18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw umierasz, potem słyszysz od czego umarłeś

ans83[Ż] • 2013-03-28, 22:15
Jak wiadomo nie od dziś, hamburgery bardzo lubią pokazywać szmatogłowym swoje wyposażenie (a mają co pokazywać). W tym przypadku pokazali im 6 lufowe działko typu GAU-8/A... takie tam 30mm pocisk lecący z prędkością 3700km/h... a takich komarków wylatuje 3900 szt/min

Krótka prezentacja "działka"



I główny filmik (niestety ni ma audio)


Lord_Rzeźnik

2013-03-29, 11:04
Dałbym sobie przeciąć palec kartką, żeby postrzelać (a w zasadzie posterować) takim cudeńkiem!

Prescot

2013-03-29, 11:13
Wyobraźcie sobie że na filmiku jest Polska i idą tam polskie dzieci..

Tekwondo

2013-03-29, 11:19
nie rozumiem tylko po co starają się dobić, szkoda amunicji jak oni i tak są ranni, czyli nie zdolni bojowo, a ranny jest lepszy od zabitego, bo trzeba się nim zajmować

noster

2013-03-29, 11:35
No i garbusik też fajny :)

androgenius

2013-03-29, 11:47
Bila napisał/a:

Ja pie**ole,bohaterowie jak sk***ysyn,ciekawe kiedy będą ich obrzucać bombami atomowymi.Dostają hamburgery wpie**ol w otwartej walce,to samolot na ciapatego jadącego na komarku trzeba wysłać,dobrze że morza blisko nie ma,bo by ich ostrzeliwali z okrętów podwodnych.Nie jestem za szmatogłowymi,ale jak widzę takie filmy,to mam wrażenie że to taki poligon doświadczalny,z ruchomymi celami,kiedyś testowali broń na swoich żołnierzach,teraz mają Afganistan.Pamiętajmy tylko,że ciapaci kilka lat temu,jak walczyli z ruskimi to byli ich najlepszymi przyjaciółmi,nas jak widać ameryka tak bardzo nie lubi.Więc pytanie teoretyczne,co za kilka/kilkanaście lat będą u nas testować,bo w prowokacjach jak widać są mistrzami.



Zawrzyj k***a przełyk, zacznij lepiej z wolna jajca do koszyczka ładować na jutro, albowiem nie ma nic lepszego nad dostarczenie śniademu kilkunastu kilo zubożonego uranu w okolice turbana, rzekłem jak jest :D

kokinosz

2013-03-29, 11:51
Niemcy jak zaatakowały Polskę w 1939 roku to też przepaść technologiczna pomiędzy nimi a nami była podobna. I czy wtedy klaskalibyście? Nie ma się z czego cieszyć. Nigdy nie wiadomo, kiedy i przeciw komu taka broń zostanie skierowana...

Ceryni

2013-03-29, 11:58
Szkoda ze nie przetestowali tego na tych sk***ysynow z Wiejskiej

androgenius

2013-03-29, 12:10
kokinosz napisał/a:

Niemcy jak zaatakowały Polskę w 1939 roku to też przepaść technologiczna pomiędzy nimi a nami była podobna. I czy wtedy klaskalibyście? Nie ma się z czego cieszyć. Nigdy nie wiadomo, kiedy i przeciw komu taka broń zostanie skierowana...



Na poliaczków starczy średnia kasetówka - 350 kg suszonych Tusków i pozamiatane.



Ta kraina warta teraz tyle co 10 minutowa salwa z tego monstera :D

trebeter

2013-03-29, 12:41


Az sie przypomniala ulubiona scena z predatora
jakos jest jaka jest

Ranger

2013-03-29, 13:14
Cytat:

W czasie Pustynnej Burzy A-10 oraz AH-64 wykosiły większość irackich T-72.



Oprócz tego wykosiły też sporo oddziałów sprzymierzonych i doprowadziły do zbrodni wojennej na autostradzie nr 8 z Basry do Kuwejtu - do dzisiaj nikt nie poniósł odpowiedzialności za zabicie tysięcy cywilów, którzy ewakuowali się w obawie przed zbliżającym się frontem.

Cytat:

Ciekawostka: siła odrzutu tego działka ma widoczne działanie stopujące samolot, potrafi zrównoważyć 50% ciągu jednego silnika.



Zgadza się. Odrzut jest tak duży, że jeśli A-10 ma uszkodzony jeden silnik, nie może korzystać z tego działka.

las84500

2013-03-29, 14:13
androgenius napisał/a:



Zawrzyj k***a przełyk, zacznij lepiej z wolna jajca do koszyczka ładować na jutro, albowiem nie ma nic lepszego nad dostarczenie śniademu kilkunastu kilo zubożonego uranu w okolice turbana, rzekłem jak jest :D



Dobra, dobra. Tylko zauważ misiaczku jedno. Podczas II wojny światowej Goebbels i cała wieczna rzesza siali propagandę o zbrodniach terrorystów polskich szerzej znanych w świecie jako Armia Krajowa, która jak wiemy z historii walczyła z okupantem niemieckim na swoich ziemiach. A kim są ciapaci, szmatogłowi lub po prostu Arabowie, którzy nie poddają się w swoim kraju i bohaterski USrael i reszta okupantów musi posuwać się do działań przypominających strzelanie z armaty do wróbla na płocie.

zuq4

2013-03-29, 14:55
Ceryni napisał/a:

Szkoda ze nie przetestowali tego na tych sk***ysynow z Wiejskiej



tylko nie zapomnij na sadolu deklaracji napisać ze nie planujesz sobie gola strzelić :-P

litery486

2013-03-29, 17:01
Oto jest moc, potęga i chwała chrześcijańskiego świata :) I to lubię :)

Achajos

2013-03-30, 03:44
Tak, jak wcześniej wspomniano zubożony uran z pocisków spowodował u członków sojuszu różne paskudne schorzenia; Innymi słowy jest to miecz obosieczny ;/