18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

najebany turas dostaje w japę

wyrwiszmat88 • 2013-06-12, 17:08
Nic nadzwyczajnego, ale przyjemnie jest popatrzeć jak ktoś naj***ny dostaje zasłużoną karę.




Jak było to nie szukałem

JURIJ_77

2013-06-12, 21:32
Tradyt napisał/a:

.j***ny pod naczepę właził i walił browce twierdząc że tam go allach nie widzi



ogólnie nie mogą pić za dnia - bo Allach widzi. W nocy jak najbardziej. Widoczne jest to dobitnie podczas ich największego święta jakim jest Ramadan. Przez miesiąc każdy muslim powyżej 10-go roku życia od wschodu do zachodu słońca nie może jeść, pić, palić tytoniu, bzykać się i używać temu podobnych przyjemności z życia. Jako ciekawostkę dodam, że muslimom nie może wtedy też kłamać :) Taki post nazywa się "saum" - w tym roku Ramadan wypada od 9 lipca do 7 sierpnia.

Cygan93

2013-06-12, 21:49
1. Przez połowę filmu myślałem, że przypie**oli mu ta babka z dzieckiem.
2. Co to za moda, żeby kończyć film w najlepszym momencie!?!?

ans83[Ż]

2013-06-12, 23:37
akurat ten turas dostal w pape u siebie w kraju, gdzie taki zachowanie jest niedopuszczalne (np. moza zostac kulturalnie wyproszonym z autobusu za sama rozmowe przez telefon). zasadniczo nie mam zamiaru bronic brudu (bo arabusow nie trawie), jednak turkow trzeba raczej traktowac jak hiszpanow, wlochow czy grekow (leniuchy, ale nie maja ojebu na punkcie allaha i nie sa arabami). chleja normalnie, w brew pozorom, jak niektorzy juz wypisywali, nie pod naczepami, w herbatach czy ch*j wie jak, ale zwyczajnie, jak my. to co dzieje sie teraz w turcji to wlasnie protest przeciw powolnej islamizacji kraju. nie mylcie turkow z KURDAMI, to oni robia rozpie**ol u niemcow, a nie turasy za ktorych sie podszywaja

immikofreako

2013-06-13, 01:19
durnie, ten koles akurat bral udzial w demonstracjach w Turcji a demonstracje te sa wymierzone w pro-islamistyczny rzad, wiec zamiast sie jarac jak zjeby to ruszcie dynia, przeraza mnie glupota na sadolu

davie785

2013-06-13, 01:23
daje piwo w ciemno

myklas

2013-06-13, 11:41
Dupeczka 0:23 :>

clipper

2013-06-13, 17:18
"Masz pralkę? Za tydzień!"