18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naoglądał się #StopHam

thepadula • 2015-03-04, 17:07
Cwaniaka zgrywał a na p*zdę wyszedł.

`
nie było bo przed 301 !

Ps. Kierowca powinien odwiedzić ponownie naukę jazdy #(L) !
dlaczego ?
Diagnoza - Słabe panowanie nad sprzęgłem !

doskok

2015-03-04, 17:16
Jeden cham i drugi cham.

Gharotief

2015-03-04, 17:25
katolstwo przez najmniejsze k, tak to wyglada w polszy, katolstwo w praktyce

mrlewy

2015-03-04, 17:28
Gharotief napisał/a:

katolstwo przez najmniejsze k, tak to wyglada w polszy, katolstwo w praktyce



Ale zamknij już mordę :amused:

Gharotief

2015-03-04, 17:40
@ap

Moje opinie musza być bardzo prawdziwe skoro tyle ludzi ma problem z dopuszczeniem do siebie rzeczywistości.

Krysztek

2015-03-04, 18:21
@UP

Twoimi opiniami podcieram dupę.

LOADING...

2015-03-04, 19:05
Cytat:

Bójka pieszego i kierowcy na przejściu dla pieszych w Radlinie na Śląsku. Kierowca już stracił prawo jazdy. Policja nie wyklucza też postawienia zarzutów pieszemu.
Bójkę zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Najpierw pieszy emocjonalnie reaguje na to, że kierowca jedzie zbyt szybko przed przejściem dla pieszych. Kierujący autem nie pozostaje dłużny - zatrzymuje się za przejściem i między mężczyznami dochodzi do awantury. Inne samochody gwałtownie hamują.

36-letni kierowca usłyszał już zarzut stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym. Mężczyźnie zatrzymano też prawo jazdy. Policjanci nie wykluczają także, że pieszemu, który kopnął samochód, postawią zarzut zniszczenia mienia.


źródło: rmf24.pl

lisciasty

2015-03-04, 20:53
Jeden i drugi powinien zostać ukarany.
Koniec z pajacowaniem.

primas

2015-03-04, 23:17
Zagrożenie to stworzył ten pajac co mu się przed maską na przejściu zatrzymał.

qbeen

2015-03-05, 10:41
Kierowca już stracił prawko... szkoda, mógł się wpie**olić w tego debila, widać na nagraniu, że można to podciągnąć pod wtargnięcie, a nawet jeżeli nie to za takie potrącenie dostałby mandat i trochę punktów ponieważ przy tej prędkości raczej pieszy nie byłby zbytnio rozj***ny.

ul...........rt

2015-03-05, 19:47
To był BHP-owiec z Tenneco w Rybniku. Swoją drogą świeci przykładem :D

Zuku1916

2015-03-05, 19:54
Gharotief napisał/a:

@ap

Moje opinie musza być bardzo prawdziwe skoro tyle ludzi ma problem z dopuszczeniem do siebie rzeczywistości.



Prawdziwie to cię musiał boleć tyłek jak ci konkubent ładował parówkę w dupsko. Sam jestem ateistą, ale się k***a przestańcie jeden z drugim na siłę do kościoła przypie**alać bo jak ciapaci poupie**alają głowę całej twojej rodzinie to jeszcze na kolanach będziesz błagał proboszcza żeby ci się pomógł ukryć.

Ar...........zz

2015-03-05, 19:54
Gharotief ciężko pracuje, lewaki płacą za te komentarze, a wy go krytykujecie- nie odbierajcie mu chleba :P

makaba

2015-03-05, 20:18
Zbanować debila bo jest to ewidentny przypadek nachalnej głupoty i debilizmu a takie coś powinno być usuwane ze społeczeństwa by nie zarażało reszty organizmu.

kam332

2015-03-05, 20:41
Gharotief napisał/a:

@ap

Moje opinie musza być bardzo prawdziwe skoro tyle ludzi ma problem z dopuszczeniem do siebie rzeczywistości.



Widzę, że się hejter dobrze bawisz, tylko coś się zaciąłeś jak płyta zryta, bo cały czas się powtarzasz.