18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Należy miętosić cycki! To sposób walki z rakiem

tds1974 • 2012-12-27, 17:16
Badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley i z Lawrence Berkeley National Laboratory uważają, że wystarczy uciskać piersi, aby przywrócić tam normalny rozwój komórek.

Swoje wyniki badacze zaprezentowali podczas zjazdu biologów komórkowych w San Francisco. Wykazali oni, że do zatrzymania rozwoju raka na wczesnym etapie lub zapobiegania mu wystarczy mechaniczny ucisk.

Cytat:

Venugopalan i jego koledzy umieszczali komórki rakowe w silikonowych kapsułach, które następnie poddawano naciskom. Z czasem szkodliwe komórki przekształcały się w normalne. - Złe komórki nie zapomniały do końca, co to znaczy być zdrowym - mówi Venugopalan. - Trzeba je tylko nakierować na dobrą drogę. - Organizacja tkanki jest wrażliwa na bodźce mechaniczne - mówi Daniel Fletcher z Berkeley. - Wczesne działanie w formie nacisku wydaje się przywracać złośliwe komórki do normalnego rozwoju.



Źródło




Pojawi się też na pewno wielu męskich terapeutów-ochotników.

Należy więc jak najczęściej miętosić cycki. Gdyby jakaś kobitka miała z tego powodu "ale", to zawsze można jej powiedzieć, że to sposób walki z rakiem.
Terapeuci, do roboty!

Kuriki

2012-12-29, 18:22
Ciekawe czy już są produkowane maszynki do uciskania biustu. I ciekawe ile za takie gadżety zapłacić trzeba będzie :nietoperz:

Devilyn

2012-12-29, 19:27
jacekmatys napisał/a:

No to miętosimy....


Obrazek



19 sierpnia 2008 roku Christina Applegate potwierdziła oficjalnie, że poddała się usunięciu obu piersi z powodu choroby[4]. Aktorka przeszła operację rekonstrukcji piersi[5].


True TROLL ! :D

Adulka

2012-12-29, 19:43
Badania z Kalifornii... a-ha...

Loaloa

2012-12-29, 19:56
Mam następną chętną na terapię.


M@peT

2012-12-29, 22:31
Słyszałem też, że badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley i z Lawrence Berkeley National Laboratory uważają, że wystarczy robić loda swojemu facetowi raz dziennie. , aby przywrócić normalny rozwój komórek mózgowych u kobiet.

Swoich wyników badacze jeszcze nie zaprezentowali ale ja im ufam w 100 %.

cl...........er

2012-12-29, 23:38
Nareszcie mam wytłumaczenie dla mojej kobiety :D
Piwko