18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na kobietę na stacji benzynowej

T3RMINATOR • 2021-05-26, 17:58
Opis z artykułu Na rynku stacji benzynowej w Yozgat Aysel D. (45) została kopnięta i spoliczkowana przez swojego chłopaka Şevket Türksoy (24). Obrazy wzbudziły również wiele reakcji w mediach społecznościowych. Aysel D. (45) powiedziała, że ​​jest jej przykro, że pracownicy i klienci nie przeszkadzali. Aysel D. „Jak się ma ta ludzkość? Nie mówi, nie interweniuje. Czy nie ma tam ludzi? " powiedziany. Pomimo nalegań policji Aysel D., który nie otrzymał zawiadomienia o napaści i nie skarżył się na Şevket Türksoy, powiedział: „Nie zgadzam się z jego aresztowaniem. Zrobię co w mojej mocy, aby go wydać. Absolutnie nie narzekam ”- powiedział. Odnośnik pod filmem.



https://www.bursadabugun.com/haber/markette-saldiriya-ugrayan-kadin-serbest-birakilmasi-icin-elimden-geleni-yapacagim-1414550.html

Chosen0ne

2021-05-27, 17:28
Czytałeś w ogóle co ci translator wypluł? Jak masz tak "tłumaczyć:" to lepiej zostaw bez opisu.

SlimShady

2021-05-27, 22:44
No i k***a żal że nikt nie zainterweniował a p*zda nie zgłosiła policji?? No to k***a ktoś ma się wpie**alac by ona go broniła? Kiedyś kumpel obronil Ukrainkę przed chłopakiem bo ją lał. Ona widząc że jej chcę pomóc zaczęła napie**alac mojego kumpla już w teamie z jej facetem. Kolega odszedl i chłopaczek napie**alal ja dalej. Też tego nie rozumiem miłość jest trudna :l
:lol:

jajkob

2021-05-27, 23:22
Po prostu nie było tam Polaka.