18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naprawa wygiętego telefonu

~krzys.toxic • 2014-09-29, 18:35
było już jak zepsuć.. teraz jest jak naprawić :)


Konczerito

2014-09-29, 18:40
Szkoda waszego czasu sadole,scrolować dalej !!!!

rzadkimajonez

2014-09-29, 18:44
nie polecam dla ludzi bojących się borowania, dzwięki takie że zęby dzwonią

szymy

2014-09-29, 18:57
Lepiej wsadzić w iMadło.

Insaner

2014-09-29, 19:39
Jakby ludzie nosili w kieszeniach telefony zamiast tabletów, to nic by się nie wyginało.

dkdaniel

2014-09-29, 19:52
zbić gwoździami!

zakmen

2014-09-29, 20:04
To już jest k***a nudne.

gramwto2014

2014-09-29, 20:17
temat zmusza mnie do :rzygi2: ... ale gimba itak da mu piwo :!:

Swka

2014-09-29, 20:21
A mnie to tam śmieszy :D Ale nie jest to śmiech spowodowany przez ten filmik, lecz przez świadomość że jabłkozjeby w końcu się popłaczą i przyznają racje tym normalniejszym, że ta firma to wielkie gówno i koniec z ich wychwalaniem się nowym "srajfonem", j***ć Was po całości teraz, w końcu się przekonaliście że ta firma robi Was w ch*ja od początku jej istnienia (Każda firma robi w ch*ja, ale apple to mistrz). :D

nanab

2014-09-29, 21:39
Trzeba było nosić spodnie a nie rurki albo inne sukienki poza tym trzeba kupic sobie telefon a nie delikatna zabawke dotykowa z bateria na kilka godzin

LICH0

2014-09-29, 21:40
I teraz co każdego, kolejnego, nowego ajfona będą wyrastały jak grzyby po deszczu przygłupie filmy o tym jak durnie je psują.... :lodowka:

emka1990

2014-09-29, 21:44
I bhp by go uj***ło za debilizm. Przy maszynach wirujących nie wolno działać w rękawicach ani w ubraniach z frędzlami. Co za ku*asiarz, szkoda, że mu nie wkręciło tej rękawiczki i łapy w tą stołową wiertarę.

The.prophecy

2014-09-29, 22:09
ich*j z wami ajfoniarze! Wolę każdy inny złom z Androidem niż iOS, w którym do założenia konta w AppStore (czy jak to tam się nazywa) trzeba podać numer karty kredytowej! :lodowka: I nawet nie ma radia.

Insaner napisał/a:

Jakby ludzie nosili w kieszeniach telefony zamiast tabletów, to nic by się nie wyginało.


Nie wiem jaki tablet zmieści ci się w kieszeń, ale musisz nosić naprawdę spory rozmiar 4x XL czy większy?

Noszę 5" w kieszeni i jakoś się nie gnie jak cwe* pod prysznicem.

ch...........ox

2014-09-29, 22:13
Emka

Wiertarki stołowe były (są?) napędzane przez pas napędowy, więc harda raczej by nie było. Co nie zmienia faktu, że wiercenie w rękawicach to debilizm.

4h...........ch

2014-09-29, 22:30
@Swka firma jest jak każda inna. Addidas też nie grzeszy jakością a jednak ludzie go kupują.

Po pierwsze Apple wspiera telefony dłużej niż inne firmy. Nakładki na LG, Samsunga na Android są wspierane 1,5 roku i jak trafią Ci się 3 aktualizacje Androida jesteś w siódmym niebie, no może poza tym że po normalnym androidzie nakładki są produkowane przez miesiąc.

Po drugie Android należy do Googla i jest to darmowy system. Zaś Apple produkuje swój, jeśli weźmiemy tylko stawki z Microsoftu to koszt jednego systemu to 300zł bez upgarde! Np. Apple 3GS doczekał się od iOS3 do iOS 7. 4 x 300zł = 1200zł.

Po trzecie Apple to coś szczególnego wśród telefonów coś jak platyna wśród minerałów, użytkownicy zrobili z siebie grupę "wybrańców" co pomaga firmie, ale też każdy z nas zareaguje na logo Apple, z jakim skutkiem nie ważne, na Xperię już tak ludzie nie reagują.

Po czwarte nie mówię że Apple robi w ch*ja, ale np. miałem nokię i jakoś salon nokii za wymianę wymienialnej klawiatury chciał ode mnie 150zł - nokia 3-4 letnia już nawet nie pamiętam jaki miała nr. Wiem że część kosztowała 50zł na allegro z przesyłką, poszedłem do autoryzowanego serwisu może będzie taniej no ni ch*ja. To samo miałem ostatnio z Samsungiem któremu przestał reagować dotyk... taniej wyszłoby mi kupić używany (krócej niż mój) na allegro niż zostawić w serwisie (telefon na gwarancji... ale tego nie obejmuje). Apple też jest drogie ale kiedy cena nowego do ceny naprawy ma się max 10% nawet po 4 latach to wypada bardzo dobrze, z czego nawet Apple czasem już nie naprawia telefonu tylko przesyła to co im w magazynach leży, jakiś nowy z tego samego modelu.

Nie bronie Apple, ale też nie jest to wcielony diabeł, nikt nikogo nie zmusza do kupowania nowych modeli, ani aktualizacji. To tak jak nikt nie zmusi mnie do zainstalowania Windowsa 8 bo wiem ze mi zetnie kompa, normalne ze nowsza wersja obciąża bardziej, jaki był lament kiedy Android wyszedł w wersji 3, później wersja 4, żaden telefon mający androida 2 nie mógł się zaaktualizować na 3 bo tracił mocno mocy i baterii.

I ostatnie Apple ma problem z 0,02% telefonów Apple iPhone 6+, dla porównania Nokia w czasach świetności miała zwrotów 0,09% z czego 0,03% (od użytkowników), Apple sam sprzedaje i nie weryfikuje stanu telefonu przed sprzedażą jak to często robią mali sprzedawcy. Wszyscy pokrzywdzeni mogą wymienić telefon na nowy lub za dopłatą 274$ naprawić obecny. No zło wcielone :)

Każda firma ma swoje nieudane modele, po ch*j mamy jeszcze robić im reklamy, a takie komentarze i takie tematy nawołujące do złości na użytkowników iPhonów tylko bardziej przekonują użytkowników że dobrze wybrali a inni otrzymują reklamę i z ciekawości sprawdzą.

Dlaczego iPhone są zacofane? Ponieważ za 2-3 patent który ukradną nie grozi im wycofanie produktu, a jedynie kara pieniężna.

@The.prophecy konto możesz założyć po angielsku za free. Możesz nawet nie mając sprzętu appla sobie dla sprawdzenia założyć.