18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naoglądał się Jasia Fasoli. Z basenu na izbę wytrzeźwień

fabiothethird • 2017-07-10, 12:13
Cytat:

Policja w dolnośląskim Lubinie wszczęła postępowanie w sprawie zdarzenia na otwartej pływalni. Pijany mężczyzna zepchnął tam z trampoliny 62-latka, który bał się skoczyć do wody.

Mężczyzna z obrażeniami żeber trafił do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża.

Jak informują policjanci, 62-latek z Polkowic przez około kwadrans stał na trampolinie i nie mógł zdecydować się na skok. To zdenerwowało jednego z korzystających z basenu, który popchnął go w kierunku wody :sparta: . Zrobił to jednak w taki sposób, że 62-latek zamiast w basenie, wylądował na betonowej posadzce.

Sprawca trafił do izby wytrzeźwień. Gdy stamtąd wyjdzie, odpowie za naruszenie zdrowia. Grożą mu trzy lata więzienia.





Gdyby ktoś nie skumał tytułu:
spoiler

Halman

2017-07-10, 13:52
to juz nie zobaczymy pokaleczonego języka tutaj?

~Velture

2017-07-10, 14:21
No bał się skoczyć do wody to go zepchnął na kafelki :amused:
Dobry samarytanin.

Maxi96

2017-07-10, 14:49
Fantastico w szpitalu? Kilka dni spokoju będzie :krejzi:

Fdslatghdlks

2017-07-13, 10:38
up raczej na izbie wytrzeźwień...

spinaczel

2017-07-13, 17:46
Rok temu byłem w Dubrowniku i skakało się do wody z takich skałek, jakieś 6-8m wysokości - i jakiś koleś stał przez na nich przez 15 min i bał się skoczyć, nikt go nie próbował na siłę wj***ć, tylko wszyscy zaczęli go dopingować z dołu, dodawać otuchy "ju ken doo it" "kaman friend" itd., będąc nieprzyzwyczajonym polakiem aż się w szoku było.

Dlatego k***a nienawidzę tego narodu, banda malkontenckich zjebów głosujących na PiS i czujących się Panami świata, mimo,że gówno zarabiają, żyją w zaściankowym kraju, gdzie postęp technologiczny wkracza z opóźnieniem 5-10 lat a na samochód z salonu trzeba pracować 20 lat.
Teraz jeszcze sądy najwyższe przejęli, czyli teoretycznie wyborów kolejnych może już nie być.
Za rok stąd sp***alam. ch*j,że mnie jakiś pojeb dla allaha może wysadzić, przynajmniej nie będę musiał patrzeć na te tępe zakazałe, wiecznie skrzywione ryje.

gupichuj

2017-07-15, 07:08
spinaczel,
Dlaczego za rok? sp***alaj już dziś.