18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasz prezio komorski

solton021987 • 2013-07-12, 12:53
opis z jewtube:
Cytat:

Podczas swojego wystąpienia z okazji 70. rocznicy rzezi wołyńskiej Bronisław Komorowski powiedział, że nosi ona znamiona ludobójstwa. Ba! Uszczegółowił swoją wypowiedź swoistą "ciekawostką" mówiącą, że na dawnych kresach II Rzeczpospolitej zginęło co najmniej pięciu Polaków...



typo

2013-07-12, 22:46
@up

A co? Polska jest już tak k***a żałosnym krajem, że musimy wybierać między ułomnym, a upośledzonym prezydentem?!

Proszę Cię! Wymagajmy jakiś standardów to i je dostaniemy, a nie takie pie**olenie, że - łe no ten to chociaż takich wpadek nie zalicza jak tamten.

Jesteśmy 40 mln krajem, który zasługuje na godnego reprezentanta. Mało, który kraj ma taką historię jak Polska w Europie i naprawdę - ZASŁUGUJEMY!

Inna sprawa, że nie ma wyboru, ale dopóki będziemy akceptować takich farfocli to oni się będą pojawiać.

o! k***a!

LICH0

2013-07-12, 23:25
Bredzisław Komoruski.

Arturyo

2013-07-12, 23:57
ale jajca :D

Br...........ki

2013-07-13, 00:03
Nie skłamałem

fhMichaelo

2013-07-13, 00:08
@Wołek

Wolna była od 1918 do 1926 co najwyżej czyli do Przewrotu Majowego, zmiany godła na masońskie (polecam poczytać na temat zmian w godle Polskim w 1926 roku, chodzi mi tu o heraldykę) itd. dużo by wymieniać.

Giogini

2013-07-13, 00:18
Brawo geniusze! :lol: Jakim trzeba być imbecylem by nie zrozumieć, co mówił? Nazwy 2000 miejscowości, gdzie zginęło przynajmniej 5 Polaków. A że trudno to dla Was by to zrozumieć?

Sadole, zawiodłem się na was...

Machol

2013-07-13, 00:24
@fnMichaelo - to masoni dopiero wtedy zaczęli rządzić światem?! No co Ty!? :-] W sumie po co by się mieli z tym obnosić? Żeby tacy oświeceni dekonspiratorzy mogli ich zdemaskować i nosić kaganiec oświaty wśród ludzi? ;>

@Wołek - Przed przewrotem majowym w Polsce panował burdel nie do opisania. Rządy wymieniały się co chwila bo się "kompromitowały", a po wyborach znów te same mordy... Pajac Witos, klakier Korfanty (przyznaję to z bólem - bo ten nie był zły, dopiero pod koniec się sfrustrował i skiepścił), dzielenie PSL na stronnictwa, rozłamy w PPS na frakcje w tym jedną sowiecką... Czyż nie gorszy bałagan jak dziś? Czy coś się zmieniło co do faktu tych samych twarzy przy państwowym korytku?

Tomczyk1669

2013-07-13, 01:17
Bredzisław Komoruski...

Hauer88

2013-07-13, 09:05
Cytat:

Dziś w Sejmie "RP" doszło do skandalicznego odrzucenia uchwały w sprawie nazwania Zbrodni Wołyńskiej ludobójstwem. Jednak czy taki wynik głosowania może dziwić, jeśli przewodniczącym sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych jest Miron Sycz (PO), syn Aleksandra Sycza, członka OUN i UPA, skazanego w 1947 roku na karę śmierci za zbrodnie na Polakach?

Hipokryzja posła Sycza jest tym większa, że 06.12.2012 roku pochwalił się on na swoim facebooku przegłosowaniem uchwały w sprawie potępienia Akcji "Wisła", która była bezpośrednim skutkiem bandyckiej działalności m.in. jego ojca. Sycz jest byłym członkiem PZPR, a obecnie członkiem Stowarzyszenia "Ordynacka", a wybrany na posła po raz drugi został z Bartoszyc, gdzie uzyskał niecałe 9 tys. głosów. Sycz nie kryje swojej ukrainofilii, a na jego facebookowym koncie za zdjęcie w tle robi flaga ukraińska (https://www.facebook.com/miron.sycz)

Takich właśnie ludzi PO widzi w roli obrońców mniejszości w Polsce. Potomek UPA zasiada też w Polskim parlamencie i głosuje przeciwko upamiętnieniu ofiar zbrodni, których dokonywał m.in. jego ojciec.
Oto (PO)lska AD 2013.


cz...........00

2013-07-13, 09:31
I po co pisać takie pierdoły że rząd zły że jest ch*jowo. I tak przy następnych wyborach debile pójdą i zagłosują na te same świnie co teraz.

alterego

2013-07-13, 12:24
Noż k***a zagrzałem się okrutnie. Co za j***ny patałąch.

wich3r

2013-07-13, 16:28
Przecież chodzi o to że wymienione są miejscowości w których zginęło CO NAJMNIEJ PIĘCIU POLAKÓW. Nie ma to jak wyrwać coś z kontekstu dla podniety innych. I nie jestem zwolennikiem naszego prezydenta ale jakiś umiar w głupocie trzeba zachować.

zbyszko z lublina

2013-07-14, 20:50
wycięte z kontekstu a wy walicie konia jak arab do kozy