18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsze dziury w ciele kobiety

Mentos69 • 2013-05-29, 10:40
W ciele kobiety są dwie bardzo ważne dziurki.
To nie to o czym myślicie, zboczuchy!
Chodzi o dziurki w nosie, aby się nie udusiła podczas robienia loda. :cumshot:

JA...........or

2013-05-29, 20:32
@Klinek_Analny
Ciesz sie ze masz przedluzac z internetem do kuchnii i nie obrazaj kolerzanki.
Lepiej razem porozmawiajcie o jakis wypiekacha albo technologi prania skarpetek.

Blackcat69

2013-05-29, 20:35
A ja jestem kobietą i uważam, że kawał jest zacny :)

p0rucznik

2013-05-29, 20:50
tip.top napisał/a:


Pewnie myślisz, że dzięki temu zar*chasz :amused:



nie on mysli o kakale

Marxe

2013-05-29, 20:56
kLinek_Analny napisał/a:



ty kretynko, takie jak ty nie powinny wychodzić z kuchni. A najlepiej jeszcze jak sa bezplodne by swoich zj***nych genów nie przekazywać.

Ironia coś mówi? Czy głupia dziewuszka nie zna nawet tego słówka? :roll:



e555 napisał/a:

kLinek_Analny, a ty pewnie pasztetem, któremu nawet nikt nie chciałby wsadzić do paszczy i stąd ta frustracja.



JADoktor napisał/a:

@Klinek_Analny
Ciesz sie ze masz przedluzac z internetem do kuchnii i nie obrazaj kolerzanki.
Lepiej razem porozmawiajcie o jakis wypiekacha albo technologi prania skarpetek.




:amused:

brojek_88

2013-05-29, 21:10
świat się nie kończy laski mówią że robienie loda to nic obleśnego :D
jeśli kiedyś już uda mi się znaleźć dziewczynę to pokażę jej te komentarze a na teraz żeby nie być jałowym walnę suchara

Napad na bank, zamaskowany napastnik grozi bronią pani w kasie i każe jej klękać, kobieta klęka, napastnik żeby zrobiła mu loda. Kobietka w obawie o życie obciąga kolesiowi a pod koniec koleś mówi:
- a teraz połkniesz
kobieta połyka wszystko facet ściąga kominiarkę, okazuje się że to mąż pani z banku, i mówi:
- Można k***a ? Można połknąć ?

Jesse.Pinkman

2013-05-29, 22:02
Każda z pań za udział w kłótni dostaje po piwku. k***a nie wiedziałem, że damskie grono na sadisticu jest takie liczne.

Messor

2013-05-29, 23:05
Jakim trzeba być pok***ieńcem ze skrajnym autyzmem żeby rozpętywać wojnę na temat jednego, niegroźnego sucharka, no k***a! Obrońcy kobiet się znaleźli, tylko szkoda że w internecie i w threadzie z sucharem. Taki rycerz to wypie**alaj swoją pannę bronić (o ile takową posiadasz) a nie wylewasz swoje żale tutaj.

Nikczemny_Płód

2013-05-29, 23:33
JADoktor napisał/a:

@Klinek_Analny
Ciesz sie ze masz przedluzac z internetem do kuchnii i nie obrazaj kolerzanki.
Lepiej razem porozmawiajcie o jakis wypiekacha albo technologi prania skarpetek.



Kolejny k***a matoł :facepalm: Jaja to masz, ale chyba swojego kolegi w swojej dupie.

Kuchnii, koleRZanki. - jesteś debilem.

pemb

2013-05-29, 23:55
@KMinek_Analny
pewnie jesteś zakonnicą?

e555

2013-05-30, 00:04
kLinek_Analny, weź się k***a uspokój, bo ci jeszcze żyłka w dupie pęknie i dopiero będzie dramat. Jak ironia to spoko, trochę niezrozumiała, jak widać nie tylko dla mnie. Nikt nie jest nieomylny, więc wybacz królowo. A tak na marginesie... zj***ne geny to może tobie matka przekazała, bo za dużo sama siedziała w kuchni i miała tak samo oczadzony mózg jak i ty. Przytaczanie najżałośniejszych tekstów o kobietach w kuchni i jeszcze pie**olenie o bezpłodności jest tak samo denne jak temat, od którego zaczęło się tu nasze 'spięcie'.

Cy...........un

2013-05-30, 00:12

Macary

2013-05-30, 10:30
Nołlajf napisał/a:

JA szanuję kobiety więc ten kawał jest dla mnie gównem



Ja tam szanuję kobiety, które są damami, a tych, niestety coraz mniej.
Teraz większość kobiet to k***y, a do szanowania k*** nikt mnie nie zmusi.

Nikczemny_Płód

2013-05-30, 12:42
e555 napisał/a:

kLinek_Analny, weź się k***a uspokój, bo ci jeszcze żyłka w dupie pęknie i dopiero będzie dramat. Jak ironia to spoko, trochę niezrozumiała, jak widać nie tylko dla mnie. Nikt nie jest nieomylny, więc wybacz królowo. A tak na marginesie... zj***ne geny to może tobie matka przekazała, bo za dużo sama siedziała w kuchni i miała tak samo oczadzony mózg jak i ty. Przytaczanie najżałośniejszych tekstów o kobietach w kuchni i jeszcze pie**olenie o bezpłodności jest tak samo denne jak temat, od którego zaczęło się tu nasze 'spięcie'.



Kto zaczął hejting małą złośnico :amused:

7tomas7

2013-05-30, 13:51
tomaner napisał/a:



nie on mysli o kakale



Haha. Można się uśmiać z Was.

Buffalo_Bill

2013-05-30, 19:23
Dziewczynki, nie kłóćcie się bo kolacje trzeba podać waszym facetom :D

Jako kobieta stawiam piwo za kawał :D