18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki są złem...

Halman • 2020-11-09, 05:35

tylko nie wszyscy o tym wiedzą... :szydera:

Asuritta

2020-11-09, 17:17
Mówiłem nie raz zostawiać ćpunów niech zdychają , a jak przeszkadzają innym zapakować do suki i wyj***ć gdzie w las niech zdechnie ... a nie leczą ich bulą w ch*j a oni potem i tak znowu ćpają ... a taki trup w rynsztoku rozkładający się odstraszy od ćpania innych . np. jedziesz autem baba piszczy dzieciak pyta co to a ty to narkoman zaczynał od trawki ale chciał coś nowego i zdechł jak śmieć dlatego nie ćpaj synku

Rozjebie

2020-11-09, 17:30
BigBertha napisał/a:

Mefedron wchodzi, jak złoto. Przynajmniej chodnik trochę pozamiatał.



Gimbaza mefedronem nazywa już jakikolwiek kryształ, a tego jest od ch*ja. Prawdziwy mefedron to był w latach 2008 - 2010, teraz tylko zamienniki

Skończyłem_z_ekscesami

2020-11-09, 18:04
No i po ch*j sie czepiacie? Rocka sobie czleń słucha. Mi to nie wygląda na narkotyki, bardziej jakis supermix, dopalacz.

mcsupro

2020-11-09, 19:48
ktoś wie czy on teraz się świetnie bawi czy może to jest mega przykre?

duman007

2020-11-09, 19:58
Za materiał własny zawsze piwko

sa...........el

2020-11-09, 20:30
Asuritta napisał/a:

Mówiłem nie raz zostawiać ćpunów niech zdychają , a jak przeszkadzają innym zapakować do suki i wyj***ć gdzie w las niech zdechnie ... a nie leczą ich bulą w ch*j a oni potem i tak znowu ćpają ... a taki trup w rynsztoku rozkładający się odstraszy od ćpania innych . np. jedziesz autem baba piszczy dzieciak pyta co to a ty to narkoman zaczynał od trawki ale chciał coś nowego i zdechł jak śmieć dlatego nie ćpaj synku



Czyli co, jak zaj***ny alko typ w weekend leży na ulicy we własnych rzygach i gównie, to też rozumiem? Czy dalej będziecie ludzie hipokrytami? Takie coś by odstraszyło może niejednego patusa od chlania za młodu? Otóż odpowiedź brzmi: gówno by to dało.

JaTylkonaChwile

2020-11-09, 23:21
baronturbina napisał/a:

Piękny komentarz. Profesjonalny i jest kąśliwe odniesienie do lewactwa i ministerstwa sztuki. Pewnie kończyłeś psychologię w Cosinusie. Majstersztyk na początek tygodnia.



nie konczylem psycholigii... konczylem ale w Twojej starej... (wiem teraz wznioslem sie na wyzyni, niczym Slowacki opisujacy dwunastozgloskowcem bitwe pod grunwaldem)

Arthulio

2020-11-10, 00:02
Po oczach ciężko stwierdzić, naćpany czy nie.

baronturbina

2020-11-10, 07:38
JaTylkonaChwile napisał/a:

nie konczylem psycholigii... konczylem ale w Twojej starej... (wiem teraz wznioslem sie na wyzyni, niczym Slowacki opisujacy dwunastozgloskowcem bitwe pod grunwaldem)


Właśnie mówiła mi że skończyłeś nim wsadziłeś. Nie kłam następnym razem i idź do lekcji dziecko.

backu

2020-11-10, 08:40
Wygląda jak Czesław Mozil.

Kat-men-Du

2020-11-10, 10:41
banerr napisał/a:

Policjant powinien go zastrzelić bo widać, że się męczy.



To by się sami wystrzelali jak by ich wyposażyć w bron. Takich policmajstrow to w Londynie na plotach wiesza się za spodnie do góry nogami.

JaTylkonaChwile

2020-11-10, 23:05
baronturbina napisał/a:

Właśnie mówiła mi że skończyłeś nim wsadziłeś. Nie kłam następnym razem i idź do lekcji dziecko.



przepraszam - racja. Skonczylem nim zaczalem - tzn nawet sie nie rozebralem, zapach od niej byl zbyt intensywny. Nawet sledzie Surströmming tak nie walily

KaiKenzo

2020-11-12, 01:06
Jakie zaraz narkotyki? To Polak. Chłop dostał dopiero teraz pakiet wyborczy od Sasina i nie ogarnia....