18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najebany wiceminster=niepoczytalny wiceminister

DerFels • 2014-11-27, 10:39
Były wiceminister spraw wewnętrznych w rządzie PiS, doktor prawa i emerytowany policjant 6 kwietnia w środku nocy ostrzelał dwa samochody! Do tego szokującego zdarzenia doszło w okolicach Nowego Tomyśla w Wielkopolsce. Jednym autem jechała rodzina z 8-letnim dzieckiem, drugim – grupa uczniów. Przerażeni myśleli, że to bandycki napad. Ratowali się ucieczką, pędząc w strachu lokalnymi drogami ponad 200 km/h. Byleby uciec.
Po ataku furii wiceminister wsiadł w swoje bmw i jak gdyby nigdy nic pojechał dalej! Po chwili udało się go jednak zatrzymać. Wtedy okazało się, że Zbigniew R. ma w organizmie 1,6 promila alkoholu. Po swoim wybryku wiceminister nie trafił jednak do aresztu. Rzekomo źle się poczuł, więc zabrano go do szpitala w Poznaniu. Kolejne dni spędził na kardiologii, a w międzyczasie wpłacił 35 tys. zł kaucji, dzięki czemu mógł odpowiadać z wolnej stopy.

Sprawą zajęła się prokuratura w Szczecinie, która powołała dwa zespoły ekspertów. – Biegli właśnie przekazali swoją opinię do prokuratora prowadzącego sprawę – tłumaczy Małgorzata Wojciechowicz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. I co z niej wynika?

Jak dowiedział się Fakt, biegli stwierdzili, że w czasie nocnej napaści Zbigniew R. był... niepoczytalny! – Nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem – wyjaśnia Wojciechowicz. Tym samym wiceminister nie popełnił przestępstwa, a do sądu nie zostanie skierowany akt oskarżenia. Końcowa decyzja w tej sprawie będzie należeć do prokuratury, która do końca listopada ma czas na jej wydanie.


***


Tyle zaj***ne. Rozwinięcie tematu z kwietnia (http://www.sadistic.pl/wiceminister-kierowal-bmw-po-pijaku-i-strzelal-vt283804.htm ). Jak już poprzedni autor zauważył - pan były wicemnister uniknie kary, jesli tylko wierzyć Faktowi. Jak to fajnie by było zostać politykiem... Naj***ny=niepoczytalny, grożene bronią=obywatelskie zatrzymanie, pogoń za przypadkowymi samochodami=pościg za przestępcami. I jak łatwo mieć pozwolenie na broń, jeśli tylko było się w rządzie. Dlatego właśnie obywatelom się go ogranicza. Gdybym to ja jechał tym samochodem i zobaczył pajaca w piżamie celującego do mnie, to dopiero po ostrzegawczych strzałach w kierunku jego głowy zainteresowałoby mnie to, że to ktoś z rządu.

Ki...........ut

2014-11-27, 10:58
Naj***ny lokalny watażka strzela po nocy w samochody, państwo sprawę prawdopodobnie umorzy i zamiecie pod dywan. Państwa prawa, szkoda że na afrykańskich standardach.

le...........65

2014-11-27, 11:13
Zbigniew Religa i takie rzeczy? A oficjalna wersja brzmi, że on nie żyje i był chirurgiem...

kujwdubie111

2014-11-27, 11:18
Jedyne rozwiązenie: naj***ny to spać :ciasteczkowy:
Jak to na wyższych stołkach bywa: albo się wymiga, albo sprawę ucisza...

Misiek_KRK

2014-11-27, 12:15
i to jest sprawiedliwość? Już prezesik powinien gościa wywalić z partii. Ale jak widać jedni na drugich napie**alają, a nam zabraniają mówić nazwiska gościa. I tak go nie znałem, nawet z wyglądu, ale mam nadzieję, że ktoś zniszczy kiedyś.
A najlepsze, że facet pisał pracę doktorską:
tytuł pracy doktorskiej: Przestępczość zorganizowana w Polsce i jej zwalczanie
więc wie dużo na temat działania partii (mafii) i jej zwalczania.

