18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SupremeLeader

2020-02-20, 21:50
Gdzie mnie tu k***a z brudnymi butami lezie? Widzi chyba że podłogę umyłam!

AdamBrown

2020-02-20, 22:40
Przypomniał mi się kawał :
Policja została wezwana do morderstwa, zona zabiła męża bo jej wszedł na umytą podłogę, interwencja dziwnie się przeciąga, kapitan podjechał sprawdzić dlaczego.
zastał Policjantów stojących przy wejściu mieszkania:
- No co tak stoicie?
- czekamy aż podłoga wyschnie

:D

4005900031464

2020-02-21, 00:50
Ciekawie to wygląda, że w sklepie jest cały ubrany na czarno, a przed sklepem tylko od pasa w dół. Czekam na wypowiedź eksperta od podczerwieni (czy co to tam jest w tej zewnętrznej kamerce).

pjetja

2020-02-21, 00:56
Jak się nazywa chińska wieś w polsce? PINCZYN

Kriski

2020-02-21, 01:00
4005900031464 napisał/a:

Ciekawie to wygląda, że w sklepie jest cały ubrany na czarno, a przed sklepem tylko od pasa w dół. Czekam na wypowiedź eksperta od podczerwieni (czy co to tam jest w tej zewnętrznej kamerce).



Rozwiązanie zagadki znajdziesz w 0:11 i 0:31 sekundzie

silwerbalk

2020-02-21, 01:01
No gość nie spodziewał się takiego obrotu sprawy :lol: z gazówką wyskoczył i tyle bo nie uwierze że typ z gnatem wyskakuje obrabować spożywczaka na wsi z jakiś 1200 zł w kasie... :lol:

łechtaczka

2020-02-21, 01:29
to musi być jakaś ustawka, ni ch*ja

ruffin-89

2020-02-21, 02:01
4005900031464 napisał/a:

Ciekawie to wygląda, że w sklepie jest cały ubrany na czarno, a przed sklepem tylko od pasa w dół. Czekam na wypowiedź eksperta od podczerwieni (czy co to tam jest w tej zewnętrznej kamerce).



Też mi zagadka, kamera ma zamontowany oświetlacz IR a bluza i kominiarka są uszyte z materiałów odbijających tę długość fali i stąd efekt świecenia.

Adrian92

2020-02-21, 03:09
Złodziej złodziejowi nierówny. Są tacy którzy zrobią napad i idą do celu po trupach, a są tacy którzy nie chcą robić nikomu krzywdy i liczą na to, że obędzie się bez walki. Lepiej że sp***olił niż jakby miał ją zastrzelić czy zatłuc rękoma w imię kilkuset złotych.
Każda walka w tego typu akcjach jest na niekorzyść sprawcy, nawet głupia babcia przez przypadek w ferworze walki może mu ściągnąć kominiarkę albo w trakcie walki, ktoś wejdzie do sklepu i jej pomoże. Koleś może uznany przez większość za tchórza a według mnie zrobił bardzo mądrze :)

Hege

2020-02-21, 08:55
Adrian92 napisał/a:

Złodziej złodziejowi nierówny. Są tacy którzy zrobią napad i idą do celu po trupach, a są tacy którzy nie chcą robić nikomu krzywdy i liczą na to, że obędzie się bez walki. Lepiej że sp***olił niż jakby miał ją zastrzelić czy zatłuc rękoma w imię kilkuset złotych.
Każda walka w tego typu akcjach jest na niekorzyść sprawcy, nawet głupia babcia przez przypadek w ferworze walki może mu ściągnąć kominiarkę albo w trakcie walki, ktoś wejdzie do sklepu i jej pomoże. Koleś może uznany przez większość za tchórza a według mnie zrobił bardzo mądrze



Zrobił bardzo mądrze?
Co Ty pie**olisz, już od momentu jak zdecydował się na napad i przywłaszczenie cudzego mienia postąpił bardzo k***a źle.
Dla mnie to leniwy k***iszon, który wybiera najkrótszą drogę do 'wzbogacenia'. Do tego debil i partacz. Na brazylijską modłę powinien dostać po kulasach.

Borys

2020-02-21, 09:01
Jakby wszedl z nozem to dostalby chajs. Pistolety i w ogole bron jest u nas zbyt egzotyczna jednak.