18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszy Przekaz w Mieście - Kołysanka

weeds • 2012-03-12, 23:48
Przekaz dobry... Dają rade nawet. Ale i tak pewno w finale przegrali by z 7 letnia dziewczynką.


KurwaRomantyk

2012-03-13, 17:41
k***aRomantyk napisał/a:

A dla fanów mocniejszych (rapcore'owych/deathcore'owych) brzmień polecam:


Oczywiście chodziło mi o death rap - chyba byłem śpiący. :D

kawu1

2012-03-13, 18:44
W.S.P -Rap Kaganiec ...wtedy to były czasy, nie to co teraz takie gówno w tv, którym sie leszcze jarają ;/

horman

2012-03-13, 19:01
Daję PIWO bo też jestem z Mławy

WhyMe?

2012-03-13, 19:54
Kawałek naprawdę dobry. Wpada w ucho, chłopaki się postarali ;-)

al...........10

2012-03-13, 22:08
Oglądając takie gówniane fragmenty gównianych programów czuję się szczęśliwy, że nie mam telewizora. Dziękuję.

nisanosa

2012-03-14, 00:10
Na biednych mi nie wyglądają...

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-14, 08:12


Jednak przyjemniejsza kołysanka. I sensowniejsza.

Wkurwiony_Zygfryd

2012-03-14, 11:08
kamiljot napisał/a:

Zawsze mnie rozjebują "biedne dzieciaki z ulicy" w koszulkach za 120 zł za pieniądze mamy. Jakież oni mieli trudne dzieciństwo. No cóż, tylko im współczuć.

proste, że jak wychodzą do ludzi to trzeba jakoś wyglądać, na co dzień nie są tacy, raczej odzież z drugiej ręki lub po rodzeństwie.
Ich na te ciuchy nie stać. Mają od sponsorów.
Po jednym z pierwszych ich występów z okazji jakiegoś święta w rodzinnym mieście (nie pamiętam z jakiej to okazji było) mnóstwo lokalnych przedsiębiorców, zadeklarowało im pomoc. Że jestem również z Mławy to mogę coś na ten temat powiedzieć i choć nie podoba mi się to jak w Polsacie wypowiedzieli się na temat naszego miasta to nie życzę im źle, bo w końcu powiedzieli to co widzą swoimi oczyma. Ja biedy w Mławie nie widzę, pewnie dlatego bo mnie ona nie sięga. Ale przecież co ja tam k***a wiem, za chwilę, swoje ryje otworzycie, że chłopaki w ogóle nie znają się na HH, zero rymu i po jaki h*j z tym do tv. umiesz lepiej? tak, to udowodnij. Jak nie to z łaski swojej zamknij ryj i nie krytykuj tych co próbują wybić się z gówna.
Więc pozdr dla wszystkich pozostałych hater'ów co sądzą, że mają za co się ubrać a "brudne ulice" nie są ich pochodzeniem.

pieto90

2012-03-14, 18:19
Co_Ja_Pacze? napisał/a:

umiesz lepiej? tak, to udowodnij. Jak nie to z łaski swojej zamknij ryj i nie krytykuj tych co próbują wybić się z gówna.



Polityków, muzyków, aktorów też nie krytykujesz? Bo chyba nie jesteś żadnym z nich? Ciemne podejście- zrób coś sam, aby móc kogoś/ coś innego ocenić... :lodowka:

Co do tego "brudnych ulic" ja napisałem, że "nie sądzę" co równa się, że nie jestem pewien i nie poddaje tego do końca pod osąd (zresztą ich samych nigdzie nie poddałem ocenie). Ty mówisz, że wiesz ocb z nimi i zakładam, że tak jest, więc dobra.
Dobrze, że próbują, chwała im za to, że chcą coś robić, a nie gnić w bagnie i zj***ć sobie życie łojąc winiacze, ale nie zmienia to faktu, że ten kawałek jest no... ch*jowy i nie mówię tego z zawiści, ale słucham trochę naszego krajowego podziemia i muszę powiedzieć, że jak dla mnie panowie od kołysanki są "zjedzeni", no ale są gusta i guściki.

Jedras992

2012-03-15, 02:35
Grillowany napisał/a:

Nie wspominam już o mainstreamowcach t.j. Pyskatym, VNMie, Pihu, Pezecie, Onarze, HiFi Bandzie, Ramonie, Rafim czy Eldoce.



Nie zapominaj o Kuli i Omenie :)

Ma...........!a

2012-03-15, 11:45
1:10 on wygląda jak brat Maćka tylko bez downa ;p

miron

2012-03-16, 12:43
Oryginał jest o MAGIKU I dla MAGIKA , i został stworzony przez Nagły Atak Spawacza tytuł" Aleja nr 6 grób nr 4 "
Mozna było się znimi zgadzać lub nie ,ale orygnał nalezy do nich , a to co zrobili ci frajerzy to zwykłe ksero,czy jak ktoś woli plagiat .
Mam w du... takich pseudo raperów . AMEN