18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na jubilera.

~Beny • 2015-12-23, 01:20
Z finezją :amused:


iamthelaw

2015-12-23, 11:54
I za takie coś w chinach może dostać czapę. Były u nich przypadki gdzie kieszonkowiec 2 razy wpadł odsiedział wyrok, a za trzecim czapa, gdyż stwierdzili że nie chce się zresocjalizować.

~Imperator

2015-12-23, 13:58
W kraju gdzie jest ponad miliard ludzi nie moga się pie**olić z mieszanką genetyczną zjebo-debilo-kretynów, kara śmierci przy tej ilości to jedyne dobre rozwiązanie. 1 kobieta przypada tam na 12 facetów, jak na sadolu są tam tacy którzy nigdy nie walili i nie będą walić :lol: ( Lewy ) :) W USA jest ponad 2 miliony więźniów którzy nigdy nie powinni się urodzić... w PL pewnie z 10 tysi będzie takich do odstrzału natychmiast i nikt z tym nic nie robi, Chinole stosują taki system od wieków i to się tam sprawdza, po ki ch*j utrzymywać gada jak można go wysłać do Bozi ekspresem ;)

tadzik21

2015-12-23, 14:09
przecież to bylo i opisane napad z maczeta czy cos

malina340

2015-12-23, 14:11
tam nie zakładają kominiarki przy napadzie bo każdy tak samo wygląda :amused:

białywęgorz

2015-12-23, 15:48
Ekspedientka stoi w dogodnym miejscu do oddania strzału. Brakowało jej tylko broni. Wyobraźcie sobie jak by się zmniejszyła ilość napadów jak by każdy trzymał pod ladą małe co nie co :P

Filogyna

2015-12-23, 17:27
Imperator napisał/a:

W kraju gdzie jest ponad miliard ludzi nie moga się pie**olić z mieszanką genetyczną zjebo-debilo-kretynów, kara śmierci przy tej ilości to jedyne dobre rozwiązanie. 1 kobieta przypada tam na 12 facetów, jak na sadolu są tam tacy którzy nigdy nie walili i nie będą walić :lol: ( Lewy ) :) W USA jest ponad 2 miliony więźniów którzy nigdy nie powinni się urodzić... w PL pewnie z 10 tysi będzie takich do odstrzału natychmiast i nikt z tym nic nie robi, Chinole stosują taki system od wieków i to się tam sprawdza, po ki ch*j utrzymywać gada jak można go wysłać do Bozi ekspresem ;)



Nie wiem, czy ktoś ci podpowiada idiotyzmy podobnego rodzaju, czy sam je sobie wymyślasz... W każdym razie: błaźnisz się :) .

Titelitury

2015-12-23, 18:47
@up, sama się błaźnisz, gość ma rację, jak cię zgwałcą to inaczej zaśpiewasz, moja koleżanka też była taka dobra dla gadów, tak bardzo była przeciwna karze śmierci ale włóczyła się po klubach i w końcu trafiła kosa na kamień, zgwałcili ją we czterech, od tamtego czasu jest nie tylko za karą śmierci ale jeszcze za tym żeby przed egzekucją znęcać się nad przestępcami.

FredK1989

2015-12-23, 18:58
usmiałęm się jak diabli z tej finezji.

~Imperator

2015-12-24, 07:29
Filogyna napisał/a:



Nie wiem, czy ktoś ci podpowiada idiotyzmy podobnego rodzaju, czy sam je sobie wymyślasz... W każdym razie: błaźnisz się :) .




Jedź do Chin i sama się przekonaj, oczywiście jak skończysz gimnazjum i dowiesz się o świecie troszkę więcej :lol:

kothletino

2015-12-24, 08:08
I zaj***ł kilogram przeszlifowanego aluminium z cyrkoniami o wartości 120 zł HAHA!

Cz...........ka

2015-12-24, 12:23
NO i ch*j


zadzwoni z pierdla do starej, że wigilii nie będzie :D

Filogyna

2015-12-24, 15:41
Imperator napisał/a:




Jedź do Chin i sama się przekonaj, oczywiście jak skończysz gimnazjum i dowiesz się o świecie troszkę więcej :lol:



Ta, tam pomiędzy dwunastu facetów na jedną kobietę :D ... By przeprowadzili na mnie... karę śmierci, którą to stosują na skalę przemysłową :krejzi: !


Weź się w garść, proszę cię :) .

PA...........SM

2015-12-25, 04:10
Titelitury napisał/a:

@up, sama się błaźnisz, gość ma rację, jak cię zgwałcą to inaczej zaśpiewasz, moja koleżanka też była taka dobra dla gadów, tak bardzo była przeciwna karze śmierci ale włóczyła się po klubach i w końcu trafiła kosa na kamień, zgwałcili ją we czterech, od tamtego czasu jest nie tylko za karą śmierci ale jeszcze za tym żeby przed egzekucją znęcać się nad przestępcami.



No to życzę tej twojej koleżance 10 grubych ku*asów w dupę, wbrew jej woli :) Zdzirą jest i dlatego chłopaki skorzystali :)