18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na jubilera

Grusiasiusia • 2013-03-28, 19:29
To się chłopaki obłowili


pewnie rumuny :mrgreen:

Tekwondo

2013-03-29, 11:13
strasznie proste to było

Matey_milion

2013-03-29, 11:18
Na stos ku*asów, pozostaje mieć nadzieję, że chłopak pracujący za 8 zł brutto nie będzie musiał spłacać tego przez trzy pokolenia.

cocaine.animals

2013-03-29, 11:36
Grusiasiusia napisał/a:


Tak wiem cyganie to nie rumuny tylko oni są z Bangladeszu i przyjechali okupować Rumunię jak Polskę kościół.
Rumun to rumun, to nie cygan ale jednak rumun.




Sir Cover

2013-03-29, 11:42
Banda idiotów przyj***ła się rumunów, jak by to oni byli winni, że są podobni do cyganów. Odpie**olcie się od rumunów, bo to porządni ludzie. Jeździłem na wymiany młodzieży do Turcji, Rumunii i złego słowa na nich nie można powiedzieć. Są pracowici, bardzo gościnni, i prędzej spodziewałbym się, że to właśnie Polak mnie opie**oli niż Rumun albo Turek. ch*ja wiecie więc zamknijcie mordę, a mogę założyć się, że większość z was okupuje domy starych, bo się wam w dupach poj***ło i nie pójdziecie do pracy, no bo przecież za marne grosze nikt nie będzie robił. Cygan to Cygan złapać i upie**olić ręce na starcie, ale nie mylcie Rumuna z Cyganem. Jeżeli ktoś by się interesował chociaż odrobinę historią naszego kraju, to by wiedział, że naszym rodakom podczas drugiej wojny światowej którzy uciekali pomagali właśnie rumunii, więc skąd wiesz ku*asie jeden z drugim, że właśnie te brudasy nie uratowali dupska dla twojego dziadka/pra dziadka który sp***alał przed kulami szwaba?

-Co do tematu, to dalej jestem za przywróceniem byłego skadynawskiego wymiaru sprawiedliwości, że za kradzież obcinali dłoń. Albo najlepiej od razu dwie dłonie na raz. Przynajmniej nic by już więcej w życiu nie zaj***ł, a i ludzie by wiedzieli z kim się nie zadawać :)

cerastes

2013-03-29, 13:11
ładna akcja. widać że skok planowany, akcja równe 2 minuty

cocaine.animals

2013-03-29, 13:53
Sir Cover napisał/a:

Banda idiotów przyj***ła się rumunów, jak by to oni byli winni, że są podobni do cyganów



Podobni do cyganów ? Podobna to jest tylko nazwa, Rumuni vs. Romowie=Cyganie i analfabeci mają problem z ich odróżnieniem.

To są przykładowi Rumuni:



A to cygany:



Za dużego podobieństwa nie widzę.

Dalione

2013-03-29, 17:06
Czy dobrze widziałem? Ten co stał poza sklepem miał shotguna? :D Piękna akcja !

Shymeq

2013-03-29, 19:17
Na biednego nie trafiło.

headshot666

2013-03-30, 09:37
@Yanek43
Co ty nie powiesz a sam pewnie też byś kradł jak byś miał okazje !
Śmierć Ku**ą i frajerom wolność ludziom i złodzieją !