18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Następna ciota na dwóch kołach...

Halman • 2024-01-26, 08:14

można ich godzinami oglądać...

Damian_Azi

2024-01-26, 09:47
Żużel na betonie. To byłaby ciekawe

berhol

2024-01-26, 10:31
Ciota to ty jesteś , koleś widać ,że panuję nad moturem , właśnie tak powinno wyglądać hamowanie , nie puścił maszyny po betonie tylko utrzymał kontrole , gościu jest pro.

RobsoN

2024-01-26, 10:31
„Następna Ciota” ekspert się wypowiedział :-D pokaż nam jak ty wychodzisz z takiego kąta uślizgu…

mic.waw

2024-01-26, 11:10
Ciota? Widać że nigdy na dwóch kołach nie jechałeś. Nie dało się lepiej wybrnąć z tego i nie dać się zabić.

Halman

2024-01-26, 11:11
berhol napisał/a:

Ciota to ty jesteś , koleś widać ,że panuję nad moturem , właśnie tak powinno wyglądać hamowanie , nie puścił maszyny po betonie tylko utrzymał kontrole , gościu jest pro.



jak widać najbardziej panuje ryjem po asfalcie...

Myxxer

2024-01-26, 12:54
Halman napisał/a:

jak widać najbardziej panuje ryjem po asfalcie...



Za to ty panujesz ryjem na ku*asie starego

psotna_cipka

2024-01-26, 14:31
Motop*zda i tyle. Nie ważne jak panuje nad Moto.

Angevil

2024-01-27, 00:54
Halman napisał/a:

jak widać najbardziej panuje ryjem po asfalcie...


Jak twoja stara jak cię rodziła :lol:

Halman

2024-01-27, 01:00
o k***a gdzie ja trafiłem...


vladok

2024-01-27, 10:12
Conieco potrafi, ale brakło mocy do wyciągnięcia.

Blue_falcon

2024-01-27, 12:29
Halman napisał/a:

jak widać najbardziej panuje ryjem po asfalcie...



Ty z kolei po ku*asie i nad czym tu dyskutowac??


:mrgreen:

dgfdfg

2024-01-27, 17:48
berhol napisał/a:

Ciota to ty jesteś , koleś widać ,że panuję nad moturem , właśnie tak powinno wyglądać hamowanie , nie puścił maszyny po betonie tylko utrzymał kontrole , gościu jest pro.



Dokładnie, elegancko wyszedł z tego w tej sytuacji, a ekspert od wszystkiego od walenia konia lewą ręką powiedział co nie wiedział

Andrzejas

2024-01-28, 05:35
dgfdfg napisał/a:

(...) elegancko wyszedł z tego w tej sytuacji(...)


Co k***a? Dla was tarcie mordą po asfalcie nazywa się "eleganckim wyjściem z sytuacji"! XD
No prychłem w herbatę mocno! Aż porozlewałem! XD
Sam fakt, że ktoś wsiada na jednoślad i włącza się nim do ruchu drogowego świadczy o olbrzymiej lekkomyślności, delikatnie mówiąc.
Decydują się na to tylko ludzie nieposiadający wyobraźni. Bez logiki przyczynowo-skutkowej.
Ja motociotyzm potrafię zdiagnozować już u dziecka. Objawią się on np trudnością w kolorowankach, gdzie dziecko dotknięte motociotyzmem ma trudność z nie wyjechaniem poza linie. W zadaniach typu "połącz kropki" też widać sporą trudność lub nawet niemożność wykonania takiego zadania.

Elegancko, to byłoby wsiąść do auta, jak cywilizowany inteligentny człowiek i przemieszczać się bezpiecznie, jak na odpowiedzialnego kierowcę przystało.
A to tutaj, to pokaz debilizmu. Widać, że nikt z was nie rozumie, jak fizyka działa, a ja już za dziecka na rowerze odj***łem kilka takich właśnie manewrów, jak zaprezentowany na filmie i wniosek jest jeden - w 100% przypadków postawienia jednośladu bokiem na drodze asfaltowej pod tak dużym kątem, kończy się glebą, a skręt przedniego koła względem osi poruszania się pojazdu (co widać na filmie) daje gwarancję, że ryj będzie na betonie nawet przy niewielkiej prędkości.
No ale żeby to wiedzieć, to trzeba myśleć, a wy macie oba neurony zajęte decyzją, czy lubrykant do kombinezonu zamówić o zapachu NEW MOTO czy CLASSIC LEATHER.

Do książek, motopedały!