18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najtwardsze drzwi pancerno-antywłamaniowe

Calios20 • 2013-07-08, 15:58
Firma Astas Celik Kapi , wprowadziła nowe drzwi do swojej oferty.

Drzwi niezniszczalne, najnowsza gratka dla handlarzy narkotyków i mafiozów. Łatwiej jest rozwalić ścianę dookoła tych drzwi niż same drzwi.






Jestem ciekaw co by było gdyby w środku wybuchł pożar a strażak chciałby się dostać do środka

Su...........r0

2013-07-09, 10:02
Jak antyterroryści będą chcieli wejść to nie będą się pie**olić z takimi drzwiami i podłożą ładunki kumulacyjne i wejdą przez ścianę :)

quartz75

2013-07-09, 10:15
Kumulacyjnych do ścian czy drzwi się nie zakłada. Chyba, że komuś nie zależy na zawartości "poza drzwiami". Wiesz może dlaczego? Bo ja się chętnie od ciebie dowiem. Skoro już takie rozp***uchowe wejście to jak Sowieci. Granaty przez okno. Tanio, szybko, skutecznie. Bez ewentualnych ofiar własnych. Ofiary cywilne wpisane w ich zawód.

Lord_Rzeźnik

2013-07-09, 10:16
Nie wiem, jakim cudem, ale widziałem już ten film. Co ja robię ze swoim życiem?
Jeszcze a'propo "niezniszczalnych rzeczy

Ye...........48

2013-07-09, 10:21
Ten mniejszy to chyba z zamknietymi oczyma pizga ;p

kaefix

2013-07-09, 10:55
jednym słowem przej***na sprawa jak ktos zgubi klucze po pijaku :(

Arsen

2013-07-09, 11:48
Szefowie największych banków w Londynie zorganizowali mistrzostwa świata we włamywaniu się do sejfu. Zasada była taka: Reprezentacja kraju ma minutę na włamanie się do sejfu przy zgaszonym świetle. Po minucie zapala się światło, co jest równoznaczne z przegraną.
Pierwsi wystartowali Niemcy… mija minuta – nie udało się.
Następnie startują Hiszpanie… ta sama sytuacja.
Potem Kolejni Holendrzy, Szwedzi, Portugalczycy… nie udaje się nikomu.
W końcu startują Polacy…
Po minucie pan wciska przycisk, ale światło się nie zapala. Jeden Polak do drugiego:
- Zbychu mamy tyle kasy, po co ci jeszcze ta żarówka?

NealCaffrey

2013-07-09, 11:58
Od środka słychać tylko pukanie, na ch*j mi takie drzwi wtedy :emo:

pkh

2013-07-09, 11:59
Taa tylko mi się wydaje, że w te tanie drzwi walili całą powierzchnią młota, a w te zajebiste uderzali kantem lub tak na ukos od góry. Tak czy siak na pewno drzwi są niezłe.

qubek90

2013-07-09, 12:23
Po pierwsze ci testerzy to totalni amatorzy, no bo chcieli wyważyć drzwi, które były w połowie rozwalone
:xalpalm:

Po drugie policja i inne służby posiadają różne zabawki, którymi otwiera się drzwi np.






selissi

2013-07-09, 12:26
Tak apropo drzwi przypomniała mi się taka sytuacja.
Kiedyś po wałbrzyskim osiedlu chodziła Pani i reklamowała zamek Gerda z unikalnym systemem kluczy, alarmem, w ogóle technologia kosmiczna.
Po włożeniu niewłaściwego klucza do zamka alarm wył na potęgę. Całość była przymocowana do małej deseczki, a Pani ochoczo demostrowała to cudo. Któregoś dnia zawitała do nas. Włożyłem zły klucz, alarm się uruchomił i wyszedłem z tym badziewiem na korytarz. Po trzech minutach znieczulicy Pani wyłączyła alarm, wzięła smutną deseczkę z zamkiem i już nigdy nie widziałem jej na naszym osiedlu :)

Preeezes

2013-07-09, 12:26
Walą tak do drzwi jak jehowi ;/

motoguru

2013-07-09, 12:47
pkh napisał/a:

Taa tylko mi się wydaje, że w te tanie drzwi walili całą powierzchnią młota, a w te zajebiste uderzali kantem lub tak na ukos od góry. Tak czy siak na pewno drzwi są niezłe.



Uderzenie kantem daje większą siłę uderzenia w danym punkcie.

Tam ktoś wyżej podał zabawki policyjne. Spoko - o ile takie zawsze przyniosą, to raz. Dwa te zabawki nie dają przewagi taktycznej, bo działają stosunkowo wolno. Poza tym na filmach przedstawione są zwykłe, a nie pancerne drzwi. Hydraulika też ma swoje granice, a 13 bar nie jest takim dużym ciśnieniem.

Na filmie pokazywali również ich sprężystość przy dużych naciskach, co jest ich również zaletą.

Drzwi są kozak, tylko nie wiem po co to komuś w miarę normalnym domu.

Anatorn1993

2013-07-09, 12:48
Trochę się uśmiałem, za każdym razem gdy uderzali młotem wyobrażałem sobie że krzyczą Allah akbar! To chyba z przyzwyczajenia :D

blaq

2013-07-09, 13:48
c4 wystarczy