18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Naprawdę?

Anioł Michał • 2015-01-12, 12:55
Czy naprawdę żyjemy w sk***ionej epoce, w której Polske toczy trąd korupcji i złodziejstwa a my Polacy nic z tym nie możemy zrobić? Czy na prawdę słowo patriotyzm składa się już tylko z liter a nie z idei za którą umierali moi dziadkowie? Czy polski naród po tylu latach zaciętego oporu, który stawiał każdemu obesrańcowi próbującemu narzucić Polakom swoją wole, po tych wszystkich bitwach, po tych krwawych powstaniach, ma zamiar patrzeć jak "władze państwa" niszczą wszystko za co walczyli nasi przodkowie? Naprawdę nic z tym k***a nie można zrobić?


:)


Naprawdę.

ZR...........E_

2015-01-12, 12:58
Janusz nie biadol, jak masz taki wielki ból to idź się wysadzić na wiejskiej, nie zapomnij krzyknąć jeszcze polska nie zginęła i (allah akbar - teraz jest w modzie)

majster893

2015-01-12, 13:03
Ten Naród umarł...

Anioł Michał

2015-01-12, 13:11
A może to i dobry pomysł wysadzić sie na wiejskiej? ;) Na pewno lepszy niż siedzenie na kompie. Właściwie to byłem pewien, że temat ten trafi gdzieś gdzie zostanie zapomniany przez internet, i byłem pewien, że na taki temat trafi sie jakis komentujacy cygan. Ale chciałem coś napisać bo co innego moge zrobić?

ZR...........E_

2015-01-12, 13:24
Anioł Michał napisał/a:

A może to i dobry pomysł wysadzić sie na wiejskiej? ;) Na pewno lepszy niż siedzenie na kompie. Właściwie to byłem pewien, że temat ten trafi gdzieś gdzie zostanie zapomniany przez internet, i byłem pewien, że na taki temat trafi sie jakis komentujacy cygan. Ale chciałem coś napisać bo co innego moge zrobić?



Ten temat na pewno trafi tam gdzie zaschnie i zostanie zapomniany

De...........37

2015-01-12, 16:35
Idź koszule rozdzieraj czy coś, nie zawracaj tu ludziom p*zdy płaczami.