18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszy prezent

CrazyEdek • 2018-07-10, 12:15
I wszystko w p*zdu... :amused:


nano50

2018-07-10, 18:45
ptwardowski2 napisał/a:

Generalnie najprawdopodobniej ten mężczyzna będąc w euforii zadziałał podświadomie. Poczuł, że butelka jest podnoszona do góry i myślał, że ktoś ją od niego chce wziąć dlatego zwolnił uchwyt. Przypuszczam, że do samego końca nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. W efekcie butelka ląduje na bruku zamieniając się w roztwór trunku, szkła i ulicznego brudu. Zachowanie kobiety zasługuje na pogardę, nie koniecznie z tego powodu, że doprowadziła do roztrzaskania butelki. Tylko, że kolejny raz uwidoczniła jaka jest kobieca natura, która wymusiła na niej krzyki i próbę zamaskowania błędu, który popełniła. Zadziała wręcz automatycznie. Jak to zwykł śpiewać nasz narodowy piosenkarz, Ryszard Riedel "...w życiu piękne są tylko chwile". Od siebie dodam, że życie toczy się od problemu do problemu. Szkoda, że ta chwila która mogła zostać zapamiętana na długie lata, chwila radości i poczucia przyjaźni zamieniła się w smutek i rozczarowanie. Baby to h*je.







Ale ogólnie to się z Tobą zgadzam.

Argeusz

2018-07-10, 19:33
Nawet jej nie znam ale już tej k***y nienawidzę.

ho...........zo

2018-07-10, 21:17
W takich chwilach cieszę się, że jestem nołlajfem i nie mam znajomych, bo gdybym był na miejscu tego kolesia, to bym ją chyba rozj***ł i poszedł za to do pierdla.

Arles.

2018-07-10, 21:41
Pitu pitu, ale niech mi wyjaśni ktoś co ona chciała zrobić? Przyłożyła telefon do butelki i wystawiła jęzor, po co?

Argeusz

2018-07-11, 02:34
@up bo jest głupim k***iszczem o inteligencji przeciętnego murzyniątka z Etiopii.

MadDave

2018-07-11, 10:59
ch*jowa łycha. Widać że nawet obdarowany czuje się lekko rozczarowany takim trunkiem. To trochę jakby ktoś z was dostał jim beama od kolegów. Podejrzewam że główna część prezentu była ukryta pod butelką.
Tak czy srak, trunek nie warty szlochu. Co niektórzy pewnie by zabili za rozlanego żubra a co dopiero jakąś podrzędną łyski.

Tryper

2018-07-11, 16:58
Bezużyteczna szmata powinna wpie**olić to szkło.

HiSpect

2018-07-12, 20:43
Jakoś tak smutno mi się zrobiło jak usłyszałem ten dźwięk tłuczonego szkła.