18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nam Zależy

Ba...........og • 2013-12-14, 17:24
Był już wywiad z Agatą Banasik. Teraz kilka innych filmików.


Polacy na Lwowie tworzą własną telewizję. Dla Polaków i po polsku.


Wojciech Cejrowski. Cyniczny jak zawsze.


Krzysztof Bosak m in o wywiadzie u Olejnik i MM Kolonko.


Świadkowie historii: Bogusława Czerna.

losiu125

2013-12-15, 13:25
Lubię Cejrowskiego, ciekawie mówi, nie rozumiem co tępe gimby mają do niego, bo katol k***a? I te śmieczne fanpejdże "ruch wypie**olenia Cejrowskiego do Ekwadoru" to jeszcze żart czy już j***na lewacka propaganda?

pi...........ja

2013-12-15, 13:41
O populiści-władcy gimbazjalnych umysłów znaleźli nową pracę?

KKdemona

2013-12-15, 14:53
Przecież Cejrowski dobrze mówi, sprawie wiary i w sprawach świeckich, jak każdemu zdarza mu się błędnie coś sformułować albo radykalnie powiedzieć swoje zdanie ale w 90% przypadków ma pełną racje. Szkoda ,że większość ludzi ocenia go tylko przez to, że publicznie przyznaje się do kościoła, w dzisiejszych czasach i pewnych kręgach uznawane jest za wadę.

Kardio_Error

2013-12-15, 15:21
cej row ski, typowy chory na umyśle żołnierz jezusa. Jak chce wybudować dom za 3 miliony to nie chce żeby mu jakiś urzędnik decydował jakie okna itp bo to jego pieniądze, jego ryzyko, jego wolność.... ale jak ktoś w spokoju chce iść do sklepu i na legalu kupić 100 gieta to mu już nie wolno ponieważ... nie może być tak że wszystko wolno.
Aż strach pomyśleć jakie państwo mógłby stworzyć gdyby miał odpowiednie możliwości.

pemb

2013-12-15, 15:38
"Lepsze komuchy, pedzie, feministki, transy, ciapaci i ryży cudotwórca..."
j***ć komuchy, do pedzi nic nie mam, feministkom się poj***ło w głowach, transseksualiści byli, są i będą też nic nie mam do nich, nie każdy ciapaty jest zły, ryży niech wypie**ala.

rav4ever

2013-12-15, 19:00
Generalnie bardzo lubię Cejrowskiego, mądrze gada, ale mam wrażenie, że tutaj troszkę przesadził. Widzi jedyną szansę w PiSie, kurcze pis już był u władzy i zrobiło się państwo policyjne, na polu wyciągali rolnika z kombajnu, bo ten sobie dwa czy trzy piwka strzelił, a siedzieć w pełnym słońcu na polu przez cały dzień to nie jest łatwe zadanie. Bardzo dobrze mówił Bosak, usiedli sobie na pikniku z KNP i dyskutowali swoje pomysły, tak to powinno być. Kto ma inny pomysł, ale podobne poglądy nie jest wrogiem, aż miło posłuchać. A tam na górze, weźcie przestańcie na siebie wrzucać, raz że to nic nie wnosi, dwa że poniekąd wszyscy jesteśmy uczestnikami owej burzliwej wymiany poglądów.

misfire

2013-12-15, 23:31
cyslaw napisał/a:

załęs,
...A tak na marginesie obecnie największym problemem jest chyba nasza gospodarka, i tak się składa, że akcyza na marihuanę mogłaby przynieść dość spore wpływy do budżetu...



Niech przypie**olą akcyzę na chleb, przecież ludzie muszą żreć.

Inferno777

2013-12-15, 23:59
za cały materiał piwo, ale za ostatni filmik dałbym dużo więcej. Łza się w oku kręci jak się słucha starych ludzi opowieści o starych ludziach.