18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze nokauty w MMA 2012.

bulgarian • 2013-06-16, 18:23
Kilka bardzo efektownych nokautów w UFC :amused:


opson

2013-06-17, 09:03
E manipulator najbardziej wk***iaja mnie tacy jak ty którzy gówno wiedzą. Można dostać lage w łeb stracić na chwile kontakt, gdyż błędnik oszaleje , ale lecąc na glebe odzyskać świadomość + adrenalina . Gość w 1 sec może się pozbierać i przyj***ć zamiatającą kontre. Jakbyś oglądał takie walki i wiedział cokolwiek, a nie hejcił z byle czego to byś się może nie odezwał.

kalinka21

2013-06-17, 14:41
To spojrzenie na sędziego w 2:50 "Wystarczy mu, czy jeszcze mu przyj***ć?"

skrimek

2013-06-17, 14:48
Manipulator napisał/a:

I tak najbardziej wk***iają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napie**ala.



pie**olisz, to są ułamki sekundy i nie będzie łaskawie czekał aż sie podniesie, jak UFC nie pasuje to masz nasze KSW ;-)

Mmmario

2013-06-17, 15:02
Manipulator napisał/a:

I tak najbardziej wk***iają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napie**ala.



A co w oni w szachy grają, że mają być mega opanowani? Przecież tam adrenalina na najwyższych obrotach się kręci. Do tego trzeba mieć pewność, że po ciosie typek się nie podniesie, bo nie wiadomo czy zaraz role się nie odwrócą .

Manipulator

2013-06-17, 17:09
NINJA69 napisał/a:



A mnie wk***iają tacy którzy potrafią tylko hejtować a klatke czy ring widzieli tylko z przed szklanego kwadratu ...


chyba ty