18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

napiwks

2011-03-14, 19:18
Dokładnie, tępić lewactwo!

Rh...........ox

2011-03-14, 19:20
PolishProud napisał/a:

Rrdzony przyznaj się jakiej jesteś narodowości bo patrząc na twoje posty i stronki po których chodzisz żeby zdobyć na nie obrazki i filmy zaczynam przypuszczać że jesteś jakimś żydem, murzynem lub arabem o poglądach antyfaszystowsko-tolerancyjno-pedalskich. Wyloguj się z sadola i idź odrabiać zadania domowe bo mama ci nie pozwoli murzyńskich kreskówek oglądać przez najbliższy tydzień.



I jesteś dumny z tych bredni które napisałeś?

Wu...........yk

2011-03-14, 19:31
znowu jakas durna i marna prowokacja Antify, badz gimnazjalisty,licealisty - jeden ch*j ale utozsamiajacego sie z ich pogladami...rrdzony zrob to sobie w formie vlepki i naklej na swoj leb.

To...........h1

2011-03-14, 19:43
oni przynajmniej je jedzą, antifa gdzie indziej sobie te banany wsadza

modzgi

2011-03-14, 20:03
ach pedalmy się i ćpajmy.....

rrdzony

2011-03-14, 21:59
PolishProud napisał/a:

Rrdzony przyznaj się jakiej jesteś narodowości bo patrząc na twoje posty i stronki po których chodzisz żeby zdobyć na nie obrazki i filmy zaczynam przypuszczać że jesteś jakimś żydem, murzynem lub arabem o poglądach antyfaszystowsko-tolerancyjno-pedalskich. Wyloguj się z sadola i idź odrabiać zadania domowe bo mama ci nie pozwoli murzyńskich kreskówek oglądać przez najbliższy tydzień.


jezdem Rzydem

PolishProud

2011-03-15, 16:54
rrdzony napisał/a:


jezdem Rzydem



To wypie**alaj do synagogi a nie na sadolu siedzisz. Naklej sobie tą naklejkę na łeb i przejdź się w parku.

rrdzony

2011-03-17, 09:38
PolishProud napisał/a:



To wypie**alaj do synagogi a nie na sadolu siedzisz. Naklej sobie tą naklejkę na łeb i przejdź się w parku.



rudolfik, nie stresuj się. mamusia ci śniadanie robi, wracaj do domu. dobre dziecko jesteś, tylko w złe towarzystwo wpadłeś

_R...........s_

2011-05-22, 23:11
ale wy k***a pie**olicie, aż mi się słuchać nie chce, prawda jest taka że większość tych "białych i czystych wojowników" to spasione głupie świnie powtarzające gdzieś wcześniej puste slogany, sam nie przepadam za pedałami, no ale ch*j jak tak chcą to niech się tak bawią, no ale k***a twierdzić że wine za całe zło tego świata ponoszą pedały i żydzi i oczywiście czarni, nosz k***a to chyba nie ma sensu, antifa to w większości podobni ludzi, ale z dwojga złego już wolę tą antifę bo nie chcą na nowo otwierać obozów koncentracyjnych i nie trzepią sobie do swastyki i portretu adolfa, który jako kawał sk***ysyna chciał uczynić z polaków niewolników.
a w internecie to już wszystko to jeden ch*j czy antifa czy nazi, i jedni i drudzy to j***ni napinacze po 15, powtarzający stale te same brednie, nie ma to jak zgrywać twardziela sprzed klawiatury.
pewnie zaraz jakiś pie**olnie że jestem jakimś j***nym lewakie, k***a każdy kto się śmieje z nazioli dziś jest lewakiem to ch*j że mam wyj***ne na stalina komunizm socjalizm i całą pie**oloną politykę.