18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napakowana krowa

n1troo • 2012-11-20, 18:38
To jest 100 % naturalna krowa nie na żadnych sterydach.

Zasada jest prosta. Dwie dobre genetycznie krowy wydaja na świat bardzo dobrą genetycznie krowę, potem takie dwa cielaki z genetyka bardzo dobrą wydaja na świat jeszcze lepszego cielaka i tak to przebiega aż powstaje SUPER COW !


riczardson

2012-11-21, 00:45
@up
youtubowy trener Ci to powiedział?

Plecionkarz

2012-11-21, 00:49
Ciekawe jak to jest z tymi sportowcami np. z chin, rosji, czy usa. Może potajemnie też jest u nich prowadzony dobór kobiet i mężczyzn mający stworzyć genetycznie doskonałego sportowca.

wojtas890328

2012-11-21, 01:01
Robsajson napisał/a:


Nie trzeba mieszkać na wsi, żeby odróżnić krowę od byka.
Jeśli lubisz mleko od takiej krowy z filmiku to takie masz upodobania a o gustach innych się nie dyskutuje :megalol:


zaprzeczasz sam sobie mówiąc że o gustach się nie dyskutuje i jednocześnie dyskutując o moim którego i tak nie znasz ,pałko...

unax

2012-11-21, 01:17
wciskaja wam bzdury o jakiejs genetycznej selekcji, a prawda jest taka ze to czysty marketing, wpojono wam, ze to zdrowe, a w rzeczywistosci naszprycowane/zmodyfikowane zwierzaki.... tak dziala manipulacja glaby -.-' wchlaniacie takie informacje jak muchy odor gowna, go vote for tusk

KanapkaZMP

2012-11-21, 01:22
ch*j tam pewnie synthol :amused:

massq

2012-11-21, 02:57
Ja pie**ole ile mięcha. Ładną masę by się na tym zbudowało :D

naka15

2012-11-21, 03:00
Cytat:

W 1997 roku naukowcy McPherron i Lee ujawnili publicznie tajemnice anomalii hodowli zwierząt gospodarskich. Za anomalie wyjątkowo dużego bydła był odpowiedzialny gen miostatyny. Ponad sto lat temu, hodowcy zwierząt gospodarskich w Europie zauważyli, że niektóre z ich bydła są bardziej umięśnione od innych. Hodowcy Ci byli amatorami w genetyce ale selektywnie hodowali to bydło, które rodziło potomstwo w właśnie tą cechą.



U ludzi tez to moze wystepowac, co wiecej jest jedno dziecko z ta wada genetyczna. Myszki laboratoryjne z brakiem ww genu zyly o polowe krocej niz inne.

Brud

2012-11-21, 04:25
unax napisał/a:

wciskaja wam bzdury o jakiejs genetycznej selekcji, a prawda jest taka ze to czysty marketing, wpojono wam, ze to zdrowe, a w rzeczywistosci naszprycowane/zmodyfikowane zwierzaki.... tak dziala manipulacja glaby -.-' wchlaniacie takie informacje jak muchy odor gowna, go vote for tusk



Po pierwsze ta selekcja trwała od ponad 100 lat a dla bydła to wystarczające żeby poczynić takie postępy w hodowli.
Po drugie jeśli nawet jest to organizm GMO to co przepraszam mi się stanie jak go wpie**olę całego? Jego geny zawierają Aliena - 8 pasażera i zjedzą mnie od środka? Może zawierają jak to się mówi "jakiś chemiczny syf"... wszystko na tym świecie jest chemiczne. Wszystko składa się z pierwiastków.
Powiedz mi więc czego się tak boisz w GMO? Podaj mi jakiś racjonalny przykład zagrożenia ze strony takiej krowy...

I dla ciekawych czy "w ameryce i chinach coś takiego jest prowadzone na ludziach po kryjomu"
Hitler próbował (a raczej ogólnie naziści) i na świecie jest od cholery debili którzy traktują ludzkość jak bydło, ale takie badania mają sens tylko na szeroką skalę, a to jest ciężko ukryć. Nie mówię że to się nie dzieje, ale bez dowodów - nie wierzę w to

ZłoconyPenisZagłady

2012-11-21, 07:49
diablo5257 napisał/a:

pierwszy raz widzę krowę z ch*jem ...



zapraszam na harda.

werther

2012-11-21, 08:36
n1troo napisał/a:



nie no rozj***łeś system :D

A po co golisz włosy na głowie? Po to żeby inni widzieli Twoją czache :)


(żeby było widać mussels)



A powiesz, gdzie taka krowa ma małże (mussels)? Zaciekawiła mnie ta inżynieria genetyczna...

chinchil

2012-11-21, 09:00
Po pierwsze to jest byk :) ale skoro uważasz że to krowa ok to teraz idź i wydój tą "krówkę" bo potrzebujesz "mleczka" do kawy

czaha

2012-11-21, 10:49
czy to nie jest to o czym jakiś czas temu myślał Hitler z Himmlerem popierając kazirodztwo? selekcja lepszych genów żeby stworzyć nadczłowieka? haha teraz mamy nadkrowe, ciekawe co będzie dalej...

motopompa1986

2012-11-21, 16:28
A jak byk sie zestarzeje to bedzie wygladal jak Arnold :)

DevlinFriz

2012-11-21, 19:46
k***a... szkoda zw mc dolanie nie ma burgerów z takich krów czy byków. opie**oliłby stejka.

WPIRKO

2012-11-21, 21:34
unax napisał/a:

wciskaja wam bzdury o jakiejs genetycznej selekcji, a prawda jest taka ze to czysty marketing, wpojono wam, ze to zdrowe, a w rzeczywistosci naszprycowane/zmodyfikowane zwierzaki.... tak dziala manipulacja glaby -.-' wchlaniacie takie informacje jak muchy odor gowna, go vote for tusk



Śmiać mi się chce jak widzę ludzi wtrącających wszędzie politykę i połączone z nią spiski... Co za kraj... Jak to w rządzie ma nie być bandy debili jak społeczeństwo to kretyni, nieuki, cymbały, idioci i reszta przychlastów.

Ten gatunek krowy jest selekcjonowany od ponad 100 lat i są na to dowody, ale i tak zapewne ktoś kogoś przekupił...