18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodziny motopizdy

~Velture • 2017-07-24, 11:04
Młoda motop*zdunia trenująca w swoim naturalnym środowisku.


Aw3s0m3

2017-07-24, 16:20
Skuter to nie motor, to bardziej taki p*zdzik który tylko wk***ia. W dodatku wyciąga tyle co kolarzówka. :D

kevlarx

2017-07-24, 17:13
Aw3s0m3 napisał/a:

Skuter to nie motor


racja, trzeba chyba być p*zdunią intelektualną żeby tego nie móc pojąć. druga sprawa, że taki kibel z silnikiem 600ccm rozpędza się do ponad 150km/h, więc nie kazdy skuter to taki stereotypowy prykacz z blokadą na 40km/h.

jako anegdotkę powiem jeszcze, ze pierwszy skuter zaprojektował inzynier lotnictwa, którego motywacją była niechęć do motocykli.

RustyRat

2017-07-24, 17:22
kevlarx napisał/a:


jako anegdotkę powiem jeszcze, ze pierwszy skuter zaprojektował inzynier lotnictwa, którego motywacją była niechęć do motocykli.


ale za to lubił chodzić w sukienkach i zaprojektował pojazd pod siebie, żeby mu się wygodnie wsiadało :lol:

~Velture

2017-07-24, 18:22
kevlarx napisał/a:


jako anegdotkę powiem jeszcze, ze pierwszy skuter zaprojektował inzynier lotnictwa, którego motywacją była niechęć do motocykli.


Jako anegdotkę powiem, że motocykl (wcześniej motorower) został zaprojektowany aby ludzie których nie stać na samochód mogli kupić tańszą alternatywę do własnego przemieszczania się.

Absdef

2017-07-24, 18:32
Powtórzę stare, chińskie przysłowie:

"Skutery są dla chłopaków, którzy kochają motocykle i innych chłopaków".

Goldi85

2017-07-24, 18:33
Ryj zdarty !! piwko !!

kevlarx

2017-07-24, 19:17
@Velture
to że gardzisz użytkownikami jednośladów (biedakami kuhwa) to już wiemy, zapomniałeś podkreslic, że stać Cię na auto.

~Velture

2017-07-24, 19:37
kevlarx napisał/a:

@Velture
to że gardzisz użytkownikami jednośladów (biedakami kuhwa) to już wiemy, zapomniałeś podkreslic, że stać Cię na auto.


Nie gardzę motocyklistami. Powtarzałem to wiele razy. Gardzę motop*zdusiami.
Jeśli kogoś boli słowo "motop*zda" znaczy, że jest motop*zdą.
Jeździsz na motocyklu sobie? To sobie jedź i luz.
Zapie**alasz 200 po mieście? Robisz przygazówki w korku aby samochody się rozstąpiły niczym mojrzesz? Wpadasz w stojącą ciężarówkę? Jesteś motop*zdą.

Różnica między motop*zdunią a motocyklistą jest taka sama jak między murzynem a murzynem, kozojebem a muzułmaninem, cyganem a Rumunem, psem a policjantem, ch*jem a politykiem itd.

elfis

2017-07-24, 19:44
Velture
nie bulwersuj się, bo zawału dostaniesz
ale fakt, ten gościo jest idiotą, a mówię to jako motocyklista

kevlarx

2017-07-24, 20:53
@Velture
razi mnie motop*zda ale wcale nie jestem motop*zdą, razi mnie tez pedalarz, ciota, pedal, murzyn, i wiele innych gdyz wulgaryzmy i wyzwiska sa obrazliwe i czlowiekowi cywilizowanemu nie przystoi tak sie wypowiadac - to domena ludzi ordynarnych i prymitywnych.
spoiler


poza tym to nie jest gosciu tylko dziecko (no tak tak, tutaj sie pisze gówniak, bo jak nie hejtujesz to jestes tutaj p*zda) i robi to co robią dzieci - bawi się.

~Velture

2017-07-24, 21:57
A mnie drażni "polaczki" "cebulaczki" itp. z ust Polaków.

Chcesz się dalej licytować?

jedrzej152

2017-07-24, 22:21
@kevlarx co ty k***a robisz na tym portalu? :o


~kotka_w_piwnicy

2017-07-24, 22:52
Mam mieszane uczucia, niby motop*zdeczka, ale ja bym się nie odważyła tak wariować, więc jakieś ryzyko podjął :ciasteczkowy2: