18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nakaz" serwowania wieprzowiny

poligon6 • 2018-02-16, 13:29
Można? Można!

Władze 60-tysięcznego miasta Randers w Danii wydały nakaz serwowania popularnych w tym kraju dań z wieprzowiny w miejskich stołówkach. Część opinii publicznej opowiadała się za wycofaniem z jadłospisu potraw, które mogłyby prowokować miejscowych wyznawców islamu. Duńska tradycja gastronomiczna "ma zająć centralne miejsce w kartach dań, co ma wyrażać się w podawaniu wieprzowiny na równi z innymi potrawami" - stwierdziły władze miasta, cytowane przez agencję AFP. Kierownictwo stołówek zostało jednocześnie zobowiązane do takiego budowania menu, aby wegetarianie czy wyznawcy innych religii mogli znaleźć w nim "zdrowe i smaczne potrawy"

Wieprzowina jest podstawą kuchni duńskiej. "Nie będą narzucać, co mają jeść duńskie dzieci" Decyzję władz miejskich z zadowoleniem przyjęła antyimigrancka Duńska Partia Ludowa. "Brawo Randers! Zamierzamy zwalczać reguły wynikające z islamu, które próbuje nam się narzucać, określając, co mają jeść duńskie dzieci" – napisał w specjalnym oświadczeniu rzecznik partii Martin Henriksen. Oburzenie wyraził natomiast były minister do spraw integracji (w latach 2014-2015) w poprzednim lewicowym rządzie Manu Sareen, który nazwał decyzję skandaliczną. - To niewiarygodne, w jakie sprawy angażują się radni – ocenił.

~Velture

2018-02-17, 08:48
poligon6 napisał/a:

60 piw i do zamrażarki, oto polityka tego portalu. Może dlatego ze brak filmiku i słowo pisane się nie przyjmuje. Może warto by zapoznać kto podpisuje się pod takimi decyzjami. O ile ma tyle godności by się przyznać.


Tak się zabija tematy.

Cytat:

minister do spraw integracji


Fajne stanowisko...
Integracja wg. islamu: wchodzę do twojego domu z butami na nielegalu, masz mi dać hajs, własne 4 ściany, masz mnie karmić i szanować moją religię... no i jeszcze weź k***a wypie**ol szynkę z lodówki, wyrzuć flaszki z barku i się do mnie nie odzywaj ty niewierna świnio ani nie komentuj tego jak będę ci robił z domu chlew bo ciebie zabiję a twoją żonę i dzieci zgwałcę j***ny nietolerancyjny ch*ju. A jak chcesz sobie zrobić wigilię to sobie flamastrem narysuj na kartce abym nie widział bo mnie wszystko obraża. Do tego niech mnie wasze pedały, których u siebie zabijamy, bronią i zmuszają was do islamizacji waszego domu.
A jak kogoś zgwałcimy to po prostu nie rozumiemy waszego prawa i nie możecie nas ukarać za to bo to byłoby nietolerancyjne ale możecie wsadzać do więzienia każdego kto powie inaczej.

lesiot

2018-02-17, 10:37
poligon6 napisał/a:

60 piw i do zamrażarki, oto polityka tego portalu.



Uwaga, uwaga... wynajdujemy ponownie koło.
Może dlatego, że głównym celem portalu jest humor... a na tematy inne właśnie są osobne działy, do którego wrzuca się takie wątki.


Najwyższa pora nauczyć się wrzucać swoje wątki do odpowiednich działów i przestać jęczeć jak mała dziewczynka.