18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

najlepsze sceny bitwy narodów

diablo5257 • 2013-04-03, 15:07


najlepsze sceny :roll:

diablo5257

2013-04-04, 16:18
chciałem dodać w b. dobrej jakości tylko że filmik miał 300mb a sadol pozwala na max 30 więc WYBACZCIE ;(

Pizkes

2013-04-04, 17:51
Pisałem to już wielokrotnie: Gówno, a nie walki rycerskie. To w ogóle nie jest walka bronią białą, tylko przepychanie w zbrojach. Farsa i nic więcej.

Hannibal_PL

2013-04-04, 17:55
Jezus przypie**alacie się wszyscy do tego jak Zabłocki do mydła. Odpie**olcie sie od tego że oni się przepychają. Chcecie prawdziwej walki z krwią i kończynami dwadzieścia metrów od ciała to zaciągnijcie się do wojska... -,-' Ci ludzie to entuzjaści którzy nie chcą zrobić większej krzywdy niż siniak/rozcięcie.

Pizkes

2013-04-04, 23:06
My się nie przypie**alamy o to, że oni nie walczą naprawdę, tylko o to, że oni wcale nie walczą. Oni przepychają się jak cepy na ustawce, kopią, biją tarczą. Owszem, to wszystko występowało w walce, ale jako ostateczność, gdy akurat dobrze ci sytuacja podejdzie; nikt nie opierał swojej taktyki na kopaniu i wchodzeniu z bara, gdyż byłoby to samobójstwo. Przypie**alamy się o to, że nazywają to "walkami rycerskimi", a tak naprawdę to wszystko sprowadza się do tego, żeby wyj***ć gościa na glebę. W ogóle rozwaliło mnie, gdy jakiś czas temu w podobnym wątku ktoś dał link do "Warszawskiej Akademii Miecza", czy jakoś tak... Matko Boska! Jak coś takiego może się nazywać akademią miecza?????!!!!!! Z walką mieczem, to ma tyle wspólnego, ile ja z baletem.

Ten gość co stał z drzewcówką i wystawiał głowę wprost na ciosy, aby pokazać jaki to on jest mocny też był fenomenalny... k***a, co za cyrk.

Voodoo96

2013-04-26, 15:28
Piwo za Sabaton w tle