18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pisage

2012-01-25, 18:31
@nerd
pominę milczeniem wulgarny personalny atak na moją osobę, który na pierwszy rzut oka tworzy dysonans estetyczny z pseudointelektualnym bełkotem z dalszej części wypowiedzi.
Mam problem z tym, jak traktować Twoją wypowiedź. Nie wiem czy jesteś trollem. Nie widziałem Twojego drzewa genealogicznego i raczej nie znam żadnego z Twoich przodków. Po drugie jak zauważyłem lubisz słowo apriorycznie, które stawiam w jednym szeregu z "celebrytą" i "trendy". Niby wszyscy wiedzą co to znaczy, ale brzmi strasznie pretensjonalnie.
Rozumiem, że dla tak zero-jedynkowej osoby jak Ty, moja wypowiedź może wydawać się zbyt ogólnikowa i nieprecyzyjna. Z pewnością moim błędem było użycie zbyt dużej ilości skrótów myślowych. Na pewno nie powinienem był pisać o "wejściu ACTA", a raczej o "odwiedzinach przez organy ścigania w związku z naruszeniem praw autorskich w oparciu o umowę ACTA". Co do samego dokumentu to pewnie wiem o nim więcej niż Ty.
Co do znaczka to mam dla Ciebie trudne słowo za dużą ilość punktów w Scrabble: "skojarzenie".
Jak widzisz starałem się powstrzymać od osobistych wycieczek i docinków. Niech nauczką będzie dla mnie, by nie pisać już skrótowych postów w czasie przerwy w pracy, bo zawsze może trafić się na forum człowiek czepialski i bez wyobraźni.

Meru

2012-01-25, 18:38
I weź teraz uciekaj w łyżwach...

jacekmatys

2012-01-25, 19:10
@nerd gadaj ciszej bo mi tu dach sie wali :sex:

stankry

2012-01-25, 19:12
k***a co za trolle wdają się w dyskusje w miejscu na komentarze? ... i jeszcze te górnolotne sformułowania, których sami nie rozumieją ... .

Ja pie**olę ... .

A filmik spoko. Miło popatrzeć :]

sh_akal

2012-01-25, 19:25
Składaną hale mają :)

Solano

2012-01-25, 19:39
Prawie jak hala w Chorzowie, tylko że tam były ofiary śmiertelne... :(

Cienió

2012-01-25, 20:49
trochę wk***ia ten księżyc na środku ale filmik i tak daje radę ;)

skoczkowski

2012-01-25, 21:49
pisage napisał/a:


Co do znaczka to mam dla Ciebie trudne słowo za dużą ilość punktów w Scrabble: "skojarzenie".



14 punktów :kawa:

hszanu

2012-01-25, 22:08
pa pa pa, jebnie. aaa. ale urwał.. :P

emilwkpg

2012-01-25, 22:25
ja nie rozumiem co to za debile, stoją sobie w grupce i co czekają aż dach jebnie im na głowe ? zbiorowe walenie gruchy tam uprawiali czy co to miało być ?

Takeda

2012-01-25, 22:36
hszanu napisał/a:

pa pa pa, jebnie. aaa. ale urwał.. :P



Widzę, że jutiubowe trolle obudziły się już ze snu zimowego.

sauerps

2012-01-26, 00:41
bardzo ładnie się zawalił dach tego roku

Liluh

2012-01-26, 03:00
jakoś tak mi się nasunęło jak zaczął się walić - o rzesz k***a