18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabke

silwerbalk • 2023-06-10, 15:33
W ciągu zaledwie kilku tygodni aż trzy razy ich sklep napadł ten sam sprawca, grożąc ekspedientkom siekierą. Dwa razy udało mu się uciec z pieniędzmi, za trzecim razem wpadł na gorącym uczynku wprost w ręce policji. Jak się nieoficjalnie sprawcą zuchwałych napadów jest 17-latek, syn sędzi Sądu Najwyższego. Czyli ch*ja mu zrobią... Ale za drobniaki jak stara/stary zarabia tyle hajsu to po ch*j się bawić w napady


turor

2023-06-10, 19:59
~VeIture napisał/a:

Ja w tej chwili mam coś z prawem i cała video/foto relację wam dopie**olę w osobnym temacie abyście mieli pogląd jak to wygląda.



Coś tak czułem, że ta renta za nogę to ściema.....

PIs

2023-06-10, 20:13
VeIture napisał/a:

Kasta nadzwyczajna i tyle w temacie. To tak jak ten roztargniony sędzia co zapie**olił z kasy 50zł... albo ten inny co ze stacji 20zł... albo kolejny co...
Ja w tej chwili mam coś z prawem i cała video/foto relację wam dopie**olę w osobnym temacie abyście mieli pogląd jak to wygląda. No ale nie spojleruję bo póki co nie mam żadnych oficjalnie zarzutów ani nie jestem podejrzanym, jeszcze.



Czyżby zrzutka to wyłudzenie?

Arashi91

2023-06-10, 20:18
butcher11 napisał/a:

Film nie dotyczy sędziego a ty pisowcu wyjeżdżasz z jakąś "kastą"



Jak jedzie po sądach to od razu PiSowiec? Sądy to nigdy niezdekomunizowany k***idołek pełen najgorszych z najgorszych.

pajonk

2023-06-10, 20:23
Każdy kto miał styczność z polskimi sądami wie, że nadają się one wyłącznie do zaorania. A ziemię należy posypać solą, żeby nic z tego nigdy nie wyrosło.

Trolik1

2023-06-10, 21:05
Możnaby nieco ( nie) wrażliwych danych podać, to możliwe że znaleźliby się chętni do miłej i sympatycznej rozmowy z pewnymi świętymi... 8)

Wiewór

2023-06-10, 21:09
smc napisał/a:

Napadł ma Żabkę, ponieważ zaszły szczególne okoliczności.
Często w rodzinach wysoko usytuowanych ludzie czują się wyjątkowi. Doszli do swojego statusu dzięki posiadaniu cech, które występują niezmiernie rzadko, jak inteligencja, spryt, zaradność, pracowitość oraz pewne cechy nadprzyrodzone.
Młodsze pokolenie wyrasta w poczuciu wyjątkowości. Jednak czujni rodzice odcinają swoje dzieci od pieniędzy, co wpędza je w swoistą pułapkę.
Taki młodzieniec nie zaakceptuje nużącej pracy poniżej swoich możliwości, jednocześnie widzi jak łatwo starsi zarabiają duże pieniądze.
Łącząc te dwa fakty, wyjście jest jedno: zarobić szybko jakąś sensowną kwotę.
Ponieważ legalnych możliwości zarobienia większej kasy, taki człowiek nie ma zbyt wiele, ppdejmuje decyzję, że chwila strachu jest lepsza, niż zmarnowanie całego miesiąca.
Więc staje po niewłaściwej stronie lady...
Paradoksalnie w lepszej sytuacji są dzieciaki z plebsu, widząc uj***nych pracą rodziców nie mają złudzeń, ani aspiracji, łatwo są w stanie pogodzić się z losem i iść do byle jakiej pracy za marne grosze...



pie**olisz głupoty. Tak kończą dzieci pie**olonych nowobogackich pieczarkarzy
Dzieci prawdziwej elity intelektualnej i wyższej klasy potrafią skorzystać z szansy i czesto idą w ślady rodziców. Mając kasę otrzymują najlepsze wykształcenie i start w zyciu.

JebacPiSForever

2023-06-10, 23:10
Dobrze, że to nie synalek jakiegoś Pi$owca, bo Zero robotą by zaj***li.

Jim_Carrey

2023-06-11, 00:21
Sedziowie radcy prawni to k***yyy jebac smieci

kakalos

2023-06-11, 02:22
Chlopak sie za duzo w gta nagral i sa efekty :D

gustav665

2023-06-11, 11:30
Nie wiem w jakim świecie żyjecie, ale sędziowie, z którymi WY macie styczność to zwykłe ziomeczki w naszym wieku grające w Tibię wieczorami, którzy po prostu zapie**alali na studiach i na aplikacji żeby do czegoś dojść. To są osoby, które się nie interesują polityką, po prostu robią co jest napisane w podręczniku. Dosłownie.

robsonx79

2023-06-11, 18:49
Ale wiecie że kontrolę nad Sądem Najwyższym ma obecna władza? Więc zamiast łykać podpuchę i szczucie na sądownictwo w całości - włączcie myślenie i zrozumiecie może, kto tu jest kastą...

zwierzak30

2023-06-11, 21:43
~VeIture napisał/a:

Kasta nadzwyczajna i tyle w temacie. To tak jak ten roztargniony sędzia co zapie**olił z kasy 50zł... albo ten inny co ze stacji 20zł... albo kolejny co...
Ja w tej chwili mam coś z prawem i cała video/foto relację wam dopie**olę w osobnym temacie abyście mieli pogląd jak to wygląda. No ale nie spojleruję bo póki co nie mam żadnych oficjalnie zarzutów ani nie jestem podejrzanym, jeszcze.





:) :)

eMJay8086

2023-06-11, 22:46
Szkoda że go nie odpie**olili jak mieli klamki na wierzchu.

maarek69

2023-06-15, 23:57
~VeIture napisał/a:

Kasta nadzwyczajna i tyle w temacie. To tak jak ten roztargniony sędzia co zapie**olił z kasy 50zł... albo ten inny co ze stacji 20zł... albo kolejny co...
Ja w tej chwili mam coś z prawem i cała video/foto relację wam dopie**olę w osobnym temacie abyście mieli pogląd jak to wygląda. No ale nie spojleruję bo póki co nie mam żadnych oficjalnie zarzutów ani nie jestem podejrzanym, jeszcze.



Zasłużysz na głowną?