18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze sceny Ekstraklasy 2012/13

Kemawir • 2013-06-09, 16:16
Śmieszne momenty w polskiej "Ekstraklasie". Chociaż to trzyma poziom :krejzi:

Ronoaro

2013-06-10, 08:00
Hajto ku*asie, zabiłeś staruszke na pasie.

19 R 20

2013-06-10, 21:26
SZAJBAAA napisał/a:

"Legia to stara k***a" :D Wiem że stare i oklepane ale na tym filmiku sprawiło że ryj mi się zaśmiał :D

BTW kto tego hanysa wpuścił do Bielska (Wodecki) :/


Zastanawiam się, kto WAS tam wpuścił, podrzuty zza Buga. Bielsko to od zawsze śląskie miasto. :idzwch*j: do Białej ze swoją ignorancją.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-10, 21:42
19 R 20 napisał/a:


Zastanawiam się, kto WAS tam wpuścił, podrzuty zza Buga. Bielsko to od zawsze śląskie miasto. :idzwch*j: do Białej ze swoją ignorancją.



Hahahhhahahaha Ciekawe od kiedy półgłówku :facepalm:
Ps. Urodziłem się tutaj i cała moja rodzina.
Bielsko jak i Biała nigdy nie były śląskimi miastami i nigdy nie będą!

Coś chcesz jeszcze dodać?
Gimbusom powinni zabronić tutaj wchodzić! :/

19 R 20

2013-06-10, 21:57
SZAJBAAA napisał/a:



Hahahhhahahaha Ciekawe od kiedy półgłówku :facepalm:
Ps. Urodziłem się tutaj i cała moja rodzina.
Bielsko jak i Biała nigdy nie były śląskimi miastami i nigdy nie będą!

Coś chcesz jeszcze dodać?
Gimbusom powinni zabronić tutaj wchodzić! :/


Biała nigdy nie była, ale Bielsko było ZAWSZE, a rzeka Biała była granicą między Śląskiem, a Małopolską. Weź się dokształć najpierw na temat historii miasta, w którym mieszkasz, a później cwaniakuj na internetach "gimbusie". Widzę, że ten tępak Okrzesik prężnie działa i dochował się armii ignorantów.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-10, 22:07
19 R 20 napisał/a:


Biała nigdy nie była, ale Bielsko było ZAWSZE, a rzeka Biała była granicą między Śląskiem, a Małopolską. Weź się dokształć najpierw na temat historii miasta, w którym mieszkasz, a później cwaniakuj na internetach "gimbusie". Widzę, że ten tępak Okrzesik prężnie działa i dochował się armii ignorantów.



Kretynie Śląsk Cieszyński to nie jest to samo co hanysowo!
Tak samo jak Dolny śląsk!
Wrocławianie to hanysy tak?
Sam się dokształć hanysie!
Przyjedź do Bielska i powiedz komuś że jest hanysem to gwarantuje ci że wrócisz do domu bez zębów!
A od Okrzesika to się odstosunkuj ignorancie.

Tu masz trochę historii:

Państwo bielskie, Księstwo Bielskie (łac. status minores Bilicensis, status maiores Bilicensis, ducatus Bilicensis, niem. freie Standesherrschaft Bielitz, Fürstentum Bielitz, Herzogtum Bielitz) – w latach 1572–1752 państwo stanowe niższego rzędu, w latach 1751–1752 wolne państwo stanowe, w latach 1752–1754 księstwo niższego rzędu, a w latach 1754–1848 księstwo obejmujące miasto Bielsko i kilkanaście okolicznych wsi

Od 1290 r. Bielsko należało do księstwa cieszyńskiego, rządzonego przez Piastów cieszyńskich.

Na przełomie 1919 i 1920 w związku z mającym się odbyć plebiscytem na Śląsku Cieszyńskim, w mieście stacjonowały angielskie i włoskie oddziały z sił międzysojuszniczych. Plebiscyt jednak nie doszedł do skutku, a w wyniku decyzji Rady Ambasadorów z lipca 1920 r. wschodnia część regionu, wraz z Bielskiem, przypadła Polsce i weszła w 1922 w skład województwa śląskiego jako powiat miejski.

Przymusowo wcielone!

dalej:

Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w powojennej historii miasta jest utworzenie województwa bielskiego w 1975. Objęło ono polską część Śląska Cieszyńskiego i część Małopolski (Żywiec, Wadowice, Oświęcim, Sucha Beskidzka). Było jednym z najmniejszych, a zarazem najlepiej rozwiniętych gospodarczo województw w Polsce.

Teraz znowu przymusowo jesteśmy częścią woj.ślaskiego ale nikt z nas tego nie chciał i nikt z nas nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie hanysem!
Żaden polityk z nas nie zrobi hanysa!


No i gdzie tu masz hanysowo?
Dociera czy kilofem do łba trzeba ci tłuc?[/b]

I przez takich ignorantów kojarzą nas z hanysami :facepalm:

19 R 20

2013-06-10, 23:52
Ja pie**ole, miałem napisany długi post, to wylogowało mnie w międzyczasie i straciłem wszystko. Nie wiem, czy drugi raz to napiszę. W każdym razie, widzę, że jesteś nieźle ograniczony i nawet nie wiesz o czym bredzisz. Póki co powiem tylko jedno - jak ci się nie podoba historia miejsca, w którym mieszkasz, to wypie**alaj tam, skąd przywieźli twoich rodziców, albo dziadków, a nie zmieniaj historii i nie wk***iaj przy okazji rdzennych mieszkańców tej ziemi.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 02:06
19 R 20 napisał/a:

Ja pie**ole, miałem napisany długi post, to wylogowało mnie w międzyczasie i straciłem wszystko. Nie wiem, czy drugi raz to napiszę. W każdym razie, widzę, że jesteś nieźle ograniczony i nawet nie wiesz o czym bredzisz. Póki co powiem tylko jedno - jak ci się nie podoba historia miejsca, w którym mieszkasz, to wypie**alaj tam, skąd przywieźli twoich rodziców, albo dziadków, a nie zmieniaj historii i nie wk***iaj przy okazji rdzennych mieszkańców tej ziemi.



Nie jesteś rdzennym mieszkańcem tej ziemi skoro wmawiasz innym że jesteś hanysem!
Historie chcesz podważyć?
To że czujesz się hanysem to nie moja sprawa. Daleko do Katowic nie masz.
Nawet na CAŁYM Śląsku nikt Bielska nie uważa za miasto śląskie!

I nie "wypie**alaj" bo ja jestem stąd! Tu się urodziłem, tu urodzili się moi rodzice, dziadkowie z jednej strony urodzili się na Żywiecczyźnie z drugiej również w Bielsku. Pradziadkowie identycznie. Nie mam pojęcia skąd ciebie przywiało ale na pewno nie jesteś rdzennym mieszkańcem tej ziemi! Historii nie oszukasz! Bielsko to Śląsk Cieszyński czy ci się to podoba czy nie!
Nazwa "Mały Wiedeń" coś ci mówi? Wątpię.
A teraz wracaj do książek dzieciaku.

Po nicku wnioskuję że jesteś kibicem Ruchu Chorzów. Współczuję.

Ps. Takie bajki że miałeś długi tekst napisany i cię"przypadkowo" wylogowało możesz opowiadać dzieciakom takim jak ty. Jesteś marnym trollem i tyle.