18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

napad w brazylii

Hans-Kloss • 2014-04-02, 09:28
dzień dobry są lody ? Tak są ! ..więc ja proszę kulkę a kolega z automatu :krejzi:



po tagach nie znalazłem jak było to do kibla z tym

zetixel

2014-04-02, 16:20
double kill!

K0saZNosa

2014-04-02, 16:55
Podoba mi sie podejscie do zlodzieji itd w Brazylii

Ve...........lo

2014-04-02, 17:00
No niezle im dokopala ale na kulki? troche beka, szkoda ze ich nie zabila :)

Symbian

2014-04-02, 22:22
W Pl postawili by mu zarzuty za to że nadużył obrony koniecznej . Dostał by 5 lat a pajace by dostali zawiasy . Dziekuje dobranoc...

svistak2000

2014-04-03, 04:18
k***a ale wy pie**olicie o tej Polsce! A najwiecej zawsze mają do powiedzenia tzw. światowcy w wieku gimnazjalnym którzy byli najdalej na wycieczce szkolnej na 2 dni w czechach albo słowacji i mówią jak to w Polsce jest źle. W porównaniu z Brazylią to my k***a jesteśmy państwem zajebiście bezpiecznym i rozwiniętym. Możesz spokojnie wyjść w nocy i jeśli nikogo k***a nie zaczepisz to małe prawdopodobieństwo że ci się coś stanie.
A w takim k***a Sao Paulo w Brazylii strach się gdzie kolwiek ruszyć z domu po godzinie 20:00. Pomijam już fakt robactwa, zwierzątek które chcą cię zabić i wszelakich chorób. I pomijam też fakt, że w Brazylii bieda aż piszczy (tak k***a, tak tam jest). Właściwie to nie ma tam klasy średniej, są albo biedni albo zajebiście bogaci (tych to tam za dużo nie ma)
Ale nie, wy k***a ciągle narzekacie, że Polska jest gorsza nawet od Brazylii. Odłóż pieniądze gimbusie, wyjedź do ukochanej Brazylii i zobacz jak tam k***a jego mać jest... Ja pie**ole...

A przed wylotem oczywiście musisz umieć Portugalski w stopniu komunikatywnym (bo Angielskiego czy nawet Hiszpańskiego ta cała dzicz nie zna). Dodam od siebie że język prosty nie jest. Dodatkowo przejść szereg szczepień na różne choróbska itd... Aha no i uzbierać jakieś 3k na sam samolot. Dodam jeszcze, że życie w Brazylii jest jakieś 50% droższe niż Polsce. Rzeczywiście mamy czego zazdrościć! Boa Noite!

qwertyokkkk

2014-04-03, 08:06
svistak2000 napisał/a:

k***a ale wy pie**olicie o tej Polsce! A najwiecej zawsze mają do powiedzenia tzw. światowcy w wieku gimnazjalnym którzy byli najdalej na wycieczce szkolnej na 2 dni w czechach albo słowacji i mówią jak to w Polsce jest źle. W porównaniu z Brazylią to my k***a jesteśmy państwem zajebiście bezpiecznym i rozwiniętym. Możesz spokojnie wyjść w nocy i jeśli nikogo k***a nie zaczepisz to małe prawdopodobieństwo że ci się coś stanie.
A w takim k***a Sao Paulo w Brazylii strach się gdzie kolwiek ruszyć z domu po godzinie 20:00. Pomijam już fakt robactwa, zwierzątek które chcą cię zabić i wszelakich chorób. I pomijam też fakt, że w Brazylii bieda aż piszczy (tak k***a, tak tam jest). Właściwie to nie ma tam klasy średniej, są albo biedni albo zajebiście bogaci (tych to tam za dużo nie ma)
Ale nie, wy k***a ciągle narzekacie, że Polska jest gorsza nawet od Brazylii. Odłóż pieniądze gimbusie, wyjedź do ukochanej Brazylii i zobacz jak tam k***a jego mać jest... Ja pie**ole...

A przed wylotem oczywiście musisz umieć Portugalski w stopniu komunikatywnym (bo Angielskiego czy nawet Hiszpańskiego ta cała dzicz nie zna). Dodam od siebie że język prosty nie jest. Dodatkowo przejść szereg szczepień na różne choróbska itd... Aha no i uzbierać jakieś 3k na sam samolot. Dodam jeszcze, że życie w Brazylii jest jakieś 50% droższe niż Polsce. Rzeczywiście mamy czego zazdrościć! Boa Noite!



Nikt nie wspominal o poziomie zycia w Polsce i Brazylii, tylko o prawie do obrony osobistej. Pod tym wzgledem akurat Brazylia jest lepszym krajem od Polski.

haremario

2014-04-03, 16:59
Brazylia to widzę taka Rosyja ameryki południowej

xts

2014-04-03, 21:15
svistak2000 napisał/a:

czepisz to małe prawdopodobieństwo że ci się coś stanie.
A w takim k***a Sao Paulo w Brazylii strach się gdzie kolwiek ruszyć z domu po godzinie 20:00. Pomijam już fakt robactwa, zwierzątek które chcą cię zabić i wszelakich chorób.



true, chłopaki byli z sekcji na turnieju BJJ w rio i mówili, że najlepiej chodzić w samych spodenkach i klapkach bo nawet z koszulki mogą cię oj***ć podbijająć z gnatem domowej roboty.

a wieczorem na plaży co 50m stoi grupka typków, którzy zabiją za zegarek