18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze Filmy i Seriale o Kosmitach

Gorti • 2019-12-27, 19:29
Porozmawiamy sobie o najlepszych i najciekawszych filmach, serialach oraz programach o obcych cywilizacjach.


emperorzbigniew

2019-12-27, 20:22
Jestem fanem sci-fi, wczoraj poszedłem z synami na Star Wars IX i osłabiło mnie to. Kurde, lepsze tanie produkcje ale z suspensem (np. Moon, serial Counterpart, itd.) niż te hollywoodzkie papki udające sci-fi (obecne Gwiezdne Wojny, obecny Alien, itp.).

T3RMINATOR

2019-12-27, 22:01
emperorzbigniew napisał/a:

Jestem fanem sci-fi, wczoraj poszedłem z synami na Star Wars IX i osłabiło mnie to. Kurde, lepsze tanie produkcje ale z suspensem (np. Moon, serial Counterpart, itd.) niż te hollywoodzkie papki udające sci-fi (obecne Gwiezdne Wojny, obecny Alien, itp.).



Nawet Łowca w 2 odsłonie stracił gdzieś swój klimat. Polecam Upgrade, Ciemny syn, Life, Interstellar, Lucy, Elizjum, Na skraju jutra, Niepamięć, Kod nieśmiertelności,Looper- pętla czasu. Hollywood ale przynajmniej nie kicz i przypalone kotlety poraz któryś.

emperorzbigniew

2019-12-28, 00:42
Większość znam, większość jest na mojej liście ulubionych. Te Gwiezdne Wojny to był wypadek przy pracy :)
Dzięki za post ;)

andrzejrobert75

2019-12-28, 17:53
Będzie Interstellar 2?Gdzieś słyszałem że tak.

PieronJasnySzlag

2019-12-29, 23:08
andrzejrobert75 napisał/a:

Będzie Interstellar 2?Gdzieś słyszałem że tak.



Niewiem czy Interstellar ale w 2020 Nolan wydaje kolejny film który rozpie**oli umysły TENET.
Ja już się jaram.