18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Największy twardziel spośród startujących w "Spartan Ra

wishpie • 2013-08-07, 13:47
27-letni kapral James Simpson będzie pierwszym człowiekiem na ziemi z obiema amputowanymi nogami, który wystartuje w biegu "Spartan Race".

Bieg ten, nie bez powodu, nazywany jest "biegiem z przeszkodami prosto z piekła". Zawody te są przeznaczone tylko dla najwytrwalszych i najsilniejszych, ponieważ na trasie biegu uczestnik musi pokonywać takie przeszkody jak przeskakiwanie przez ogień, czołganie się pod drutem kolczastym czy też wspinanie na linie zawieszonej kilka metrów nad wodą.



James Simpson stracił obie nogi w wyniku eksplozji domowej roboty miny, na którą nadepnął podczas jednego z pieszych patroli w Afganistanie. Obecnie trenuje w lesie, niedaleko swojego domu, gdzie stara się optymalnie dobrać protezy do konkretnego rodzaju przeszkód, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć na trasie biegu.



Dzięki swojej postawie, kapral ma zamiar przyciągnąć sponsorów i wesprzeć finansowo organizację SSAFA ("Soldiers', Sailors' and Airmen's Families Association"), której celem nadrzędnym jest niesienie pomocy żołnierzom, marynarzom, lotnikom oraz ich rodzinom, którzy ucierpieli w wyniku działań wojennych.







zaj***ne z jm

mika93

2013-08-07, 13:58
rudy,to wiele tłumaczy

BrunerOvned

2013-08-07, 14:17
Rudy kadłubek to za wiele, jak na jeden dzień. Idę się naj***ć.

mare30ks

2013-08-07, 14:23
nie dzieki swej postawie tylko dzieki nauce i przedewszystkim medycynie ktora go odratowala. gdyby nie ona to juz by go do kosci opie**olily robaki

hgh

2013-08-07, 14:33
@up: przede wszystkim*

A ja mam jedno pytanie: NA ch*j TO ROBIC? Zupelnie jak złoto na paraolimpiadzie - gość bez nogi dyma na 100 metrów sprintem, co kurde to udowadnia, że biegnie prawie jak ten z dwoma nogami? Tak tak, wiem pasja w życiu i pokazanie że można, TYLKO k***A PO CO? Wziąłby się jak Steven za inne rzeczy - gość jest sparaliżowany to nie dyma na olimpiadach tylko wykorzystuje to co ma sprawne - mózg - i dzięki temu więcej korzyści dla całej ludzkości niż jakby j***ł stylem motylkowym na paraolimpiadzie mogąc ruszać tylko oczami, czy czymkolwiek tam innym może.
Nahejtowałem, spadam się poopalać, bo szkoda pełnej lampy, elo.

Ezoteryk

2013-08-07, 15:01
@up bo może k***a chce mieć świadomość że da rade zrobić to co robią ludzie mający 2 nogi , taki ktoś jak ty tego nie zrozumie , zapie**alania latami by zdobyć jakiś pieprzony medalik , który dla kogoś kto trenuję jest jak najważniejsze bóstwo , zobaczysz może kiedyś w życiu też stracisz jakaś konczyne wtedy zrozumiesz tego pana u góry co to znaczy bardzo chcieć .

Macary

2013-08-07, 17:26
nie ma czegoś takiego jak rudy twardziel

wishpie

2013-08-07, 18:21
Macary napisał/a:

nie ma czegoś takiego jak rudy twardziel



W sumie całe życie ma pod górkę, wiec musiał się przyzwyczaić.

dawidhyl

2013-08-07, 21:18
Mi się wydaję, że ma łatwiej. Nie musi skakać przez ogień i w ogóle ma mniej do dźwigania.

Duszek Okruszek

2013-08-08, 03:10
Jeden z niewielu rudych którzy zasługują na szacunek. Myślę że większość ludzi by się poddała po takim urazie, on pokazuje, że da się z tym żyć i dokonać naprawdę wiele.

Crossblade

2013-08-08, 23:45
Macary jak ktoś se pogadał na Woodstocu z Wojewódzkim to nawet jak nie jest rudy, też nigdy nie będzie twardzielem. Piss :D

SadystycznaKowalska

2013-08-09, 22:30
@ Duszek Okruszek rozumiem że chodzi Ci o to że jest rudy? Ma wyjście: zawsze może zgolic włosy

Preston1990

2013-08-09, 22:33
Rudzielec...To go dyskwalifikuje juz na starcie.

POW667

2013-08-09, 22:42
Po co? A po co w ogóle uprawia się sport (opróćz zyskania sprawności)? Po prostu chodzi o przezwyciężanie ograniczeń, bycie coraz lepszym i o rywalizację..
No ale przecież zawsze mógł tylko siedzieć na dupie i płakać na portalu internetowym