18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsi Polscy Wojownicy MMA KSW [ zbiorczy ]

cwaniak82 • 2011-12-20, 13:07
Mamed Khalidov pierwszy i aktualny internacjonalny mistrz federacji KSW - najlepszy zawodnik MMA w Polsce i jeden z najlepszych na świeci


~tip.top

2011-12-20, 13:32
i tak Ci to scalę :facepalm:

DR_DRE

2011-12-20, 14:20
I niech teraz dzieci internetu hejtują, a ja oglądam z dumą Czeczena który godnie reprezentuje Polskę, aż wstyd, że nam polakom tak wiele brak do takiej klasy jaką on posiada.

lapps

2011-12-20, 15:34
Cytat:

- najlepszy zawodnik MMA w Polsce i jeden z najlepszych na świeci



hehe :lol: najlepszy na polsacie to na pewno

ale mimo przesadzonej reklamy, szacun dla mameda bo porzadny czlowiek z niego i leje tez sie dobrze

Breakcore

2011-12-20, 15:47
Mamed to, Mamed tamto, kreowany w naszym kraju na główną gwiazde MMA,zdobył i bronił pasy jakiejś biednej organizacji w Polsce... A prawdą jest,że gdyby nie były Strongman, to większość ludzi by nie wiedziała że taki ktoś istnieje.Poza granicami naszego kraju nadal niewielu go zna. W tym sporcie jeśli chce sie być kimś, walczy się i wygrywa w Stanach albo Japonii. Czego mu życze.

Kukła

2011-12-20, 15:54
@Brakecore ch*j z tym nieważne jak wypromowany. na wszystko co o nim mówią zasłużył swoimi osiągnięciami. Linland koleszka z USA dosyć znany a dostał wiec po tym już rośnie jego sława i paru jeszcze innych zauważalnych oklepał wiec idzie mu całkiem dobrze.

NuclearBlast

2011-12-20, 16:13
Khalidov pokazuje co to prawdziwy honor i sport . Podchodzi do każdego przeciwnika z szacunkiem przed i po walce !
To jest prawdziwy wojownik !

ThunderZ

2011-12-20, 16:44
ktoś zna piosenke z 1 filmiku ?

cwaniak82

2011-12-20, 17:33
@Up Two steps from hell - Heart of Courage

grupsons

2011-12-20, 21:57
Ja to oglądam z dumą że istniej tako osoba w polsce i na świece i że reprezentuje właśnie Polskę
tu niema co hejtować jeśli ktoś to z hejtuje to właśnie sam sie hejtuje !!! :!: :!: :!: 8-)

rosiu18

2011-12-20, 22:02
@ Breacore taa takich znawców tematu to ja k***a uwielbiam, sie wypowiedziałeś mądralo. Zanim coś napiszesz radze sprawdzić. Chalidow walczył w Japoni w organizacji Sengoku, w wywiadach mówi o tym że mimo propozycji od dużych znanych organizacji woli on walczyć w KSW i to do Polski ściągać zawodników na walki.

cwaniak82

2011-12-20, 22:24
Breakcore napisał/a:

Poza granicami naszego kraju nadal niewielu go zna.



Khalidov jest 15-sty na liście najlepszych zawodników MMA w swojej wadze
Wiec skończ pie**olić i sp***alaj do lekcji. Bo nie zaliczysz półrocza i ci Mikołaj nic nie przyniesie

Sz...........jk

2011-12-20, 22:36
Odnosi sukces, to oczywiste, ale dlaczego mam być z niego dumny? Bo zamieszkał w Polsce? Nie jest Polakiem i jego osiągnięcia nigdy nie będą osiągnięciami polskimi. Przykro mi. Oczywiście nie neguje jego umiejętności bo te z pewnością posiada, ale jaranie się jego osiągnięciami jako naszymi własnymi jest śmieszne. Czeczeńcy mogą być z niego dumni, my mamy marny powód. Chciałbym żeby znalazł się Polak, który go pokona.

filozof90

2011-12-20, 23:00
8:14 - Czystej młócki. JEST BROWAR!

sokolnikus

2011-12-20, 23:24
a mi się podoba że koleś umie wysławić mój kraj, mógłby spokojnie zwiać do jakiegoś bogatszego państwa ale chce być Polakiem i nie wstydzi się tego jak wielu euroentuzjastycznych kretynów. Poza tym jest dobry w tym co robi. Co z tego że nie urodził się w Polsce? jakoś inne kraje nie mają z takimi przypadkami problemu tylko u nas zawsze tacy ludzie muszą się na wymówki przygotować.