18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalać! Polska twórczość.

trolzxcvbnm • 2010-02-10, 23:31
Co do wypowiedzi tielan'a
Cytat:


W prawdzie myślałem, że krzynie kultowe "Napierdaalaaać!", ale i tak ten ch*j mnie pozytywnie zaskoczył.



Mówisz masz.
Jelonek - Napie**alać


merquto

2010-02-11, 20:24
push3k napisał/a:

merquto zrób to samo tylko najpierw zadzwoń po telewizję i potem wrzuć tutaj.



dla ciebie mam 4 rady zanim napiszesz jakiegoś posta

1.zastanów się zanim go napiszesz
2.zastanów się jeszcze raz
3.doszłeś do wniosku że nie - to świetnie, jeżeli tak to zastanów się jeszcze raz
4. jeżeli dalej odpowiedziałeś twierdząco, to wyłącz komputer i idź na dwór albo idź spać (w zależności od pory)

merquto

2010-02-11, 20:47
aexalven napisał/a:



Ja doszedłem do wniosku, że dzieciom powinno się zabierać internet.



a ja doszłem (tak k***a doszłem bo tak mi sie podoba) że lekcje j. polskiego poważnie szkodzą na psychikę, skoro ludzie się czepiają jednego błędu, który na dodatek popełnia z 90% populacji w naszym kraju

goldzioch

2010-02-12, 00:38
merquto napisał/a:



a ja doszłem (tak k***a doszłem bo tak mi sie podoba) że lekcje j. polskiego poważnie szkodzą na psychikę, skoro ludzie się czepiają jednego błędu, który na dodatek popełnia z 90% populacji w naszym kraju


90%? watpie, no chyba ze twoja grupa wiekowa stanowi ten procent wtedy bym sie zastanowil
no i masz 2 lata jeszcze j. polskiego moj kolego :) do 18 znaczy, a pozniej no coz moze kariera polityczna ci sie szykuje :>

Ercola

2010-02-12, 12:19
kicek016 napisał/a:

Czyzby to byl Lochness, Krakow?






Hehe Dobryyy Filmik :mrgreen: Przegięcie...Jednak "Polak Potrafi"
Napie**alać Napie**alać! :mrgreen: :mrgreen:

aexalven napisał/a:



Gówno mnie obchodzi do czego "doszłeś" i ilu kretynów popełnia ten sam błąd co ty, zasada pisowni jest taka i przestrzegaj jej albo zamilcz i wyjdź po bułki.





Hahaha :D Grubooo...!! Mnie Też Gówno Obchodzi :mrgreen: :mrgreen: