18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasz ZUS nie jest wcale taki zły

dogip • 2014-09-19, 10:02
W tym kraju to dopiero musi być ZUS. Renty nie trzeba - zapie**alać trzeba


rez47

2014-09-19, 16:07
Toż to zapewne nasz rodak którego ZapłaćUmrzyjsp***alaj cudownie uzdrowiło i pozostała tylko emigracja :homer:

adam665

2014-09-19, 16:31
Lepiej żeby tego nie zobaczył żadne nasz urzędnik ...

cykus

2014-09-19, 17:10
Bo to był jedyny gość, który nie podepcze za bardzo wylewki. :-)

Polak1988

2014-09-19, 17:25
cleo4747 napisał/a:

No i prawidłowo. Nie siadł i nie użalał się nad sobą, upie**oliło nogę to upie**oliło. A u nas to tylko same j***ne nieroby, kombinują jakby tylko zarobić, ale się nie narobić. Zimne piwko dla tego Pana.



A skąd wiesz,że on nie bierze renty?Może robi to dla siebie i żeby zaoszczędzić stara się zrobić coś samemu?Niech Tobie lub komuś z Twojej rodziny nogę upie**oli i pokażcie jacy to wy jesteście twardziele.Takie pie**olenie studentki co to na garnuszku rodziców żyje lub na odlotach się sprzedaje.

cleo4747

2014-09-19, 17:49
dzony66 napisał/a:



Ciekawe czy jakby tobie nogę upie**oliło to też tak ochoczo byś zapie**alała z wiadrami, bez jakiejkolwiek pomocy.
Pojedynczy przypadek a wszyscy się spuszczają. Równie dobrze mógł u szwagra robić.



Zapewne na początku ciężko byłoby mi się pogodzić z takim stanem, ale starałabym się żyć normalnie na tyle na ile byłoby to możliwe, bo noga, ręka już nie urośnie jak włosy czy paznokcie, a żyć trzeba dalej. Na szczęście mam obie rece i nogi i sama zapie**alam z wiadrami, węglem, drewnem i łopatą koło domu, bo od 9 lat w moim domu są same kobiety, niestety mój tato nie może zrobić za mnie takich rzeczy.
Tak, nie zaprzeczam, że robi u szwagra, wujka czy dziadka, ale ROBI!!

Polak1988 napisał/a:

A skąd wiesz,że on nie bierze renty?Może robi to dla siebie i żeby zaoszczędzić stara się zrobić coś samemu?Niech Tobie lub komuś z Twojej rodziny nogę upie**oli i pokażcie jacy to wy jesteście twardziele.Takie pie**olenie studentki co to na garnuszku rodziców żyje lub na odlotach się sprzedaje.



Polak, w dodatku typowy. Tak jak wyżej napisałam, nie ważne dla kogo, ale robi, a nie jak wielu w Polsce, ułamie paluszka i leży jak łazarz, a państwo niech płaci. I tak jak wyżej napisałam, nie mam tak jak wy tatusia, brata, który zrobi za mnie wszystko i sama muszę wszystko za rodzinę robić internetowy napinaczu.
Studentka hahaha, nie wiem co to studia, bo niestety mamy na nie nie stać, sama na siebie zarabiam od kąd ukończyłam technikum więc sp***alaj :)
Aaa i uważaj na to co piszesz/mówisz, bo Karma to j***na dz**ka i lubi się mścić :)

BlackRaven45

2014-09-19, 22:36
cleo4747 napisał/a:

No i prawidłowo. Nie siadł i nie użalał się nad sobą, upie**oliło nogę to upie**oliło. A u nas to tylko same j***ne nieroby, kombinują jakby tylko zarobić, ale się nie narobić. Zimne piwko dla tego Pana.



Aaa k***a, a pomyślałeś dlaczego tak jest? Bo u nas k***a mu da państwo, to sie bardziej opłaca, nic nie robić i dostawać niż łazić codziennie do roboty za ledwo większe pieniądze... tam pewnie musi robić żeby przeżyć.

OHMP

2014-09-20, 01:13
@cleo4747

A nie przyszło ci do tego kobiecego łba, że robi to dla siebie bo go nie stać żeby wynająć kogokolwiek do tej pracy?

Ja jako przedsiębiorca nie chciałbym zatrudniać człowieka ułomnego (dla debili - brak nogi też można nazwać ułomnością) nawet jeżeli za zatrudnienie niepełnosprawnych są pewne dodatki/zwolnienia. Kaleka to kaleka i taka osoba zawsze będzie gorsza niż w pełni sprawny człowiek.


To że ktoś nie ma ręki,nogi, czy oka nie oznacza że nie może pracować. Mój wujek od 14 lat jest na rencie bo stracił oko przy pracy. Czy jest zdolny do pracy? Oczywiście może pracować tak samo jak ja czy inny zdrowy mężczyzna. Czy go ktoś zatrudni? Oczywiście że NIE. ZUS nie raz chciał mu odebrać rentę z powodu, że strata jednego oka to nie jest wielka krzywda, ale zawsze prawo szło po jego stronie.

dOpieca

2014-09-20, 03:47
kamerzysta coś nuci

cleo4747

2014-09-20, 09:10
k***a, ale robicie gównoburze? Serio? Napisałam co myślałam i miałam do tego prawo! Nagle wielcy obrońcy świata się znaleźli. A czytać ze zrozumieniem nie potrafią! Ostatni raz piszę do waszych pustych łbów. Propsuje gościa za to, że nie leży i nie użala się nad sobą jak większość boligłów z naszego kraju, którzy biorą rentę za paluszek i przepijają, opie**alają się, to samo za granicą, bo wygodniej. "Może nie ma kto za niego tego zrobić" - ja pie**olę serio? Co najmniej dwóch gości kręci się koło niego, ale jakoś nie widzę, żeby błagał o pomoc tylko sam zapie**ala i to już mega sprawnie sobie radzi. Udzielam się jako wolontariusz i mam do czynienia z różnymi ludzkimi ułomnościami, widzę każdego dnia jak uczą się żyć od nowa, bo czasem tak to można nazwać i mam co do tego filmiku porównanie i dla mnie to gościu, który jest warty żeby brać z niego przykład, nie ważne czy musi, bo bieda zajrzała do gara, powtórzę to po raz 500, robi, nie siedzi, a sama znam wiele przypadków gdzie wyjściem było samobójstwo, no to sorry.. Jeżeli teraz do waszych pustych łbów to nie dotarło to radzę udać się na rentę. Pozdro.