18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodziny murzyna

pytolsky • 2023-06-16, 12:17
Piękna białogłowa postanowiła uwolnić Barabasza na środku Biedronki, tuż pod czujnym okiem kamery monitoringu:



A potem musi się człek zastanawiać, czy to pod paznokciami to na pewno czekolada?

trytodie

2023-06-16, 17:42
Gowniany materiał ale masz piwo za tytuł

BękartProboszcza

2023-06-16, 17:46
Typowa pisowska moherka , nasrać i udawać że to nie ona.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-06-16, 19:03
BękartProboszcza napisał/a:

Typowa pisowska moherka , nasrać i udawać że to nie ona.



To Prawdziwa Ptryjotka made in PiS - walczy ze zgniłym imperializmem niszcząc kapitalistyczne mienie!


piorun343

2023-06-16, 19:08
To już wiadomo dlaczego Chłopy tak krótko żyją jak później te babsko będzie tymi pazurami przygotowywać posiłek....

No...........95

2023-06-16, 19:46
zbynekmaslanka napisał/a:

Też widziałem jak dwóch chyba ukraińców (bez obrazy jestem za Ukrainą) w biedronce,podeszło do działu konserw, i wzięło szklany słoik z takim mięsem ze smalcem. Jeden z nich odkręcił i go wąchał. Wk***iłem się podeszłem i powiedziałem "Kto to teraz będzie jadł?". Zgłosiłęm ochroniażowi w biedronce.
ochroniarzowi



Ludzie. Co wy macie z tym "widzi mi się " wedle którego termin "ukrainiec/ ukrainka " określający narodowość obywatela/ obywatelki ukrainy jest obraźliwy.
Jeśli wy jesteście w obcym kraju i ktoś mówi na was Polak ( specjalnie wielką literą i tak powinno być zawsze ) to nie znaczy że was obraża a jedynie stwierdza to jakiej narodowości jesteście.

Janko

2023-06-16, 20:21
I ch*j jej w dupsko

antoni_macierewicz

2023-06-16, 21:10
"Uwolnić Barabasza! " w tym kontekście tego jeszcze nie słyszałem :D

brylant1412

2023-06-16, 21:17
jak za młodu robiła anal z kilkoma murzynami to teraz to wychodzi

Baronessa

2023-06-16, 22:31
Zaciągnął by te tłustą ruską świnie do taniego motelu, wykąpał, zrobił lewatywe i zerżnął jebadło we wszystkie dziury spuszczając się kilka razy w każdą, a przy spustach w ulaną jape uszami by jej tryskała sperma.

PabloSkills

2023-06-16, 23:13
Nie sztuka urodzić, sztuka wychować.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-17, 02:10
SlimShady napisał/a:

Nie mogła się świnia pie**olona spytać czy może skorzystać z WC pracowników, bo MUSI? Łatwiej nasrać na podłogę, ja pie**ole...



Najpierw trzeba umieć mówić po polsku a nie tylko po banderowsku

zbynekmaslanka napisał/a:

Też widziałem jak dwóch chyba ukraińców (bez obrazy jestem za Ukrainą) w biedronce,podeszło do działu konserw, i wzięło szklany słoik z takim mięsem ze smalcem. Jeden z nich odkręcił i go wąchał. Wk***iłem się podeszłem i powiedziałem "Kto to teraz będzie jadł?". Zgłosiłęm ochroniażowi w biedronce.
ochroniarzowi



Kolejny wyprany proukrowski pajac

Wojtek76

2023-06-17, 06:48
Yolanda napisał/a:

Musiałeś się zesrać, że jesteś za ukrami. Tak samo jak wielbiciele pedałów lesb i innych śmieci .



a z czym masz problem, onucolubny

BarmanInternetu napisał/a:


Kolejny wyprany proukrowski pajac



na sadolu nigdy nie brakowało idiotów, dewiantów, trolli, ostatnio gówniaków,
kim jesteś


darayavahus

2023-06-17, 07:29
Yolanda napisał/a:

Musiałeś się zesrać, że jesteś za ukrami. Tak samo jak wielbiciele pedałów lesb i innych śmieci .



Rozumiem, że tacy jak ty popierają putina? Ciekaw jestem jakie argumenty masz za tym.

NoYes

2023-06-17, 08:41
darayavahus napisał/a:

Rozumiem, że tacy jak ty popierają putina? Ciekaw jestem jakie argumenty masz za tym.



A czy do Was banderowskie przecwe*ence nie dociera ,że można mieć wyj***ne i w ruskich i w banderowcow ? Tylko te Wasze puste łby są tak zaprogramowane ,że to jest zbyt skomplikowane ?