18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze zdjęcia satelitarne roku

Darzla • 2012-12-22, 10:59
Niesamowite zdjęcia :)

Reszta w komentarzach
Źródło

miczel1

2012-12-22, 11:26
to ostatnie to chyba jakas kopalnia odkrywkowa,zna ktos inne ?

M@peT

2012-12-22, 14:47
@up Wystarczy poszukać

Ze względu na sposób wydobycia kopalnie dzielimy na:
odkrywkowe – naziemne
głębinowe – podziemne
otworowe
Ze względu na rodzaj wydobywanej kopaliny:
kopalnia węgla kamiennego (KWK)
kopalnia rud metali
kopalnia soli
kopalnia złota
kopalnia ropy naftowej i gazu ziemnego
kopalnia surowców skalnych
kopalnia siarki
Części kopalni głębinowej

Nadziemne:
cechownia
sortownia (górnictwo)
lampownia
markownia
łaźnia
nadszybie
wieża szybowa (górnictwo)
Podziemne:
szyb
chodnik (górnictwo)
przodek (górnictwo)
ściana (górnictwo)

Don_Menelaos

2012-12-22, 14:57
zdjęcie nr.1 w komentarzach wystarczyła by jedna bombka napalmowa i cały trzon mocherowej sekty w p*zdu

hejcior

2012-12-22, 15:34
Don_Menelaos napisał/a:

zdjęcie nr.1 w komentarzach wystarczyła by jedna bombka napalmowa i cały trzon mocherowej sekty w p*zdu



Osobiście jestem ateistą, ale muszę Cię uświadomić, że to co napisałeś jest bzdurą. Na zdjęciu są zapewne w 99% ludzie wierzący, ale nei fanatycy religijni. To o czym piszesz trzeba było wykonać w czasie okupacji krakowskiego przedmiescia gdy stał tam "krzyż". W tedy pozbył byś się FANATYKÓW a nie ludzi wierzących.
Z islamistami jest tak samo, są ludzie kultywujący swoją religię i są poj***ni fanatycy, którzy w imię wiary walczą.
Każda wiara ma odłam fanatyczny, ale nie można generalizować, że wszyscy są źli. Troche tolerancji dla innych (po za sinymi oczywiście 8-) )

Gogul

2012-12-22, 23:32
Zajebistego mają zooma te satelity. technika idzie w h*j do przodu. Aż strach pomyśleć co się będzie działo za 10 lat...

rusofil

2012-12-22, 23:36
Znowu niesadystyczny art na Sadolu :homer: Ta strona się stacza. Foty zajebiste, ale zupełnie nie pasują do tego portalu.

Argatulius

2012-12-22, 23:53
@up
Jebnij się w ten pusty gar.
Tyle z mojej strony.

nyqual

2012-12-23, 00:00
rusofilko od tego jest dział hard, któy nie został jeszcze tak bardzo spopularyzowany jak główna strona.

S.O.A.D.

2012-12-23, 00:00
@rusofil

O treściach na portalu decydują użytkownicy, bo to oni te treści dostarczają. Ja wolę obejrzeć trochę fajnych zdjęć, czy sztuki, niż przewijać się przez tony głupich filmików. Od tego masz inne durne strony.

kati0

2012-12-23, 03:40
czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za miejsce na zdjęciu 7, tym po samolocie?