18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszy przyjaciel

BongMan • 2013-02-11, 00:36
- Zenek! Zadam ci zagadkę: Najlepszy przyjaciel człowieka?
- Hmmm...Wyborowa?
- Nie.
- Absolut?
- Nie!
- Smirnoff?
- Nie!!!
- Finlandia?
- Nie, k***a! Na cztery litery, matole!
- Eee... Bols!
- Kurna, człowieku... Pies! PIES!
- Pies?!
- Tak, debilu, pies!
- Aaaa, tego nie piłem...

smieszne-niesmieszne

2013-02-11, 20:32
"śmieszne - nieśmieszne"

Ogłaszam nowy sposób ustalania śmieszności publikowanych tu dowcipów i wymuszam na Was całkowite podporządkowanie się moim postanowieniom. Od teraz jedynym i wystarczalnym probierzem atrakcyjności zamieszczanych na sadisticu dowcipów jest moje k***a zdanie.

Tym samym narzucam Wam moją wolę w sposób autorytarny, nie znoszący sprzeciwu. Od tej pory musicie ją respektować w sposób absolutny. Kiedy uznam, że dany dowcip jest nieśmieszny, nie macie prawa się z niego śmiać. Kiedy zaś swym nieomylnym werdyktem potwierdzę dostatecznie dobrą jakość kawału, zobowiązani jesteście śmiać się lub uśmiechać w stopniu pozwalającym rozpoznać rozbawienie.

W przypadku pojawienia się nowego dowcipu, najlepiej od razu zapoznać się z moim osądem (lub poczekać na jego ogłoszenie) i w razie weryfikacji negatywnej zignorować go, przechodząc do następnego postu. To pozwoli uniknąć konfliktów natury moralnej i dyskomfortu psychicznego. Może się bowiem zdarzyć, że wskutek niewłaściwie pojętej humorystyki, hołdowania podejrzanym modom, drobnomieszczańskiej mentalności czy ogólnej małostkowości, zapragniecie życzliwością obdarzyć dowcip, który zostanie jej pozbawiony mocą moich niepodważalnych postanowień, co w następstwie doprowadzi do tragizmu sytuacji i zakończy się koniecznym wytłumieniem pragnienia, niosącym ze sobą ryzyko wzbudzonego poczucia winy i powikłań psychicznych u osób szczególnie ku temu predysponowanych.

Informuję jednocześnie, że Wszelkie zapędy anarchistyczne, mające na celu wzniecić ogólnospołeczną niesubordynację portalu sadistic względem moich autorytarnych decyzji, będą boleśnie ignorowane, co niech już teraz dobitnie oświadczenie, że mam na to wyj***ne.

Zaczynając od aktualnego dowcipu:

nieśmieszne

Wąski

2013-02-11, 20:42
@smieszne-niesmieszne

Nie.

Mateuszzl

2013-02-11, 20:53
@Dr. Kokos

Odezwał się ktoś kto nie ma ani jednego tematu, a będzie jechał po wszystkich... żałosne...

kazzek94

2013-02-11, 20:57
czytając od tyłu tak samo śmieszne

Winters

2013-02-11, 20:58
Jeszcze nie spojrzałem na nick autora. Strzelam w ciemno, że Bongman znowu k**wa szaleje.

Bezem

2013-02-11, 21:17
Ja bym dodał przed ostatnim

- Mała podpowiedź, to zwierze.
- Hm... Żubr?

auguriusz

2013-02-11, 21:29
To nie suchar. To istny BETON.

kurczak94

2013-02-11, 21:47
@smieszne-niesmieszne

Zarejestrowałeś się tylko po to, żeby napisać w komentarzu jakiś k***a stek "mądrości", które ch*j kogo obchodzą... jeżeli chciałeś zabłysnąć to Ci się nie udało. Idź szukaj aprobaty na samosi. k***a, wk***iłeś mnie. Nie wiem czym ale wk***iłeś :idzwch*j: i nie wracaj. Ja pie**ole !

Masoh

2013-02-11, 21:50
I znów zawiodłem samego siebie , najpierw przeczytałem "dowcip" , dopiero później przeczytałem kto go wrzucił , MUSK ROZj***nY

Garbatyx

2013-02-11, 22:34
na ch*j ten człowiek dodaje "kawały"...

Krzaktak

2013-02-11, 22:36
Już wiem! Już wiem dlaczego wszyscy szydzą z BongMan'a! Spłynęło na mnie oświecenie! Po tylu miesiącach czytania sadola!

A nawiasem mówiąc, dowcip na takim poziomie to do harda powinien polecieć...

together.poland

2013-02-11, 23:20
Mam takie pytanie. Naprawdę są osoby, które to śmieszy? Którym chociaż drgnie jeden mięsień twarzy podczas czytania tego "kawału"?

Milion baksów

2013-02-11, 23:28
Z takich "dowcipów"* to raczej by się śmiali na tych kwejkach czy innych podobnych stronach, gdzie picie alkoholu jest teraz na modzie. Chociaż piwa ludzie dają..
Zaczynam już rozumieć, czemu bongman jest tu taki sławny.

* W cudzysłowiu dlatego, że dowcipem nazywa się coś śmiesznego, a tutaj tak nie jest.

crupal

2013-02-12, 03:33
BongMan zawsze na propsie :D