18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najnowszy krzyk mody z San Francisco

Jesse.Pinkman • 2023-09-29, 22:04
Moim zdaniem dziwna stylówka ale ponoć o gustach się nie dyskutuje.

Zulu-Gula

2023-09-30, 09:26
MaxLosI napisał/a:

Tarzana kręcą. Czego ten Netflix nie wymyśli...


Chłopczyku pomyśl, prawa do małpiego syna ma Disney, więc choćby nawet sto małp wyr*chali, to kolesie z Netflix, mimo, że bardzo by chcieli, to mogą sobie trzepać pod wiatr, bo praw autorskich do tego tytułu nie mają.

W przyszłości, zważywszy na popełnione już arcydzieło afrykańskiej kinematografii, znane jako Małpia Syrenka, można się wszystkiego spodziewać, więc jeśli asfaltowy Tarzan, to tylko na Disney+. :ubawdolez:


ozesz_kurnasz

2023-09-30, 10:04
Sztruks napisał/a:

Ale brzydka trąba! A jak musi j***ć!



Ciposzka

2023-09-30, 10:18
Sztruks napisał/a:

Ale brzydka trąba! A jak musi j***ć!



Nie zazdrość ,zajebisty jest

kirkor1245

2023-09-30, 10:41
No i gitara, mimo to że jest czarny.. ale kiedy baba nosi stringi albo stroje gdzie wszystko widać to jest ok...to wszyscy pie**olą jaka fajna dupa.

k***a jak ja potrzebuję broni.

darayavahus

2023-09-30, 11:59
co on k***a, sznurówke zamiast ku*asa ma?

Spar1988

2023-09-30, 13:03
CzerstWybut napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia co tam sie odpie**ala że w kominiarce w centrum miasta chodzą 0:13



ooo widzę kolega z zacofanej polski, spokojnie rok dwa moda przyjdzie i do nas, w takim UK to połowa szczyli lata w kominiarkach i lateksowych rękawiczkach ( Ty wiesz, ja wiem dlaczego, ale psiarnia nie chce wiedzieć, w sumie wina sk***iałego prawa) Poważnie wy chłopaki z sadola coś tam wiecie jak jest ch*jowo na świecie, nie jak reszta mośków i większość tępych dup lecących na ciapackie fujary, popijające latte z costy za ostatni grosz. Niestety nie wiecie , nie czujecie tego dreszczyku idąc wieczorem do sklepu czy przez park , będzie nóż czy nie będzie , tu k***a już oklepów nie ma, takie 60% na kosę a nie limo pod okiem. Odkładam ostatnie dwa miliony , pluję na zachód i jadę w bieszczady, wypie**alam neta i sobie żyję spokojnie, bez kitu takie marzenia

0dbytBiskupa

2023-09-30, 15:05
CzerstWybut napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia co tam sie odpie**ala że w kominiarce w centrum miasta chodzą 0:13


No właśnie. Goły murzyn mi nie straszny, tym bardziej, że ten to żaden naćpany menel. Ale każdy gość na ulicy w kominiarce kojarzy mi się z bandytą albo terrorystą.

Bartshin

2023-09-30, 15:42
0dbytBiskupa napisał/a:

No właśnie. Goły murzyn mi nie straszny, tym bardziej, że ten to żaden naćpany menel. Ale każdy gość na ulicy w kominiarce kojarzy mi się z bandytą albo terrorystą.



mi z faszystowskim antifiarzem

Gamonn1

2023-09-30, 17:43
San fran lub cisco (mieszkańcy San Francisco nienawidzą gdy tak określa się miejsce w którym mieszkają) już dawno popłynęło w lewackich odmętach szaleństwa. Golasy na ulicy to widok już nikogo nie szokujący. Ludzkie fekalia w centrum, zużyte igły, bezdomni, sex naćpanych na trawniku, przedawkowania, zbrodnie i kradzieże w biały dzień, LGBT w wszelakich formach... można tak wymieniać długo. Do tego ceny lokum z kosmosu, wysokie podatki, często ch*jowa pogoda, dziwne, że ktoś normalny chce tam żyć.

T0B1

2023-09-30, 18:16

Budrys2000

2023-09-30, 20:46
Spar1988 napisał/a:

ooo widzę kolega z zacofanej polski, spokojnie rok dwa moda przyjdzie i do nas, w takim UK to połowa szczyli lata w kominiarkach i lateksowych rękawiczkach ( Ty wiesz, ja wiem dlaczego, ale psiarnia nie chce wiedzieć, w sumie wina sk***iałego prawa) Poważnie wy chłopaki z sadola coś tam wiecie jak jest ch*jowo na świecie, nie jak reszta mośków i większość tępych dup lecących na ciapackie fujary, popijające latte z costy za ostatni grosz. Niestety nie wiecie , nie czujecie tego dreszczyku idąc wieczorem do sklepu czy przez park , będzie nóż czy nie będzie , tu k***a już oklepów nie ma, takie 60% na kosę a nie limo pod okiem. Odkładam ostatnie dwa miliony , pluję na zachód i jadę w bieszczady, wypie**alam neta i sobie żyję spokojnie, bez kitu takie marzenia



Jeden z lepszych strumieni świadomości w tym tygodniu na sadolu



;-)

Cipczan

2023-10-01, 00:23
Ale pedałów się ujawniło na sadolu. Z powodu skarpetki-antygwałki na krótkim ch*ju murzyna. Zagłada się zbliża nieubłaganie!