18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki nie są dla mądrych ludzi...

Halman • 2023-12-28, 12:26

flakka eksterminuje imbecyli...

Ustanack

2023-12-28, 18:37
Chce się wydostać z Martixa

Sztruks

2023-12-28, 18:40
MarekJarek1 napisał/a:

Ciekawe, co się dzieje w takim umyśle. To w ogóle jest przyjemne?
Gość wygląda, jakby się opędzał od demonów.



Bo alkohol i narkotyki są przewodnikiem demonów do ludzkiego umysłu… zrozumiałem to jakieś 2 lata temu

Szary_Jeleń

2023-12-28, 18:43
Wy się śmiejecie, a on przeżywa czwarte ziemskie życie na swoim tripie.

RZEŹNIKONATOR

2023-12-28, 19:03
Widać gołym okiem że te performance, gdyby to było w naszym kraju to ryczon żydownia dałby mu granty i przywileje.

mesjans

2023-12-28, 19:52
Sztruks napisał/a:

Bo alkohol i narkotyki są przewodnikiem demonów do ludzkiego umysłu… zrozumiałem to jakieś 2 lata temu



Jeśli chodzi o alkohol to może i jest przewodnikiem demonów tylko nie do ludzkiego umysłu a z ludzkiego umysłu na zewnątrz, trzeba je mieć najpierw w głowie a trzeźwość trzyma je tylko na wodzy. Choć ja te demony nazywam po prostu zj***niem mózgowym. Mam kilku znajomych którzy zawsze jak wypiją to lepiej opuścić tę imprezę.

smc

2023-12-28, 20:40
Narkotyki są dla mądrych ludzi. Bydło pije wodę i kwaśne mleko, najwyżej sraczki dostanie...

witossnn

2023-12-28, 20:50
ja bym im dał za fri niech się zaćpają

Ajot

2023-12-28, 21:03
mesjans napisał/a:

Jeśli chodzi o alkohol to może i jest przewodnikiem demonów tylko nie do ludzkiego umysłu a z ludzkiego umysłu na zewnątrz, trzeba je mieć najpierw w głowie a trzeźwość trzyma je tylko na wodzy. Choć ja te demony nazywam po prostu zj***niem mózgowym. Mam kilku znajomych którzy zawsze jak wypiją to lepiej opuścić tę imprezę.



Po prostu po alkoholu wychodzi jaki jest człowiek naprawdę. Dlatego warto się napić z np. przyszłym wspólnikiem lub przyszłą żoną zawczasu.

PanJacekPierwszy

2023-12-28, 21:56
[quote="MarekJarek1"]Ciekawe, co się dzieje w takim umyśle. To w ogóle jest przyjemne?
Gość wygląda, jakby się opędzał od demonów.


Spróbuję ci odpowiedzieć, ogólnie wszystko jest inne.Tobie się wydaje że robisz fajne rzeczy a w rzeczywistości masz to co na filmiku



:-|

kakalos

2023-12-29, 01:50
to jest chyba casting do tego programu "You can dance"

ActAnonymous

2023-12-29, 02:01
MarekJarek1 napisał/a:

Ciekawe, co się dzieje w takim umyśle. To w ogóle jest przyjemne?
Gość wygląda, jakby się opędzał od demonów.



Cóż, przeważnymi efektami narkotyku "flakki" są/jest : silna euforia, paranoia, halucynacja, zwiększona czujność i bezsenność. Co można zauważyć na powyższym filmie. A czy jest to w ogóle przyjemne? Patrząc iż ów osobnik nie zażył tego narkotyku po raz pierwszy w sowim życiu. Może świadczyć iż ma on jakieś pozytywne efekty na nim. A co dokładnie czuję? Ciężko powiedzieć, może euforię, paranoje lub wszystko na raz. On może widzieć i/lub odczuwać coś totalnie innego, niż widzimy to na filmie

Sztruks napisał/a:

Bo alkohol i narkotyki są przewodnikiem demonów do ludzkiego umysłu… zrozumiałem to jakieś 2 lata temu



Potrafiłeś zrozumieć to, ale dalej nie potrafisz zrozumieć, że alkohol i narkotyki to jest jedno i to samo?

LongTrail

2023-12-29, 06:48
szybko daj mu pędzel

Pijanystary

2023-12-29, 14:15
Jakby nie kumam. Jaram zioło większość z mojego 38 letniego życia, jaki sens jest ćpać jakiś przypal po którym nic nie pamiętasz i budzisz się po 3h nagi,osrany,pod Żabka+ jesteś lokalna gwiazda internetowa. Jakby nie widzę plusów

SzataNbardzoZłY

2023-12-29, 16:28
Co trzeba mieć we łbie?
pie**olicie jakieś kocopoly, a delirium po alko to dla was czarna magia.
Fakt, teraz pomyłka dostawcy i po kanna jesteś zombiakuem
Po alfie też


Po wszystkim

Pierwszą jazdę która się skończyła na sor to był bieluń
Ale teraz mikro cie zabije
To obstawiamy co sobie zapodał???