18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najwięksi zbrodniarze wojenni - Heinrich Himmler

szczerkos • 2012-08-05, 23:45
Pewnie każdy kolegę, o który jest film zna, ale warto obejrzeć i przypomnieć sobie kilka faktów z historii.

Portret człowieka uważanego przez wielu za drugą osobę w III Rzeszy, Himmler przeszedł do historii jako wyjątkowo okrutny i bezwzględny wróg Żydów i innych mniejszości, jest twórcą SS i Gestapo dwóch najbardziej zbrodniczych formacji hitlerowskich.



:hitler:

BrunerOvned

2012-08-06, 00:34
Film jest ok, młodzianom nawet w wakacje przyda się dawka historii. Może któryś zda maturę dzięki sadolowi?...
Inna sprawa, że wrzuta jest jakby... odkryciem filmów o Jasiu Fasoli?

Ca...........ca

2012-08-06, 01:03
Wszystko fajnie, ale dorzuć resztę części ;)

BongMan

2012-08-06, 01:13
No i na ch*j to wszystko? Na ch*j to pamiętać? Przecież i tak dla większości Polaków szwaby są przyjaciółmi, sojusznikami i pracodawcami. Jedzie taki lamus do szwabów, pracuje za najniższą krajową, fryce robią z niego sługusa, śmieją się z niego, a on wraca do Polski, wymienia "ojro" na złotówki i się chełpi, że jest bogaty. Jest zajebisty, bo zapłacili mu ludzie, którzy nie tak dawno temu mordowali jego rodaków. I nie ma co się zasłaniać Hitlerem, Himmlerem, Eichmannem, Hessem i innymi pojedynczymi ludźmi. Oni byli tylko manifestacją tego, czego chciało społeczeństwo niemieckie. NSDAP doszła do władzy w demokratycznych wyborach, więc odpowiedzialność za to wszystko spoczywa na tym całym sk***iałym narodzie.

djoshin

2012-08-06, 01:18
dla mnie to zwykłe gnoje bo nie pozbyli się obywateli zasiłkowych całego świata czyli cyganów czyt. ciawuchów,romów a w indiach wiadomo "bida z nyndzom" a pozbyli się tego nierobskiego podgatunku.Sarkozy miał plan podstawił autokary zgromadził brudasów w jedno miejsce:wsadzić i wywieźć ale od razu amnesty internaszonal jak to ??? i dalej robią syf.syf czyt.dzieci cygańskie w licznych gromadach i miotach za jednym razem...ehhh chciał chłopina dobrze

szczerkos

2012-08-06, 01:35
Ło kurde, ja debil, nie ten film wkleiłem do uploadera, przepraszam za pomyłkę, niestety teraz widzę, że nie da rady wgrać tego co chciałem, dlatego dla zainteresowanych tutaj link do całego dokumentu:

youtube. com/watch?v=l9wTcZvNQFs

(zlikwidować spację po kropce) :roll:

rockface123

2012-08-06, 10:41
tacy byli źli hitlerowcy be i w ogóle fuj a dzisiaj paru żydków grozi Usa głowicą nuklearną i bronią chemiczną

idźcie w ch*j licze na drugi holocaust z udziałem żydów to nie ludzie już cyganów od nich wole

JanusPawelus3

2012-08-06, 12:10
Najwięksi zbrodniarze wojenni to akurat byli z kościoła katolickiego. Coś o tym wiem bo nimi kierowałem.

juki

2012-08-06, 19:54
@Bong


Krata piwa dla Ciebie, chcialem napisac cos podobnego :>

jacek680

2012-08-06, 19:55
3:47 "Himmler odcisnął piętno na wielu członkach ss" nie dziwie się dlaczego był tak wpływowy he he

PRG

2012-08-06, 20:26
Bongman
niemcy akurat boją sie polaków, nawet bezdomnych
socjal jest na dobrym poziomem a pracodwacy napewno nie r*chają nas w dupe tak jak nasi własni pracodwacy

Avitus

2012-08-06, 20:32
@Bongman
Zamiast pisać takie bzdury wróć lepiej do działu "kawały" chociaż to też idzie Ci beznadziejnie. Jak można mieć pretensje do kogoś że jego przodkowie byli tacy a nie inni ja też mam niemieckie korzenie mój pra dziadek był Niemcem i co zajebiesz mi za to przecież ja też jestem faszystą bo mam w sobie trochę niemieckiej krwi. Gratuluje tak zaściankowego i nielogicznego myślenia.

lary1986

2012-08-06, 20:35
I pomyśleć że szwaby po rozpętaniu dwóch wojen światowych oraz po stworzeniu machiny do eksterminacji ludzi są w dzisiejszych czasach jednym z bogatszych państw na świecie nóż w kieszeni mi sie otwiera ...

unax

2012-08-06, 21:01
strasznie mnie drazni jezyk niemiecki, podobnie jak francuski dlatego pasuje :P Niemiec wypowiada sie na temat rozpoczetej przez nich wojny... to nie wymaga komentarza :X

vanditte

2012-08-06, 21:09
To prawda, że każde zdanie po niemiecku brzmi jak rozkaz rozstrzelania, ale jedno im trzeba przyznać: w tępieniu żydów byli bezbłędni i szkoda, że nie dokończyli dzieła.