18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorsze dzielnice świata

Darzla • 2013-04-05, 10:30
Na całym świecie w takich warunkach mieszkają dziesiątki milionów ludzi. Dla nich naturalne jest to że do swojego mieszkania przedzierają się przez stertę śmieci lub błąkają się wśród gruzów.
Brazylia

Reszta w komentarzach
Źródło

Morgennes

2013-04-05, 14:12


Pierwsze zdjęcie przypomina mi pueblo... ale takie XXI wieku.

je...........ę

2013-04-05, 14:17
są cygany = gołe ściany :)

Sliski

2013-04-05, 14:23
@un_nem Raz byłem w sosnowcu, jadąc do centrum handlowego do Dąbrowy wydać darmową kasę w ramach ankiety, nie wiedziałem że jestem w sosnowcu, ale zapamiętałem że nawet na gigantycznym osiedlu, gdzie było pełno bloków przystanek był na żądanie. Cóż, KZK GOP dba o bezpieczeństwo motorniczych i nie daje im obowiązku się tam zatrzymywać, w końcu na pewno znalazłby się ktoś chętny zezłomować tramwaj.

Su...........an

2013-04-05, 14:30
Bratysława! Kto oglądał Eurotrip, ten zrozumie.

kashshaptu82

2013-04-05, 14:34
k***a, sie z doj***niem do Sosnowca spoznilem :/

SmokeTatum

2013-04-05, 14:42
bo tak to jest, ze pierwszy idiota wyjebie smieci w pierwszy lepszy kat. Drugi polidiota zobaczy ze smieci leza to nikt nie zauwazy jak dosypie swoje. A trzeci to juz widzi ze tutaj sie wlasnie wyrzuca smieci. I tak zakopuja sie w syfie.

swistaq612

2013-04-05, 14:51
Griszon napisał/a:

Mam rozumieć, że to śmieciarki z większych miast napie**alają tyle kilometrów, żeby im pod chałupą wysypać te śmieci? Jeśli nauczono ich wyrzucać śmieci tam gdzie stoją to niech sobie żyją w tym chlewie, nie żal mi ich. ;-)


Jesteś bardzo głupi. Pomyślałeś o śmieciarkach nie przyjeżdżających, a nie pomyślałeś, że może im nikt tych śmieci nie wywozi?
Jakby nagle zabrali śmieciarki z miast, to też by je zalała fala śmieci (patrz Neapol, a tam tylko część zabrano)

zeto88

2013-04-05, 15:08
@swistaq612 ja jebie. To znaczy, że jak Tobie przestaną wywozić śmieci to będziesz je zostawiał pod swoimi drzwiami? Nie lepiej byłoby je zanosić gdzieś z 1-2 km od domu? Oczywiście nie mając samochodu.

Polnischefuhrer

2013-04-05, 15:09
a tu z Polski
Trójkąt Wrocław

Praga Warszawa

Nowa Huta Kraków

Łódź

Ps. Brałem pierwsze lepsze zdjęcia z google

H88tman

2013-04-05, 15:24
I wszystkie w krajach brudasów

Palozz

2013-04-05, 17:50
Jeżeli o cyganów to byłem na Słowacji kiedyś... Zatrzymałem się w okolicy podobnego osiedla.... Chciałem pstryknąć parę fotek, żeby pokazać znajomym bo sam nie mogłem uwierzyć, że te brudasy budują domy z paru desek, kartonu i kawałka blachy. Nagle zza rogu wyleciała horda romska uzbrojona w kamienie i kije i inne sprzęty. Moja reakcja była szybka.... Nogi za pas do auta i ile fabryka dała. k***a mać... Nie chce wiedzieć ile to gnojstwo dostaje kwitu z pomocy społecznej w naszym kraju.

Dodam jeszcze, że powinno się to kastrować czy coś bo mnoży się to jak karaluchy i tak samo jak karaluchy jest bezużyteczne.

Borek

2013-04-05, 19:14
A wałbrzyski sobięcin? powinien być w top 10

j4rzyn

2013-04-05, 22:19
Smutno mi się zrobiło po obejrzeniu filmu z cyganami na Słowacji mieszkających w Lunik IX. Proponuje zorganizować im przeprowadzkę do bezpiecznego ogrodzonego osiedla.