18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nas nie dogoniat

saveaslave • 2012-12-19, 18:13
desperacka walka pasażerów białostockiej komunikacji miejskiej z atakiem zimy

kielek

2012-12-20, 12:50
myk napisał/a:

Starosielce, przystanek Litewska IPN, przy sklepie Mel, zdjęcie robione z mostu. wczoraj przystanek dalej czekałem na 4 30minut - to już wiadomo dlaczego, ale swoją drogą po starosielcach jest teraz najgorzej jeździć, jest to najgorzej odśnieżone osiedle, o ile główna ulica jeszcze jako tako, to zjechać na dzielnice domków i gwiazdy tańczą na lodzie, ulice szerokie na 1 samochód, masakra :<.

Tak swoją drogą to Białystok zawsze na zimę jakoś w internecie musi zaistnieć, a to zima dopie**oli, a to cysterna wyjebie ^^



To ty chyba na wygodzie nie byłeś ostatnio, jak wjechałem na rubinowicza myślałem że do wiosny auto tam zostanie, na starosielcach nie jest źle.

kkubam

2012-12-20, 13:14
Naczelna dewiza BKM:
" Nie pytaj, co BKM może zrobić dla Ciebie, tylko: co Ty możesz zrobić dla BKM" ;-)

lukiduki

2012-12-20, 15:26
o Spomaszu w Starosielcach mówił nasz wieszcz narodowy - Krzysztof Kononowicz. Chwała Mu!!!

lllll

2012-12-20, 17:23
Tak to jest jak napęd jest na ostatnią oś :)

Pankiew

2012-12-20, 17:26
@lukiduki: Co ty chcesz od Spomaszu, dobry zakład, roboty nie ma, cały dzień łazisz z miejsca na miejsce, a płacą i tak więcej jak w 3/4 firm w Bstoku;p

3m

2012-12-20, 17:54
pwck87 napisał/a:

idę o zakład że emeryci pojazdu nie opuścili



Szybciutko przytruchtali i zajęli miejsca, które się zwolniły, gdy inni poszli popchnąć autobus :D

grzechu86tonie

2012-12-20, 17:54
lllll

Tak to jest jak napęd jest na ostatnią oś


a tutaj jest?

Dzedaj87

2012-12-20, 19:00
Trollu napisał/a:

pcholi oż sie złomoł :homer:



chciałeś pośledzikować a zaj***łeś poznaniakiem...



ginx2666

2012-12-20, 19:17
k***a mać środek grudnia, a w moim mieście pie**olą na lewo i na prawo o "niespodziewanym ataku zimowych mrozów", które to zaskoczyły drogowców (przez co drogi nie zostały odśnieżone) i komunikację miejską (połowa autokarów rozkracza się na pętlach albo ma zrypane ogrzewanie).

Do ch*ja pana, jacy imbecyle pracują w tych instytucjach, że nie są w stanie trzymać sprzętu w gotowości?

lllll

2012-12-20, 22:08
grzechu86tonie napisał/a:

lllll

Tak to jest jak napęd jest na ostatnią oś


a tutaj jest?



Tak. Wydawać to się może dziwne, ale w tym modelu ostatnia oś znajdująca się "na przegubie" jest osią napędzaną.

Gn0m

2012-12-20, 22:35
@Machol:
Zemun nie miał 2 osi napędowych. :) Silnik usadowiony na środku pierwszego członu, napęd na oś środkową, a oś 3 - skrętna.

@darsyn:
A co by to dało? Złamany autobus przegubowy z napędem na ostatnią oś po dodaniu gazu (na śliskiej nawierzchni) złamie się jeszcze bardziej. Sposobami na taką sytuację są:
a) cała wstecz
b) jak pchać to pchać z boku, ażeby troszkę naprostować
c) pogot wyciąga na sztywnym i prostuje

@grzechu86tonie:
Gdyby silnik i oś napędowa nie były z tyłu to nie byłoby 100% niskiej podłogi. (MAZy mają jeszcze ew. silniki w pierwszym członie i napęd na 2 oś).