Luqas95

2014-11-27, 13:10
i poto każdy powinien miec dostęp do broni wtedy czegoś takiego by nie było
teraz tylko takie k***y albo osoby z jakimis plecami mogaa miec a ty czowieku sie bój 300 lat temu każdy miał broń ba nawet 200 lat temu każda szanująca się osoba z klasy średniej potrafiła z niej strzelać oraz obsługiwać i posiadała conajmniej 1 sztukę ale dalkej k***a słuchajcie czerownej propagandy pie**olącej że się pozabijają ci co broń dostaną

Mój projekt
W każdym miesci które posiada conajmiej 100 tys mieszkańców strzelnica
W regionach o większym zagęszczeniu mogłoby być ich więcej
Bron podlegajaca rejestracji , pozwolenie wydaje zewnętrzna instytucja
Jedyna forma broni której użycie wymaga specjalnego pozwolenia( na ochrona , instytucje siłowe )
to
karabiny maszynowe, pistolety maszynowe , granatniki , wyżutnie rakiet , granaty ,
Broń na zarejestrowanie to np pompki
broń podlegająca wiekszej kontroli pistolety , rewolwery tzw broń ukryta
kusza i łuk normalnie na zarejestrowanie
Wiatrówki o mocy powyżej 17 j na zarejestrowanie

RockyWood

2014-11-27, 13:27
mój znajomy go gonił :D tuszowali sprawę na każdym kroku a uczestniczący w tym policjanci dostali jakieś dodatki jako bonus od komendanta. Oczywiście jeśli ktoś coś by pisnął to srruuuu ze służby. Jeden policjant chyba się zwolnił po tej akcji bo nie wydolił psychicznie. Takich akcji jest sporo w ciągu roku (komendant/policjant/polityk naj***ny z bronią albo za kółkiem) do mediów dostaje się ok 1% takich spraw.

andreas460

2014-11-27, 13:51
DerFels napisał/a:

d
Jak to fajnie by było zostać politykiem... Naj***ny=niepoczytalny, grożene bronią=obywatelskie zatrzymanie, pogoń za przypadkowymi samochodami=pościg za przestępcami.




AAAAA właśnie, że nie! Wipler mimo iż był posłem, to był też wrogiem publicznym, który prawie wysłał na tamten świat 8 policjantów! Warto w takim razie być politykiem, który jest niegroźny dla obozu rządzącego.
Pomijam oczywiście kwestie tego że PO PiS SLD PSL (r*cha Palikota już nie warto wymieniać) to prawie że ta sama banda, która w świecie polityki istnieje i dobrze się bawi od czasów komunistycznych...
Możesz być również dzieckiem kogoś wysoko postawionego, np. sędziego, wjechać w 23 osoby spacerujące po molo w sopocie, i też się okazuje że jesteś niepoczytalny...

Ale k***a zapomnij oddać skarbówce nawet dyszkę to potraktują Cię jako przestępce podatkowego!

Jestem ciekaw czy ktoś na tym forum głosuje na PO PiS SLD albo PSL i z jakiego powodu to robi. nie chciałbym go zjeżdżać tylko zadać kilka pytań.. :)

Luqas95

2014-11-27, 14:29
up a liczy się kumpla ojciec który startuje na burmistrza z listy pis ?

las84500

2014-11-27, 15:36
Zbigniew Rau dla zainteresowanych. Pewnie stwierdzą u niego "pomroczność jasną".

koolowsky

2014-11-27, 16:11
A w pełni trzeźwy Tusk z premedytacją zaj***ł nam 150 mld złotych...

lapps

2014-11-27, 17:52
Luqas95 napisał/a:

up a liczy się kumpla ojciec który startuje na burmistrza z listy pis ?



liczy sie. nikt mu nie broni startowac jako niezalezny, zamiast lizac buty wplywowym ludziom

Nuwada

2014-11-27, 21:21
Szkoda że ten minister był mianowany przez rząd SLD a za pisu był rozpędem przez kilka tygodni..
ale propaganda musi działać

trabus

2014-11-27, 21:29
Ktoś powinien tą k***ę dla przykładu odj***ć. Tak po prostu, po ludzku. Może by się reszta nauczyła ;D

To...........sX

2014-11-27, 22:36
Trzeba być niepoczytalnym żeby głosować na te wszystkie k***y w sejmie.