18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszy konkurs

masafahi • 2012-12-08, 00:26
przed oglądnięciem radzę nie palić, bo grozi zarzyganiem wszystkiego w polu widzenia :) :maryska:


CrazyEdek

2012-12-09, 14:23

hejcior

2012-12-09, 14:53
yoshi88-88 napisał/a:

niezłe gangsusy występują w tym filmiku , kompletne badassy z nieodzownym wyposażeniem mega hiper homo gita - czapka na uszy , nie założoną na uszy ! albo k***a czapkę z dszakiem przekręconą do tyłu ,joł joł madafaka



Problem polega na tym, że oni mają w dupie co taki ktoś jak ty o nich myśli. Jest to materiał filmowy z faktycznego wydażenia jakim był cannabis cup w 2000 roku i są to goście, którzy się zgłosili jako jurorzy (zanim któraś mądra głowa wskoczy na mnie, że to nie możliwe, nie jest bardzo dużym problemem wzięcie udziału w tej imprezie jako juror). Fajnie zmontowane, nuta przednia a ty i tobie podobni jedyne co umiecie to się przypie**alać do czapki...

masafahi

2012-12-09, 15:11
camperboy napisał/a:

obejrzeniem k***a obejrzeniem! tłuku z gimnazjum



Po ch*j ta spina? Obie formy są poprawne... Oglądnąć, to z warszawskiego obejrzeć, nie dopie**alaj się do lokalnego dziedzictwa :) Napisałbym Ci jeszcze całą rozprawkę o tym, kto tu jest tłukiem z gimnazjum, ale nie widzę potrzeby. Odejdź od kompa, jutro masz sprawdzian z przyry!

WP...........PR

2012-12-09, 15:13
MUodyy napisał/a:

@WPR myślisz, że jakby nie zapalił to by żył lepiej? Jak ktoś nie potrafi ogarnąć swojego życia to skończy w gównie, nieważne czy pali, pije czy ch*j wie co ćpa. Wszystko jest dla ludzi, ale z UMIAREM! To ludzie niszczą sobie życie, następnie szukając powodów żeby się z tego wytłumaczyć. Jesteś debilem to skończysz w rynsztoku- proste! Marihuana, alkohol i inne używki nie mają z tym nic wspólnego. Tak te najcięższe też. Wiadome jest, że heroina uzależnia praktycznie od pierwszego użycia, więc po ch*j ten 1 raz próbować? Nikt o zdrowych zmysłach tego nie zrobi. Marihuana to jest używka która słabo uzależnia, ale jak ktoś będzie chciał się uzależnić to i tak to zrobi. Osobiście lubię sobie od czasu do czasu usiąść i zapalić skręta, bo jest to cholernie przyjemne uczucie po ciężkim tygodniu w pracy, a to że ten relaks jest nielegalny to wina właśnie tych kretynów którzy nie potrafią cieszyć się życiem i ćpają wszystko co im się pod nos podsunie.



Zgadzam się z tobą. Człowiek myślący nigdy nie doprowadzi do takiej sytuacji, o której napisałeś. Każdy z nas ma prawo wyboru. To tylko i wyłącznie jego sprawa co, kto robi. Mnie to ch*j obchodzi.

Jeśli chodzi o to, że uzależnia w małym stopniu nie zgadzam się. Każdy, kto zna ludzi, którzy od popalania przeszli do palenia nałogowego widzą, że z czasem Ci ludzie się zmieniają. Są, to zmiany nieodwracalne. Stają się nieogarnięci, leniwi i aby pobudzić kreatywność muszą zapalić. To jest używka. Tak samo jak alkohol trzeba o tym mówić. Zawsze rozpie**alają mnie hasła, że marihuana jest zdrowa a alkohol be. Nie mówię że alko jest ok. Gloryfikacja jarania jest głupotą.

A co do obrazka to ma charakter humorystyczny.

boberek1989

2012-12-09, 15:20
Browar za kawałek Kingspade :) większość ich kawałków jest o trawie. Jak ktoś zainteresowany to skład przeistoczył się w Kottonmouth Kings po przyjęciu Dirtball'a!

MUodyy

2012-12-09, 15:42
WPR napisał/a:



Zgadzam się z tobą. Człowiek myślący nigdy nie doprowadzi do takiej sytuacji, o której napisałeś. Każdy z nas ma prawo wyboru. To tylko i wyłącznie jego sprawa co, kto robi. Mnie to ch*j obchodzi.

Jeśli chodzi o to, że uzależnia w małym stopniu nie zgadzam się. Każdy, kto zna ludzi, którzy od popalania przeszli do palenia nałogowego widzą, że z czasem Ci ludzie się zmieniają. Są, to zmiany nieodwracalne. Stają się nieogarnięci, leniwi i aby pobudzić kreatywność muszą zapalić. To jest używka. Tak samo jak alkohol trzeba o tym mówić. Zawsze rozpie**alają mnie hasła, że marihuana jest zdrowa a alkohol be. Nie mówię że alko jest ok. Gloryfikacja jarania jest głupotą.

A co do obrazka to ma charakter humorystyczny.



Ale mimo wszystko są ludzie którzy popalają ganje i nigdy do nałogowego palenia nie przejdą, o tym właśnie mówie- wybór należy do Ciebie, wszystko w nadmiernych ilościach szkodzi. Palenie w dużych ilościach przestaje być już takie kolorowe, więc nie wiem czy jest sens nadużywać tej używki. Osobiście wolę jak jest fajnie niż jak jest dużo i często.

oozyxak0o

2012-12-09, 15:48
Można znaleźć na Youtube : cannabis cup 2000. Dobra nuta. Ale macie zapłon,że to dopiero teraz tu jest

hejcior

2012-12-09, 16:06
@up

pewnie zostanie post usunięty, ale ta strona już nie działa więc moge wspomnieć. Wiele lat temu istniała strona waytoomany.com, na której ten filmik był stałym bywalcem od wielu, wielu lat. Nie wiem czy przypadkiem nie była już w sieci zanim powstał youtube.

dla koneserów:


muzyka: Humble Soul - Pakalolo Sweet

Achajos

2012-12-10, 00:41
Gówno mnie obchodzi, że "oglądnąć" to z warszawskiej gwary "obejrzeć". POlska nie składa się, wbrew pozorom, z samej Stolicy, zatem pisz "OBEJRZEĆ".