18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najśmieszniejsze momenty PewDiePie

Mr Dan • 2012-10-28, 21:24
PewDiePie właśnie wrzucił kompilację śmiesznych scenek ze wszystkich gier.

Jak dla mnie, to warto obejrzeć.



1:46 jest oczywiście ulubiony kawałek każdego sadola :trollencjusz:

cowboy

2012-10-29, 12:45
Introus napisał/a:

@cowboy

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ty byś w majty narobił po pierwszych 30 minutach grania w Amnesia: The Dark Descend w środku nocy, samemu.



co to k***a za czasy nastaly... polowa kolesi chodzi po ulicy w kolorowych, obcislych spodniach, a jak sie 20 letni facet przyzna, ze nie boi sie grac w gierki to jeszcze go probuja inni "faceci" pocisnac z niedowierzaniem.

niedlugo wyraz "mezczyzna" bedzie mozna spotkac tylko w slowniku archaizmow.

bardziej na temat - gralem w te wszystkie gowna, amnesie, penumbre, slendery, wszystko z nudow wylaczylem po godzinie.
ostatnia gra w ktora gralem i naprawde mnie przestraszyla to silent hill 2, ale to pewnie dlatego, ze mialem wtedy 10 lat.

morderuk

2012-10-29, 13:04
Szczerze powiedziawszy w dupie mam jego subskrypcje i ile zarabia. Udawanka zwykla, mnie to nie smieszy.

sosnaromek

2012-10-29, 15:45
z czego to muzyczka w 5:11?

Kamcix260

2012-10-29, 16:40
ale to k***a nawet smieszne nie jest

teken

2012-10-29, 17:25
k***a, jakie to wszystko udawane i nie szczere. Niech ginie.

mare30ks

2012-10-29, 17:45
ktos sie doj***l wczesniej ze hejtuje bo ma pomysl na zycie. no ja pie**ole robienie z siebie debila tylko po to zeby inni debile ci placili ma byc pomyslem na zycie? pie**olnieta matka m agdy tez miala pomysl na zycie, tylko na nasza skale :)

Magnic

2012-10-29, 18:13
morderuk i teken,

On nie udaje, gadałem z nim. On ma tak normalnie. Zbytnio się skupia na 1 punkcie i łatwo go przestraszyć.

mare30ks napisał/a:

ktos sie doj***l wczesniej ze hejtuje bo ma pomysl na zycie. no ja pie**ole robienie z siebie debila tylko po to zeby inni debile ci placili ma byc pomyslem na zycie? pie**olnieta matka m agdy tez miala pomysl na zycie, tylko na nasza skale :)




Hejt strike again. Nie ściskaj tak dupy bo ci pęknie :amused:

Dża

2012-10-29, 19:37


Ostatni raz zareagowałem jak ten koleś z filmiku, gdy po raz pierwszy wszedłem na HARD-a. Potem to już rutyna - herbatka, zwłoki, ciastko, martwe płody..

paco17

2012-10-29, 21:51
mare30ks napisał/a:

to ten debil co napie**ala w gierki drac przy tym ryja i jeszcze jacys wieksi debile mu za to placa?




Nie, on na tym nic nie zarabia bo wszystko przeznacza na organizacje charytatywną, którą sam założył, jednak najlepiej hejtować...

Ra...........py

2012-10-30, 00:44
UP Dża

Gościu jest Szwedem