18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NAjgłupsza interwencja policji

~Velture • 2023-09-30, 09:29
Pani dilerka zadzwoniła na policję bo czarna ćpunka ukradła jej narkotyki z samochodu które miała na handel ahhahahaha :krejzi:


żmij

2023-09-30, 09:56
Kilkanaście lat temu uruchomili specjalną infolinię policyjną, przeznaczoną dla, uwaga, oszukanych podczas transakcji narkotykowych.

:mrgreen:

flejtuch

2023-09-30, 10:33
Baby to mnie nie przestaną zaskakiwać

Cycu320

2023-09-30, 11:06
Przyciełem abyście mogli nacieszyć oko :lol:


SkoPio1

2023-09-30, 11:12
Śmichy-chcichy, ale nie wiadomo (z jej punktu widzenia), co lepsze.

Szybka konfrontacja z dostawcą, któremu nie ma jak zapłacić za towar wzięty na krechę, czy odsiadka w pierdlu z (płonną) nadzieję, że dostawca zapomni przez czas jej odsiadki.
Jej ogarnięcie tego, co się wydarzyło oraz tego, jakie to niesie ze sobą konsekwencje zajmie pewnie z sześć lat.
O ile ktoś jej pomoże myśleć.

Natomiast zagadką jest, kim jest ta Murzynka - to ona ukradła te narkotyki i ma chwilowy ubaw?
;-)

alucard321

2023-09-30, 11:29
Cycu320 napisał/a:

Przyciełem abyście mogli nacieszyć oko



pie**ole. Wzorowy okaz czarnej małpy.

Toperson1

2023-09-30, 11:42
Fejk jak ch*j. A wy łykacie jak pelikany :roll:

darayavahus

2023-09-30, 11:47
@up
Jaki Ty jesteś domyślny i wszechwiedzący

Kubaeinstein

2023-09-30, 12:12
żmij napisał/a:

Kilkanaście lat temu uruchomili specjalną infolinię policyjną, przeznaczoną dla, uwaga, oszukanych podczas transakcji narkotykowych.



Ale najlepsze, że ludzie faktycznie się zgłaszali. Tak samo jak na fejsie policja wrzuciła zdjęcie, żeby oznaczyć swojego dealera i ludzie faktycznie to robili... Pomijam już takie akcje, w których pijani podjeżdżają autem pod komisariat, żeby dmuchnąć w balonik... Ludzie to debile..

pierdylion83

2023-09-30, 12:54
Cycu320 napisał/a:

Przyciełem abyście mogli nacieszyć oko



Niestety. Nie zdążyłem sobie fapnąć.

0dbytBiskupa

2023-09-30, 14:53
żmij napisał/a:

Kilkanaście lat temu uruchomili specjalną infolinię policyjną, przeznaczoną dla, uwaga, oszukanych podczas transakcji narkotykowych.


Kubaeinstein napisał/a:

Ale najlepsze, że ludzie faktycznie się zgłaszali. Tak samo jak na fejsie policja wrzuciła zdjęcie, żeby oznaczyć swojego dealera i ludzie faktycznie to robili... Pomijam już takie akcje, w których pijani podjeżdżają autem pod komisariat, żeby dmuchnąć w balonik... Ludzie to debile..


Śmiejcie się, śmiejcie. Przypomniała mi się historia z Polski sprzed ponad 10 lat, gdy jeden koleś od drugiego kupił kilo amfy. Okazało się, że w paczce była cegła, więc oszukany nabywca powiadomił policję i szczerze opowiedział jak było. I uwaga: nic, absolutnie nic mu nie zrobili, a nieuczciwy sprzedawca dostał zarzuty za oszustwo. Absurd? Wcale nie, bo polskie prawo karze za popełnione przestępstwo, a nie zamiar popełnienia, więc jak narkotyków nie było, to nie można było nikogo oskarżyć o handel lub posiadanie. Ten co powiadomił pały dobrze o tym wiedział, więc nie taki debil jakby się wydawało.

TomekTJ

2023-09-30, 14:57
Czemu ta ćpunka ma taki męski głos?

Wojownik12

2023-09-30, 15:04
Najgłupsza interwencja odbywa się w Warszawie przy magicznych schodach, nie wprowadzaj ludzi w błąd