18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Najgłupsi polscy przestępcy 2009r

DAGFEN • 2009-12-29, 20:00
1. "Dobry wieczór. Poszukujecie mnie. Chcę być szybko zatrzymany"
W zdumienie wprawił policjantów z Kraśnika telefon, który odebrali wczoraj wieczorem. Rozmówca stwierdził, że jest poszukiwany i chce być zatrzymany. Ale gdy się dowiedział, że ma do odsiedzenia rok a nie miesiąc zmienił zdanie.

2. Z łyżeczką w ręku napadł na bank
Podszedł do jednej z pracownic banku i zażądał wydania pieniędzy. Aby zaznaczyć powagę sytuacji, zastraszył ją... łyżeczką

3. Złodziej- idiota chciał uciekać taksówką, wsiadł do auta ochrony
Prawdopodobnie alkohol, adrenalina i roztargnienie sprawiły, że złodziej damskiej torebki w pośpiechu zamiast do taksówki wsiadł do... auta ochrony

4. Włamywacz zapomniał gdzie jest wyjście
Włamał się do marketu we Władysławowie a jak przyjechała policja schował się pod regałem i udawał nieprzytomnego. Dlaczego nie uciekł? Bo zapomniał którędy.

5. Ukradł rolkę papieru toaletowego. Grozi mu 10 lat
26-letni Edwin L., który z restauracyjnej toalety ukradł rolkę papieru toaletowego, przy okazji zniszczył podajnik, w którym znajdował się towar "pierwszej potrzeby". Teraz odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi mu aż do 10 lat więzienia.

6. Złodziej- idiota chciał okraść radiowóz z policjantami w środku
Pijany 26-latek chciał ukraść tablice rejestracyjne. Nie zauważył, że zabiera je z radiowozu, w którym na dodatek siedzą policjanci

7. "Kobieta mnie bije!" - brutalny bandyta, fajtłapa
- Kobieta mnie bije - mógłby zakrzyknąć brutalny bandyta, który trzy razy napadał w Otwocku na kobiety usiłując im zabrać torebki. Nie udało mu się ani razu, a jedna z napadniętych kobiet go pobiła.

8. Złodzieje zostawili reklamówkę ze swoim adresem
Gdybyśmy mieli więcej takich złodziei, policja nie miałaby co robić. Dwaj 19-latkowie z Łęcznej na Lubelszczyźnie ukradli blisko sześć tysięcy złotych ze spółdzielni mieszkaniowej. Łupu nie zdołali jednak zabrać, bo pod ciężarem gotówki pękła im reklamówka. Na tym nie koniec złodziejskiego pecha...

9. Wpadli fałszerze - idioci. Mieli dokumenty od Doktora Rehabilitowanego
Dolnośląska policja zatrzymała dwóch wrocławian, którzy fałszowali dokumenty. Zadbali też o swoje wykształcenie. Panowie sami sobie wyrobili dyplom ukończenia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Magisterskie dyplomy podbili pieczątką rektora. Profesora Doktora Rehabilitowanego.

10. Schował się przed policjantami udając stół
Ukrywał się od kilku miesięcy, bo nie zgłosił się do więzienia, żeby odbyć wyrok. Gdy do barakowozu w którym mieszkał przyszli policjanci, udawał stół.


Reasumując- ruska mafia z tego to nie będzie :samoboj:

Kastrator

2009-12-29, 20:10
"4. Włamywacz zapomniał gdzie jest wyjście
Włamał się do marketu we Władysławowie a jak przyjechała policja schował się pod regałem i udawał nieprzytomnego. Dlaczego nie uciekł? Bo zapomniał którędy."

Ciekawe historie tylko że w temacie ujmują całą komikę sytuacji...
Przykład: Facet chciał zjeść masło, ale nie wiedział, że jest maślane
Mężczyzna kupił masło, które okazało się maślane!

