18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorsze dzielnice świata

Darzla • 2013-04-05, 10:30
Na całym świecie w takich warunkach mieszkają dziesiątki milionów ludzi. Dla nich naturalne jest to że do swojego mieszkania przedzierają się przez stertę śmieci lub błąkają się wśród gruzów.
Brazylia

Reszta w komentarzach
Źródło

ddobry10

2013-04-05, 23:45
Griszon napisał/a:

Mam rozumieć, że to śmieciarki z większych miast napie**alają tyle kilometrów, żeby im pod chałupą wysypać te śmieci? Jeśli nauczono ich wyrzucać śmieci tam gdzie stoją to niech sobie żyją w tym chlewie, nie żal mi ich. ;-)



No nie no tak, bo jak ich państwo (rząd) ma wyj***ne i śmieciarki z pod ich domów nie chcą wywieść ich śmieci to pewnie same odfruną k***a.

~Griszon

2013-04-05, 23:55
ddobry10 napisał/a:



No nie no tak, bo jak ich państwo (rząd) ma wyj***ne i śmieciarki z pod ich domów nie chcą wywieść ich śmieci to pewnie same odfruną k***a.


Jeśli Tobie nie zabieraliby śmieci, to znaczy, że wyj***łbyś je pod progiem w ramach protestu? Grubo licząc, z jednego domu wyjdzie dziennie 2 kg śmieci. Czy tak trudno wynieść je chociaż 200 metrów od domu a nie wypie**alać gdzie popadnie? Już w epoce kamienia łupanego wiedzieli, że w jaskini i pod nią nie robi się burdelu, a z tego co wiem śmieciarki ich nie odwiedzały. ;-)

lemon1988

2013-04-06, 00:00
Griszon Ty wypie**olisz smieci 200metrow dalej a ktos kto mieszka 200 metrow dalej wypie**oli smieci pod Twoim domem i ch*ja bedziesz mial czysto

lemkus

2013-04-06, 13:40




Lublin Antoniny Grygowej. Getto lubelskie.