18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Namordnik

~_Yarko_ • 2024-01-16, 09:52

Jak widać namordnik nie pomógł, a pitbull dał radę.

Lobo24

2024-01-16, 16:07
Psy nie są dla debili ani dla zoofilii.

Geraldzik

2024-01-16, 16:43
Zbyszek3000 napisał/a:

Cały czas powtarzam wszystkie psy do lasu na drzewo.
Kto inaczej myśli ten pedał



Winni są właściciele nie psy ty pedofilu

Zbyszek3000

2024-01-16, 16:53
Geraldzik napisał/a:

Winni są właściciele nie psy ty pedofilu



A gdzie jest twój właściciel psie?
pewnie tusk

Geraldzik

2024-01-16, 17:13
Zbyszek3000 napisał/a:

A gdzie jest twój właściciel psie?
pewnie tusk



Twój właściciel to twój ojciec który odwiedzał cię w nocy dlatego ty też tak jak on jesteś pedofilem

żmij

2024-01-16, 17:25
Geraldzik napisał/a:

Twój właściciel to twój ojciec który odwiedzał cię w nocy dlatego ty też tak jak on jesteś pedofilem



Ja jebię...
pie**olone ferie.

el...........ss

2024-01-16, 17:49
Jeszcze j***ny ch*j sobie poszedł jakby nigdy nic. j***ne zakompleksione tępe dresy, męczennicy ulicy, pokolenie JP100%, tępe ch*je, które nawet psa nie potrafią ogarnąć, ale biorą najgroźniejsze rasy, byle się dowartościować. Jak ja tych odpadów społecznych k***a nienawidzę. Jakby tak zrobił mojemu gówniakowi, to psu bym skręcił kark, a właścicielowi spuścił wpie**ol... i być może też skręcił kark, a może tylko kawałek mordy odgryzł

tarcer123

2024-01-16, 18:20
Zapraszamy na front. Tam będzie mógł pokazać jaki jest twardy. Komandos j***ny.

ungubungu

2024-01-16, 19:27
SizzleMyDizzle napisał/a:

Same komandosy tam, też mam takiego sąsiada koło 50tki, codziennie z psem wychodzi ubrany jakby na misje jechał debil j***ny, jakiś k***a niespełniony komandoćwok.




Na ryby i na grzyby to samo. Maskowanie przed płotkami i podgrzybkiem

eliveruss napisał/a:

Jeszcze j***ny ch*j sobie poszedł jakby nigdy nic. j***ne zakompleksione tępe dresy, męczennicy ulicy, pokolenie JP100%, tępe ch*je, które nawet psa nie potrafią ogarnąć, ale biorą najgroźniejsze rasy, byle się dowartościować. Jak ja tych odpadów społecznych k***a nienawidzę. Jakby tak zrobił mojemu gówniakowi, to psu bym skręcił kark, a właścicielowi spuścił wpie**ol... i być może też skręcił kark, a może tylko kawałek mordy odgryzł




ch*ja byś zrobił rycerzyku internetowy

Geraldzik

2024-01-16, 19:30
żmij napisał/a:

Ja jebię...
pie**olone ferie.



Walenie konia to nie j***nie
Zostaw dziecko nie ruszaj tego

mateuszsick

2024-01-16, 19:32
Zgodne ze standardami na rok 2024.. Psy ważniejsze od dzieci.. Dajmy więcej pieniędzy i władzę influencerom co żadne nie ma nawet szkoły skończonej bo kariera w internecie to za kilkanaście lat psy będą ludzi tresować i wyprowadzać. Bo zdebilnienie zaszło tak daleko że jak pies atakuje dziecko to lepiej dziecko kopnąć w bebech zamiast psa bo mniejszy przypał. Serio nie wiem gdzie to prowadzi ale patrząc po takich użytkownikach jak "motylekwbrzuchu" to do pisma klinowego..

żmij

2024-01-16, 19:36
Geraldzik napisał/a:

Walenie konia to nie j***nie
Zostaw dziecko nie ruszaj tego



Ut ante.
A po feriach do polskiego się przyłóż, nieuku.

Geraldzik

2024-01-16, 19:40
żmij napisał/a:

Ut ante.
A po feriach do polskiego się przyłóż, nieuku.



A ty umyj ręce bo ci śmierdzą po waleniu konia smarku

patmon

2024-01-16, 21:01
Zagotowałem się i ciśnienie mi skoczyło, ludzie nie jest ważne, czy u ruskich, czy gdziekolwiek na świecie. Ten Film ukazuje sp***olenie psychicznie psa i pana. Obaj nadają się na wpie**ol i uśpienie. Pies groźny dla postronnych ludzi gdziekolwiek ten ciul z tym kundlem pójdzie będzie problem i tłumaczenie sobie tego durnia, że ogarnia tego zwierzaka to właśnie widać doskonale na tym filmie. h*ja ogarnia, a nie tego kundla co wchodząc wśród ludzi już chciał gryźć i atakować, udało się. Ten opiekun, mam nadzieję, że to nie ojciec tego ugryzionego chłopczyka to ostatnia p*zda, bo w takiej sytuacji miłość ojca do dziecka odbiera zdrowy rozsądek, dostajesz pie**olca i rzucasz się na typa większego, grubszego, czy silniejszego, robisz największy rozpie**ol nawet za cenę, że większy i silniejszy typ powali cię na ziemię i dostaniesz srogi wpie**ol, ale w oczach dzieciaka będziesz bohaterem, że stary bił się za ciebie, bo jakiś kundel cię pogryzł, i wiem, wiem, nie zrozumie tego nikt kto pełnym sercem nie kochał dzieci oraz nie miał ojca wariata z sercem pełnym miłości do dzieci, takiego miałem ja i takim starałem się być dla moich smroli. Myślę, że ze dwadzieścia lat temu dałbym mu radę w tej windzie wypie**ol spuścić i radośnie poskakać sobie po tym walecznym kundlu.

RSTB30

2024-01-16, 22:01
bo to tak jest jak się nie ma fiuta to sie ma psa typowy psiarz heh ale nie bo fajerwerki być zły w sylwester

psotna_cipka

2024-01-16, 22:39
Takiego kundla tylko łańcuchem zaczepić o hak holowniczy samochodu i pociągnąć po bruku. Jak się dobrze obije to do gara i na smalec sk***iela.