Reasumując- za dużo czytania, za mało treści :(

ko...........67

2009-12-29, 20:46
Nie wiem czy powinno mnie śmieszyć to że ostatnio sie doj***łeś do gościa że wrzuca coś z basha a teraz sam wrzucasz z łatwo dostępnego gówna

DAGFEN

2009-12-29, 20:48
konio167 napisał/a:

Nie wiem czy powinno mnie śmieszyć to że ostatnio sie doj***łeś do gościa że wrzuca coś z basha a teraz sam wrzucasz z łatwo dostępnego gówna



To ty siuśku zmarznięty nie umiesz czytać ze zrozumieniem :samoboj:

Mam dla Ciebie dobre rozwiązanie :idzwch*j:

ko...........67

2009-12-29, 21:01
DAGFEN napisał/a:

To ty siuśku zmarznięty nie umiesz czytać ze zrozumieniem



Sam poziom tej wypowiedzi raczej nie zachęca do kontynuacji rozmowy a jednak sie pokusze.
Primo dowaliłeś się do gościa co wrzucił coś z basha, no nic idiotów jest i tak dużo jakoś przeżyje ale dzisiaj mnie zadzwiłeś jak sam wrzuciłeś gówno z onetu czy innego shitu
Secundo nie rozpowiadaj wszystkim o tym ze mam zmarznietego siuśka
Tertio co do rozwiązań mam dla Ciebie podobne.
Pies Cie j***ł w oczodół

.:...........:.

2009-12-29, 21:04
Spokój!

DAGFEN

2009-12-29, 21:07
konio167 napisał/a:



Sam poziom tej wypowiedzi raczej nie zachęca do kontynuacji rozmowy a jednak sie pokusze.
Primo dowaliłeś się do gościa co wrzucił coś z basha, no nic idiotów jest i tak dużo jakoś przeżyje ale dzisiaj mnie zadzwiłeś jak sam wrzuciłeś gówno z onetu czy innego shitu
Secundo nie rozpowiadaj wszystkim o tym ze mam zmarznietego siuśka
Tertio co do rozwiązań mam dla Ciebie podobne.
Pies Cie j***ł w oczodół




Kolejny dowód, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem :samoboj:
Nie mówię, że masz zmarzniętego siuśka- tylko że nim jesteś x)
Ja rozumiem, pani w podstawówce była zbyt wymagająca i ci spaczyła dzieciństwo. Wróć do tematu i go ponownie przeanalizuj. Jak nie zrozumiesz to skorzystaj z solucji podanej wyżej. Szczoszku. A tego kolesia bronisz jakby to był twój chłopak x) Życzę powodzenia w związku geju.

AleToNieDoMnieTak

2009-12-29, 21:36
10. Schował się przed policjantami udając stół
Ukrywał się od kilku miesięcy, bo nie zgłosił się do więzienia, żeby odbyć wyrok. Gdy do barakowozu w którym mieszkał przyszli policjanci, udawał stół.


:homer:

pozeracz_kotow

2009-12-29, 21:41
"Magisterskie dyplomy podbili pieczątką rektora. Profesora Doktora Rehabilitowanego." ja pie**olę k***a mać... :samoboj:

Calli

2010-01-06, 12:45
Widać jakich palantów mamy w Polsce :lol:
A podobno w Ameryce jest najgorzej

mcmt

2010-01-06, 19:03
DAGFEN napisał/a:


8. Złodzieje zostawili reklamówkę ze swoim adresem
Gdybyśmy mieli więcej takich złodziei, policja nie miałaby co robić. Dwaj 19-latkowie z Łęcznej na Lubelszczyźnie ukradli blisko sześć tysięcy złotych ze spółdzielni mieszkaniowej. Łupu nie zdołali jednak zabrać, bo pod ciężarem gotówki pękła im reklamówka. Na tym nie koniec złodziejskiego pecha...


Reklamowka moze im sie podrzec od 600k a nie od 6k. W zlotowkach to mieli czy co? Nie chce mi sie w to wierzyc...