18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

yoshi88-88

2013-02-26, 13:20
Czekam na odcinek jak się wpie**olą do sejmu i zaczną pytać naszych polityków , yhhh , to by były jajca dopiero :D Bronek-> ekspert od ortografii , Kaczafi, Tusk - eksperci od dykcji , Fotyga, Olejniczak - lingwisyka, Pawłowicz - Wiedza o życiu w rodzinie... Boże , przecież tak można bez końca ;p

modyf

2013-02-26, 13:20
zal, ale co sie dziwic, będzie jeszcze gorzej na obecną gimbazę patrzeć... mogli zadać pytanie ile trwała wojna stuletnia ;) (ile trwała sadole? bez zaglądania do wiki)

zastanawia mnie zawsze tylko, ile osob trzeba przepytac zeby takie kwiatki wylapac? mam nadzieję że mnóstwo, chociaż mam wrażenie, że sporo mniej niż mi się wydaje...

Pasikoniol

2013-02-26, 13:25
@modyf pomyślałem że 116 ale wolałem sprawdzić w wiki i jestem dumny ze swojej wiedzy :)

PrsDBW

2013-02-26, 13:32
Tragedia polega na tym, że Ci sami ludzie co w tym programie robią z siebie debili, chodzą często do dobrych szkół i mają dobre, jak nie bardzo dobre oceny (widziałem parę znajomych twarzy, może akurat nie w tym odcinku). Więc to świadczy tylko o poziomie edukacji i oceniania w polskich szkołach. Oczywiście to nie zmienia faktu, że odpowiadający są debilami.

ma...........us

2013-02-26, 13:35
modyf napisał/a:

zal, ale co sie dziwic, będzie jeszcze gorzej na obecną gimbazę patrzeć... mogli zadać pytanie ile trwała wojna stuletnia ;) (ile trwała sadole? bez zaglądania do wiki)

zastanawia mnie zawsze tylko, ile osob trzeba przepytac zeby takie kwiatki wylapac? mam nadzieję że mnóstwo, chociaż mam wrażenie, że sporo mniej niż mi się wydaje...



Przecież to jest wszystko ustawione, w każdym podcinku ludzie specjalnie dają durne odpowiedzi, a gimbaza sie podnieca ich niewiedzą, to zwykły fejk :)

pacyfista

2013-02-26, 13:36
Wiecie ile trwała wojna stuletnia, ale fajnie. Miło się dowiedzieć, że wiecie coś z czego jest pożytek.

sadolfan

2013-02-26, 13:43
wiem ze wojna stuletnia trwała dłuzej niz ja dozyje lat

sethpl

2013-02-26, 13:56
Sądzę że gdyby przejść się z kamerą i zapytać się 100 osób "kto przyjął chrzest Polski" to znajdzie się "odpowiednia" odpowiedź do tego programu... . Pomimo tego że 99 osób odpowie poprawnie.

kreatyn

2013-02-26, 14:37
Ja pie**ole co za puste pudła chyba że to fejk